|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je s to žensko?
8.10.2006 12:59:52   
Anonimen
Skoraj ni dneva, ko ne bi prišla slabe volje v službo in jo stresala na nas ostaleuser posted image  Ko je prisotna v službi, je vzraku takšna negativna energija, da bi jo lahko skraj prijel. Res, no.

Izkoristi vsako priložnost, da pred ostalimi pljuva, pove kakšno pikro ali grdo na račun osebe, ki ni prisotna in se ne more zagovarjati. Izjave so bolne, z namenom ljudi dajati v ničuser posted image

Ona rada tudi osebno prizadane človekauser posted image

Saj vem, da se ne bi smela sekirati zaradi njenega obnašanja, pa si vseeno ne morem pomagati. Včasih mi njene takšne izjave kar donijo v glavi, čeprav vem, da so neresnice. Nisem pa tako močna, da bi ji osebno povedala, kar ji gre.

Kakšno, hm, mantro, si naj ponavljam v glavi, da mi bo lažje?
Dajte mi malo odpreti obzorja, kaj se lahko skriva v takšni ženski? Drugače je zelo ambiciozna, grabežljiva, živi samo za službo, ima družino, pa vprašanje, če so sploh kaj skupaj.

Aja, to je moja šeficauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 13:02:40   
dory
Zafrustrirana in nepotesena zenska...tolazi se s tem,da ima sama prevec problemov in komplexov in jih sicer na tak nizkoten nacin stresa in misli,da se bo s tem kaj resilo...

Tista,ki je zadovoljna sama s sabo in s svojim zivljenjem je tudi do soljudi cloveska...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 13:30:16   
jazz
Si hotela mantro? Poskusi si govoriti tole! HVALA BOGU,DA TO NISEM JAZ,HVALA BOGU DA TO NISEM JAZ, HVALA BOGU, DA TO NISEM JAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 13:39:47   
Ro-La
ima SNB- sindrom nepofuuser posted image  babeuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 13:43:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ima SNB- sindrom nepofuuser posted image  babeuser posted image


Hudo!!! user posted image  user posted image

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 13:48:13   
smrka
Tak karakter ma, kaj ces. Takim osebam je tesko zamasit gobec, mogoce da ji nalozite ful dela, pa nebo imela casa nakladat,.. ali pa da jo total ignorirate ko zacne srat po kemu. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 14:02:23   
Anonimen
Ah, nisi edina. Mi imamo tako, da ne veš če se naj smejiš ali jočeš poleg nje. Več ali manj je tak slabe volje. Že navsezgodaj ne more niti ust odpret, da bi odzdravila, kaj šele sama od sebe prva pozdravila. Za njo tak ni noben dosti dober. Samo pljuva po vseh povprek. Če govori z enim, pljuva po ostalih, ko govori z ostlim katerim pljuva po onem kateremu je prej pljuvala ostale ipd...
Na kozlanje mi gre iz dneva v dan vse skupaj.
Kaj pa je še najbolj žalostno...ful kmetičika je...pol pa živi v nekem namišljenem svetu, da ima doma vse oh in sploh (čeprav ima bajtiko, da se še komaj skup drži), govori nam, da ima doma avto ful luksozen za 10 mio, vozi pa stara zrjavljena jajca...za razjokat v glavnem...da o tem kaj naklada kje je vse bila na dopustu niti ne bi...pol pa jo folk med tem času v mestu vidi, ona pa nam govori ko pride iz dopusta kje so vse bili...
Jao!!!
Čim manj jo vidimo, lepše se imamo in boljše volje smo...ker če moraš take bolane poslušati, ti je najprej smešno še...sčasoma pa ti želodec že obrača vse skupaj...
Kaj moremo...ko naklada in fantazira, jo gledam v faco in si mislim kak si je boga...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 16:53:29   
Anonimen
Rešitev je več:

1. Nadite ji ljubimca.
2. Kupi si čepke za uha.
3. Začni golltati antideprisive.
4. Menjaj službo.


Kolegica je na antideprisivih in še vedno v bivši službi.
Druga kolegica pa na čepkih za uha.
Vmes se je ta oseba poročila, pa očino mož ni lih kazanova, al pa donžuan, ker ma še kar SNP.
Jst sem zamenjala službo. Preverjeno pomaga.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 17:10:51   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

ima SNB- sindrom nepofuuser posted image  babeuser posted image


Ja hudoooouser posted image user posted image user posted image user posted image Morm dons tale SNB povedat mojmu user posted image k se včasih na kero jezi, ha ha ha...
Ej nemorem verjet, da nisva slučajno kdaj skupaj delali.Jaz mam k sreč v glavi HVALA BOGU, DA NISVA VEČ SODELAVKI, HVALA BOGU DA NISVA VEČ SODELAVKI,....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 18:06:57   
srki
Ja, verjamem, da je hudo s takšno žensko shajat. Vem, kako je pri nas, ko nas je zaposlenih več kot 50 žensk, imamo samo štiri moške, pa še tiste nad 50 let, en je zafustriran, en preveč mahnjen na sex, enega nič ni, ker je kurir, en pa ne vem, ga še ne poznam, je na novo prišel.

