|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gumb...
10.7.2006 19:25:22   
Anonimen
... kovanec ali kaj drugega nenavadnega oz. ali so si kaj vtaknili kam? A je samo prišlo ven ali ste iskali pomoč?

Od prijateljev 4 letni sin si je v nos potisnil kikiriki. Meni kot dojenčku je pa 10 letni fant dal 5 par za jestiuser posted image . Če je prišlo samo ven pa ne vemuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.7.2006 19:42:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
10.7.2006 20:21:21   
Moyca_
ne da bi vedelauser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
10.7.2006 20:53:25   
Maxica
Mislim da ne, vsaj da bi vedela, ne. Je že itak bolj tak previden in nima navade kr dajati stvari v usta, k sreči.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
10.7.2006 21:14:36   
kofetek2010
naš mulc je pojedel eno cifro od nekega otroškega mobitela in naslednji dan je bila v plenici user posted image  

pa tamala je zadnjič pojedla nekaj cen iz kataloga, zgleda, da ima pomanjkanje celuloze user posted image  so prišle v plenico čist lepe, se je dalo prebrat 10.000 sit in še nek TV sprejem user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
10.7.2006 22:51:23   
BLAŽIKA
Jaz sem kot otrok 3 leta pojedla kovanecuser posted image in so bili pravi problemi. Se mi je zataknil v grlu in so me morali prepričat da ne jočem, ker bi se mi kovanec lahko obrnil in nebi morala več dihati, ker bi mi zaprlo dihalno pot. Na  Ptuju v bolnici so me nujno poslali v maribor, kjer so mi ob polnoči naredili poseg in ga privlekli ven. Staršem je bila prava groza in verjele ali ne se še jaz spominjam delčkov iz bolnice.
Zato pri nas vse najmanjše delčke posebaj kovance res pospravljamo in naša tamala nima te navade da bi dajala stvari v usta ampak nikoli ne veš kaj se spomni.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
11.7.2006 7:24:23   
mala maja
Jaz sem pojedla 3 bucke. Prve dve sta prostovoljno prišli ven s kakcemuser posted image user posted image  tretjo pa so pa kar dolgo časa čakali.
Sem bila že na preiskave naročena da bodo vidl kje se je zataknila in da me bodo operiral pa sem se verjetno tako ustrašla da sem jo tisti dan pokakala user posted image
Brat si je pa fižol v nos zabasal. Je moral namanjši poseg v bolnico ker se je napihnil in ni šel ven. Aja pa v uho tud.user posted image user posted image


drugač pa mamo pri nas polno gumbov in sigurno ga je kašen od mojih treh navihančkov kakšnega tud pojedel ne da bi mi vedl.user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
11.7.2006 7:34:48   
CUKRČEK
Moje dete je jedlo tistega čokoladnega miklavža in ker se je tako mudilo jesti, je zraven pojedla še enkaj ovitka. Prišel je nasl. dan ven v plenico.....jo je pa res nekaj šranfalo od tega.

Jaz sem si pa kot otrok zabasala arašid v nos.....so meli velik problem spravit ga venuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
11.7.2006 11:11:01   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA
Meni kot dojenčku je pa 10 letni fant dal 5 par za jestiuser posted image . Če je prišlo samo ven pa ne vemuser posted image

Pol si še neki vredna, URSKA user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
11.7.2006 11:39:06   
smrka
[

pa tamala je zadnjič pojedla nekaj cen iz kataloga, zgleda, da ima pomanjkanje celuloze user posted image  so prišle v plenico čist lepe, se je dalo prebrat 10.000 sit in še nek TV sprejem user posted image
[/quote]

Ej jana tvojim otrokom pa dogaja sem se prov nasmejala!!!! :)

Drgac pa nasa tamala poje vse kar vidi na tleh, zadnjic je nasla pajka, sprva ga je s prstki sam spikala, pol ga je hotela zgrabit.. se dobro da jo je videl ati, da je prestregel...... joj rajs ne pomilsim kaj bi blo

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
11.7.2006 12:53:30   
anadejka
Mami mi je rekla da sem pobirala čike s tal in jih basala v usta.Pa z nohti sem praskala zid in direkt v usta.user posted image
Ja pa tut ene par knofov sem pojedla,pa so tut vsi prišli ven.

< Sporočilo je popravil anadejka -- 11.7.2006 12:54:25 >

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
11.7.2006 21:51:46   
valči
mIHA JE POJEDEL KOŠČICO OD SLIVE,ZELO SEM SE VSTRAŠLA,PA ISKALA PO KAKCU,PA JE NISEM NIKOLI NAŠLAuser posted image

Lara je pa ravno pred morjem prejšnji teden kakala živo rdečo blato,groza,kot sama kri.Pa je nisem peljala nikamor,ker je imela majčko popackano iste barve,ko je prišla iz vrtca.V vrtcu niso vedeli nič.Drugi dan isto blato rdeče,jaz sem sumila,da je pojedla barvico ali voščenko ali nekaj podobnega.In res je bilo,tretji dan vse ok.V vrtcu pa niso videli,kaj dela.user posted image

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
15.7.2006 12:07:26   
jakaracman
Ker delam v zdravstvu vem, da otroci pojejo različne stvari(žeblje, šivanke ,drobiž bucke ,žebljičke....), v nos si zatlačijo baterije-tiste iz ur-mali punčki je kislina skoraj najedla nosno kost, kuruzo- starši so jo pripeljali, ker je mali obupno smrdelo iz nosu-notri je gnila koruza.Skratkauser posted image .Veliko stvari samo pride ven, nekje pa pomaga medicina.Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
15.7.2006 15:58:33   
TaRe*
Moja Ta je enkrat pogoltnila precej veliko špango.K sreči smo bili tik pred bolnico v Kranju...Pol jo je kmalu izpljunila,pol pa jo je izbruhala z krvjo.Je bilo precej grdo za videt,jaz pa sem se čist ususer posted image .
zato sem sedaj pri tamali še tolk bolj panična.Ona pa to verjetno čuti in zato je,kake pol leta nazaj NAMERNO,pred mojimi očmi pogoltnila en kolešček od bratrančevega avtomobilčka.Prav pomatrala se je mula,da je le šel dol.
Pa so me pol pomirili prisotni,in smo samo čakali....pa je drugo jutro prišel ven.user posted image user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A so vaša deca že kdaj pojedli kakšen gum...
16.7.2006 21:47:03   
Anonimen
moja ni saj ne a bi vedla, je pa od sodelovke tamau razdru klinček za cunje obešat in pojdu feder!!! je k sreč tut sam vn pršu :)

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?