|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLONČICE...1.dan(b)
7.8.2006 16:36:31   
Anonimen



In se je začelo.Čestitke za pogum vsem,ki ste se sploh odločile za hujšanje.
user posted image user posted image user posted image
Jaz sm danes kar fajn prebrodila,čeprav z več sadja dopoldan,kot je dovoljeno,pa dobro.
Danes sm jedla:
Z ob 6.20:1 nakatarina
M ob 11.30:4 naktarine
K ob 15.30:pohan sir+ketcup+1/2 paradižnika
Večerja pa bo mal prej(kot dovoljenih 4.ure po obroku),najvrjetneje dva jogurta,al pa sadje.

Ob današnjem tehtanju imam 71 kg in moj dokončni cilj(pri katerem res ne bom več hujšala),je 60 kg.Mi bo uspelo?To si zares želim!

Veliko se vas je javilo že pod včerajšnji post,pa vas bom prekopirala kar sem:




...koprivc jana...
elenor

kje si nasla tak super ime saj ta ime prav pase, saj men!

sem se premisenla, zacnem danes,sem zvami!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

aja se to a me lahko mal spolnete kako gre ta dieta:
danes beljakovine, jutri skrob, pojutrisnjem OH, potem sadni dan, in tako naprej vsake 24 dni pa vodni dan!? imam prav??????user posted image




...flecker1...
Vsake 29. dni je vodni dan, user posted image .
Danes zjutraj sem izmerila pas, bok in prsa, stehtala.
Torej sedanja teža je 78,5 kg. Jaz bi raje kar vsake 10 dni stehtala, user posted image
No, danes imamo beljakovinski dan, jedla bom za zajtrk 2 nektarini, vmes še kavico, nato za kosilo 2 jajci pečene na oko, kos kruha in en paradižnik. Za večerjo bom pa imela navadni jogurt. Da ne pozabim veeeeeeeeeeeeliko vode spit. Pa še telovadla bom, nisem še odločila kaj, al bo pilates al pa orbitrek, user posted image .
Se javim še. Kar naprej SLONČICE!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image





...biba12...
tud jaz sem zraven..

sem se zdele tko zmedla.. pol vas piše kao "začnemo jutri", pol pa "začnemo danes"..  šele pol sm ugotovila, da je tale post od včeraj..user posted image

aja, moje kosilo je hrenovka in zelje..  saj to je dovoljeno, ne??

kg danes:64 kg




...flecker1...
biba12, to je dovoljeno kar si napisala za kosilo.
Malo prej sem telovadla pilates za boke in rito, jao komaj sem stala na nogah kr so me mišice bolele. No, telovadla sem 20 min. user posted image
Jedla sem samo eno nektarino, eno bom pa pozneje ko mi bo krulilo v želodcu.
Danes si moram nakupit donat, namreč je dobro zjutraj na tešče popit med dieto vsak dan. Jutri bom pa začela piti donat vsako jutro.
Pridne bodite!user posted image




...mojcaH...
Se grem zraven. Rojstni dan je pač takšna prelomnica, da je fajn nekaj naredit za sebe. Evo, začnem danes.Izgubila bi rada 15 kg. Vsaj.




...koprivc jana...
zivjo sloncice

kojk ste ze zdaj suhe jaz moram shujšati 20 kg!

če bom jih pa 30 bo pa se bolje! danes sem jedla jajcka na oko in kos kruha, zvecer pa se nevem, mogoce sam kaksen jogurt!
uzivajte se pisemouser posted image user posted image




...biba12...

da se še jaz malo javim..

moje zelje se že kuha, čeprav ga imam na sumu, da ni ravno več okusno (ful je temne barve).. kaj pa vem.. bomo vidli.. zraven pa hrenovka..

če bo zelje še okusno, pa jutri matevž in zelje. (mi je ful hudo, ker bo moj danes jedel matevž, jaz ga pa ne morem...)

drugače pa niti ni grehov.. pa ve??





Zdaj prosim,da prva na forumu vsak dan odpre našo temo,in ostale se podpisujte le pod njo-okj?

GO SLONČICE,GO SLONČICE!Še samo 89.dni do konca!!!

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SLONČICE...1.dan(b)
7.8.2006 20:10:01   
Teni_
Evo mene. Jaz sem danes jedla:

Z: izpustila kot ponavadi
K: pečenice + kruh
V: pol kosila

Jutri še ne vem kaj bom, ampak verjetno kar krompir ali pa zelenjavno rižoto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SLONČICE...1.dan(b)
7.8.2006 20:37:05   
flecker1
Sana pa nisem držala plana za kosilo in večerjo, ker smo bili cel dan v mestu, tako da sem jedla za kosilo premiere solato z pišč.mesom-iz mc donaldsa, brez prelivov. za večerjo pa en paradižnik in papriko, pa kos kruha.
Jutri mislim imeti za kosilo rizi bizi. Če ne bo kaj vmes prišlo, user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SLONČICE...1.dan(b)
7.8.2006 22:46:44   
Teya
še ena ex bombica, ki bi rada postala slončica.....

z dieto sem začela danes, ker se je nimam namena držat cele 3 mesece, se mi nekako ni zdelo najbolj prav, da se vam pridružim user posted image .....ma.....ker imate tako hudo dobro imeuser posted image , se vam prav moramuser posted image ....može?

danes sem zajtrkovala 2 breskvici
za kosilo sem naredila puranje meso z bučkami in čebulo
večerjala pa sem šobsko solato

imamo kje kakšno tabelo s posvetnimi željami o izgubi kg? user posted image

pozdravček.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SLONČICE...1.dan(b)
8.8.2006 7:20:06   
katis
Jutro,

javljam se z zamudo, pa vendarleuser posted image

No včeraj je bil moj vitaminski dan (8.dan moje diete) in ker pri drugi skupini ni bilo več pravega obiska, sem kot rečeno tukaj! Ni kaj, ex bombice imamo pa res voljo user posted image  in bomo držale tudi ostale pokonci!

Torej včeraj je bilo najedilniku:
Z: 3 drobna jabolka
K: zelenjavna juhica, pražene gobice ter šobska solata brez sira (user posted image no, ne vem, če je pol sploh še šobskauser posted image )
V: dušena jabolka s kokosom, ter dve male žličke marmelade (sem rabla cukr!)

Cilj: 10-13 kg!

Slončice, we can do it!user posted image



_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Teya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SLONČICE...1.dan(b)
30.8.2006 11:15:32   
DORI
No, danes sem tudi jaz začela (skupaj z možem).
Ker sem prebrala več variant te diete sem izbrala tisto, ki ima vsak dan konstanten zajtrk: žlica jabolčnega kisa z vodo, kava in kos črnega kruha.
Za kosilo (pravkar ga jem vslužbi): pečen puran z sirovo omako in kuhana cvetača.
Za večerjo pa si bom privoščila sir.
Cilj mi je spravit dol 5-6 kg. Zadnje 4 kg sem pridobila zdaj na 10-dnevnem dopustu-smo kar dosti papcali.



_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




katero ime
Kratka

za fantka?

Aleks (56%)

Marko (44%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!