Imam sodelavko, ki predvsem ob ponedeljkih vzbuja tako negativno energijo. No, vsak ponedeljek ni tako, večinoma pa. Če se katera izmed nas (smo 4 v pisarni) z njo ne oglasi prva in ne začne debate, smo z njo za ta dan zaključile. Pa smo se že navadile, pa klepetamo tiste, ki pač domače probleme puščamo doma, če pa se že pogovarjamo, tolažimo ena drugo, pa je takoj bolje. Ona pa je bolj zaprt tip in vse v sebi drži. Prav, če tako hoče. Je prišlo eno obdobje, ko smo bile skoraj cel teden tiho, kar pomeni, da je nismo jebuser posted image  pet posto, pa se je sama od sebe ohladila.

Moj nasvet: Ne poslušajte je, ignoriraj jo,  ali pa ji enostavno reci, da je druge ljudi, ki jih ni v bližini zelo grdo obirat, ker za vsako rit palca raste in bog ve, kje pa njo obirajo.....ali pa jo še bojo, predvsem pa, naj pometa pred svojim pragom. Vem, da je mučno, sploh če je konfliktna oseba in bo vse spet obrnila v negativno smer in je s takšnim človekom težko delat, povrhu tega pa še tvoja šefia. Hudo, se mi prav smiliš.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 19:27:40   
Primoza
Ali jo tikaš ali vikaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je s to žensko?
8.10.2006 20:43:32   
lelaval
ima SNB- sindrom nepofu babe

Se bi kar podpisala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 8:35:58   
Tejccy
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

ima SNB- sindrom nepofuuser posted image  babeuser posted image

user posted image user posted image user posted image  JA TO BO TO IN NIČ DRUGEGAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 9:12:59   
Anonimen
Spet jaz...

Sindrom SNBuser posted image .......user posted image  A mislite da je to vse?

Primoza, vikam jo. Zakaj?

Da jo ignoriramo, naložimo več dela, najdemo ljubimca... a ce hecateuser posted image  Saj je vendar šefica. Ima moč in jo s pridom izkorišča.

Mi je čisto jasno, da se ne bo spremenila. Pa saj to ni moj problem. Kako naj JAZ to čimbolj skulirano prenašam? Kako naj sebe prepričam, da sem jaz čisto OK?

Rešitev je tudi druga služba. In ko bo prišel pravi trenutek bom tudi šla. Do takrat moram pa v svoji glavi shajati s to žensko. Ker me mori, a štekate?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 10:29:38   
baguSka
Ima moč in jo s pridom izkorišča.


Tocno to. In vi ji se dolivate to moc. Sicer se pa strinjam da zenska ni ljubljena al pa poseksana... Lahko da poseksana celo je, ampak brez ljubljenja... To ji definitvno manjka, poznam kar neki takih primerkov!! In vedno, ko so ble vmes parkrat fino potesene, se je tudi njihovo obnasanje zeeeeelooooo spremenilo... Ne pa v celoti. Nekateri ljudje so pac taksni in ni fino, da potem taki ljudje pridejo na visji polozaj oz. nadrejeni... Sicer pa ta zenska tud ce nebi bla sefica, bi se vedno stresala svojo energijo na svoje okolje... Resitev? Ti sama se bos mogla odlocit: al to sprejet al pa it stran. Druge ni. Nje pac TI ne bos mogla spremenit... Lahko samo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 10:39:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Nje pac TI ne bos mogla spremenit... Lahko samo sebe.


Tocn tko.. tuki se pa jaz podpisem..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 11:11:20   
Anonimen
Mene je taka oseba spravila ob službo. Ko sem prišla na firmo je bila na porodniški. Čez 7 mesecev je prišla nazaj in postala moja šefica.

