|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se navadit
26.12.2007 8:45:23   
Anonimen
Kako ste se navadile na vibrator?user posted image A ga je potrebno namazat s kakim lubrikantom da gre lažje not,namreč vse je tako surovo in hladno.user posted image Ni ga čez pravega tička,sam tak malo za popestritev ko sem sama in igrice z mojim sem mislila.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se navadit
26.12.2007 9:42:18   
Anonimen




Pozdravček :)

Ja navadiš se sčasoma ne... Drugače pa se strinjam s tabo da ga ni čez pravega user posted image . jaz to tud pravim mojemu.  Ja jaz sem dobila zraven eno tako kremico  LUBE 4 You se ji reče, mislim da je namenjena tudi drugače tistim ki imajo probleme z  "vlažnostjo", no v glavnem z kremico ga namažeš pol pa ne bo nič grobo pa težko šlo not, hmm kremica pa stane mislim da nekje 4 eurčke ali  pa kak cent čez. 



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se navadit
26.12.2007 10:34:55   
najina pikica*
ja nisi nč novga odkrila!!! user posted image  mislm,da se vse strinjamo,da ga čez tapravga tiča nikakor ni,vendar za hude cajte tut tale dildo prav pride!user posted image
jst ga nič ne packam,da je bolj masten,enostavno ko se igrava ga poližem in pol gre ko po maslu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se navadit
27.12.2007 17:31:40   
Anonimen
jz ga kr z lubrikantom mal namažemuser posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se navadit
27.12.2007 19:13:02   
Anonimen
ga poližem


Joj sam prej si zobe umij.

PS: pa se ne hecam. Mi je meni G rekla da tud pred oralcam je fajn zobe umit če ga misliš pol še uporabit za 'taprav' namen. Baje zarad bakterij.

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se navadit
27.12.2007 19:16:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

ga poližem


Joj sam prej si zobe umij.

PS: pa se ne hecam. Mi je meni G rekla da tud pred oralcam je fajn zobe umit če ga misliš pol še uporabit za 'taprav' namen. Baje zarad bakterij.


A da ne dobiš kariesa tam doluser posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se navadit
27.12.2007 19:22:56   
Anonimen
A da ne dobiš kariesa tam dol


Noja - kamen, sej veš pol je pa trdo dol user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se navadit
27.12.2007 19:26:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

A da ne dobiš kariesa tam dol


Noja - kamen, sej veš pol je pa trdo dol user posted image


Ja sej če to na dedce deluje je kuluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?