|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekmurska vas-terme3000
5.8.2006 13:19:52   
Anonimen
Včeraj smo se vrnili iz dopusta,ki smo ga preživeli v prekmurski vasi-terme3000.Vrniti bi se morali danes,a smo dopust skrajšali,zaradi slabega vremena in predvsem zaradi nečistoče in določnih napak,ki smo jih doživeli v apartmaju.Naj povem,da ni bil med cenejšimi.In tud mi nismo tako zlo občutljivi.No,v apartmaju so nas pričakali:
*odstriženi nohti in lupine od kuhanih jajc-na terasi
*lepljiva ograja na stopnicah
*smrad v kuhinji,da nihče ni mogel ničesa jesti
*v otroških sobi nevem,kaj je bilo narobe s posteljo-z sestro naju je obe tako srbela koža,da sm se jaz po nogah in po lasišču skrampala do krvi,čeprav sem bila pred tem sveže stuširana
*v kuhinji je manjkal velik del posode,katera naj bi bila v app. po seznamu-ni bilo kozarcev,krožnikov,friteze,nožov,posode...
*brisač sploh ne hodijo menjat
In potem na bazenih:
*spolska tla-nešteto krat mi je spodrsnilo
*v "nafta" bazenu kar plavajo koščki človeške kože-fujjj...

Sej ni blo vse tako slabo-osebje se je trudilo.Sam zaradi določenih stvari ti mine do takšnega dopusta.Sedaj se doma počutim kot v raju.In prekmurska vas me več ne vidi.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prekmurska vas-terme3000
5.8.2006 13:39:58   
Primoza
Ali bi morda tole spadalo v rubriko najbolj grozen dopust?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prekmurska vas-terme3000
5.8.2006 14:08:30   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: elanor

Včeraj smo se vrnili iz dopusta,ki smo ga preživeli v prekmurski vasi-terme3000.Vrniti bi se morali danes,a smo dopust skrajšali,zaradi slabega vremena in predvsem zaradi nečistoče in določnih napak,ki smo jih doživeli v apartmaju.Naj povem,da ni bil med cenejšimi.In tud mi nismo tako zlo občutljivi.No,v apartmaju so nas pričakali:
*odstriženi nohti in lupine od kuhanih jajc-na terasi
*lepljiva ograja na stopnicah
*smrad v kuhinji,da nihče ni mogel ničesa jesti
*v otroških sobi nevem,kaj je bilo narobe s posteljo-z sestro naju je obe tako srbela koža,da sm se jaz po nogah in po lasišču skrampala do krvi,čeprav sem bila pred tem sveže stuširana
*v kuhinji je manjkal velik del posode,katera naj bi bila v app. po seznamu-ni bilo kozarcev,krožnikov,friteze,nožov,posode...
*brisač sploh ne hodijo menjat
In potem na bazenih:
*spolska tla-nešteto krat mi je spodrsnilo
*v "nafta" bazenu kar plavajo koščki človeške kože-fujjj...

Sej ni blo vse tako slabo-osebje se je trudilo.Sam zaradi določenih stvari ti mine do takšnega dopusta.Sedaj se doma počutim kot v raju.In prekmurska vas me več ne vidi.





na ta je pa dobra. si lahko moj blog prečitaš, se lahko primerja z nšim dopustom pred leti.


piši pritožbo, pa čemaš slike, jihprilimaj. zahtevaj povračilo vsaj dela denarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prekmurska vas-terme3000
9.8.2006 12:24:20   
Mojca20
Uf, sem že kar nekaj slabih slišala na račun teh apartmajev!

..ampak človeška koža v bazenu, FUJ!!!!!!!!

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prekmurska vas-terme3000
9.8.2006 13:10:25   
Anonimen
*spolska tla-nešteto krat mi je spodrsnilo


Spolzka kot prvo .. ja kaj pa drugega pricakujes na bazenu, kjer je voda?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prekmurska vas-terme3000
13.8.2006 12:51:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

*spolska tla-nešteto krat mi je spodrsnilo


Spolzka kot prvo .. ja kaj pa drugega pricakujes na bazenu, kjer je voda?user posted image


Ploščice, ki ne drsijo, recimo user posted image

Veš, Elanor, kot sem tudi sama napisala v svojem blogu - NIKOLI VEČ TERME 3000!!!
Niti ene same pohvale nimam. Bljak. Res bljak.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prekmurska vas-terme3000
17.8.2006 20:25:58   
Anonimen
Spoštovani!

Hvala za iskreno kritiko. Posredovana je bila odgovornim osebam za dejavnost v Termah 3000 in bo obravnavana v skladu s pravili, ki urejajo ukrepanje vodstva v primeru pritožb oziroma pripomb gostov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prekmurska vas-terme3000
17.8.2006 21:03:08   
Primoza
No super, to pa je beseda. Terme 3000 so delniška družba, zavezana kakovosti in s tem ustvarjanju dobička, seveda ne na račun opeharjenih gostov, kar iskreno verjamem. Lep odziv in verjamem, da bo naslednje leto tam več zadovoljnih ljudi.
LP v Prekmurje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prekmurska vas-terme3000
18.8.2006 13:40:53   
Anonimen
Jaz se tudi zahvaljujem elanor za tole, ker sem se že odločila, da v Terme 3000 ne gremo.

Primoza in Anonimni, mene pa motijo takele anonimne napol-grožnje, češ kam vse je bilo tole posredovano, če sama nisem tega prosila. Elanor je to objavila na forumu in mislim, da četudi je bilo dobronamerno, tega nima nihče pravice posredovati nekam naprej.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prekmurska vas-terme3000
18.8.2006 15:33:59   
Anonimen
Meta malo se skuliraj. To je bila javna kritika, torej se je smela tudi naprej posredovati. Saj  lahko kritiko itak prebere 2 milijona ljudi.

Bilo je dobronamerno in nujno (ter nobena grožnja) zato, da se odgovorne za to malomarno dejanje ustrezno sankcionira oz., da tisti, ki so zakrivili krivico elanor, odgovarjajo ter da se tako preprečijo podobna dejanja v bodoče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prekmurska vas-terme3000
20.8.2006 16:18:50   
Primoza
Zgornji post nisem dojel, kot grožnjo ampak kot ukrepanje v pravo smer. Mislim da se tem gori še kako zavedajo da lahko le z nudenjem kakovostnih uslug zadržijo goste na dolgi rok. Prepričan sem da bo tudi v tistih hišicah naslednje leto bolje.

< Sporočilo je popravil primoza -- 20.8.2006 17:03:18 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prekmurska vas-terme3000
20.8.2006 19:01:06   
rija
No anonimni direktor user posted image user posted image user posted image  potem pa še povej naprej, da je enako v Radencih: na ploščicah od bazena do garderob se ubiješ tako so spolzke. In sreča, da še noben ni čvoknil tako za hasek in vas fajn stožil.....

Jaz pa ne bom anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prekmurska vas-terme3000
20.8.2006 21:07:08   
Anonimen
Ja pa v Čatežkih je isto spolzko na notranjem bazenu, pa v Šmarjeških tudi, pa v Dobrni tudi, joj pa na Podčetrtek smo pozabili... user posted image  

Naj še meni nekdo svetuje v katerih termah na bazenu ne drsi? user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?