Sama sem zelooooo pozitivne narave, vedno dobre volje in nasmejana, ona pa tako negativno nastrojena, tako hudobna...da je še tako močan karakter zlomila za malico. Šala mala je njej spraviti v jok še tako močnega šefa. To se dogaja v eni večjih firm, kjer imajo 8 direktorjev in je cela firma blazno "visoka"... Bistvo je, da sploh ne štekam, zakaj jo še gledajo?!!! Z prav vsakim je v konfliktu , nihče je ne mara, mnogim zastane srce, ko jo sreča.... Mene je pripeljala tako daleč, da sem potrebovala pol leta (po tistem ko so me odpustili), da sem prišla k sebi. Kake je počela z mano-ajajaj! Psihično me je maltretirala, prejokala sem tok kot še nikoli v življenju! Sama sem poiskala psihologa in mu podrobno opisala žensko, da bi mi pomagal ugotoviti, kajje narobe z njo in kako naj se vedem do nje, da bi se dalo vsaj dokaj normalno pregurati delovnik. Upoštevala sem prav vse njegove nasvete, pa ni nič pomagalo. Čez nekja mesecev je potem "napredovala" in šla na drug odddelek hvala bogu, vsaj pljuča sem končno napolnila z zrakom, saj sem prej od strahu le plitko dihala user posted image . Toda to, je ni ovirao pri nadaljni zajebanciji. Štorija se je nadaljevala, na trenutke še huje. V glavnem kasneje sem izvedela, da je ves čas hodila k naši nadrejeni in ji tožila, da ne more več delat z mano, ker  sem preneumna, da naj me dajo stran, da me sploh ne more v red spravit in česa naučit, da se ****m...pika na i je bila čez 1 leto, ko sem zanosila. Direktorjem je rekla, da sem zanosila z enim od zaposlenih (ki je poročen, lahko bi mi bi oče, res pa mi je bil zelo dober prijatelj)-pa sem letela...
In hvala bogu, ker drugače, bi se mi še zmešalo. Aja to, zakaj sem letela, sem čez čas neuradno izvedela.

No po tolkem času lahko rečem da:
- ženska (28 let, 1,5 staro user posted image , deca, ki jo vara in se mu verjetno gabi...) je totalno zakompleksana, zafrostrirana, nesrečna v svojem življenju...in se znaša posebno nad takimi, ki živijo boljše, so ljubljeni, vesele narave...
-ja pa en bi jo moral pošteno pofuk*t v vse odprtine, tut v nosne luknje!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 12:23:50   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Ro-La

ima SNB- sindrom nepofuuser posted image  babeuser posted image


Sigurno bi bilo 100% drugače.

A bi te odpustila, če bi ji povedala kar ji gre?

Drgač bi pa glej Razočarane gospodinje ob ponedeljkih zvečer. Tam ima ena zelo podoben problem.user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 12:59:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon



Drgač bi pa glej Razočarane gospodinje ob ponedeljkih zvečer. Tam ima ena zelo podoben problem.user posted image




Ja točno. In je svojo šefico peljala zvečer na pijačko, kjer je šefica dobila en dober fu***** in zdaj je vsa srečna in zadovoljna. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 14:12:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Skoraj ni dneva, ko ne bi prišla slabe volje v službo in jo stresala na nas ostaleuser posted image  Ko je prisotna v službi, je vzraku takšna negativna energija, da bi jo lahko skraj prijel. Res, no.

Izkoristi vsako priložnost, da pred ostalimi pljuva, pove kakšno pikro ali grdo na račun osebe, ki ni prisotna in se ne more zagovarjati. Izjave so bolne, z namenom ljudi dajati v ničuser posted image

Ona rada tudi osebno prizadane človekauser posted image

Saj vem, da se ne bi smela sekirati zaradi njenega obnašanja, pa si vseeno ne morem pomagati. Včasih mi njene takšne izjave kar donijo v glavi, čeprav vem, da so neresnice. Nisem pa tako močna, da bi ji osebno povedala, kar ji gre.

Kakšno, hm, mantro, si naj ponavljam v glavi, da mi bo lažje?
Dajte mi malo odpreti obzorja, kaj se lahko skriva v takšni ženski? Drugače je zelo ambiciozna, grabežljiva, živi samo za službo, ima družino, pa vprašanje, če so sploh kaj skupaj.

Aja, to je moja šeficauser posted image


Ti a ji je mogoče ime Goga?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 14:58:37   
Anonimen
Ne, ni Goga. Kdo je pa Gogauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 15:03:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne, ni Goga. Kdo je pa Gogauser posted image


Ena, ki je natanko taka, kot si jo opisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 15:04:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Jst tud poznam eno tako Gogo!
Naključjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 15:59:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

user posted image user posted image user posted image

Jst tud poznam eno tako Gogo!
Naključjeuser posted image


Naključje? Mogoče pa ne-da vidimo: studio moderna-ti je kaj znano?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj je s to žensko?
9.10.2006 16:26:02   
dory
jst tud poznam eno tako nadrkano gogo...sam ni iz studio moderne..ocitno imajo ze v imenu predispozicijeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?