|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MOJSTRI!
10.10.2006 12:12:52   
Jelenche
poceni in kvalitetni izvajalci raznih del
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MOJSTRI!
10.10.2006 13:05:41   
facka
Saj veš kako pravijo: malo dnarja malo muzike, pa še kako to res drži. Pa najboljš, da čim več "svetiš" zraven, ko kaj delajo, drugač samo sfušajo stvari. Se mi pa osebno zdi škoda, da tudi če ne daš veliko denarja, da nimaš stvari potem narejene, tako kot je treba.
Je pa žal res tako, da je denar velikokrat odločilne narave

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MOJSTRI!
10.10.2006 20:46:04   
Annny
Predvsem tisti, ki so dragi, tudi zelo radi kaj pošušmarijo.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MOJSTRI!
11.10.2006 8:14:29   
Jelenche
jaaaaaa, to sem hotela,

ker so vsi že tako dragi in povrhu še kaj zajuser posted image  bi lahko sem napisali svoje izkušnje

poznate morda kakšne mojstre, ki delajo za primerno ceno ampak vseeno naredijo tako kot je treba?

mislim da bi bilo zelo lepo če bi pač tisti ki poznate kakšne take mojstre (mizar, polagalec ploščic, malar, ...) lahko napisali kontakt, telefonsko številko in kje so.

no pa začnimo

user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MOJSTRI!
25.10.2006 14:18:18   
Tejccy
Ej, če kdo pozna kakega dobrega mizarja, nej le sporoči, k pr nas na šihtu ga nujno rabmo user posted image user posted image user posted image
Iz lastnih izkušenj vam povem, da dobrega obrtnika dobit, je res zelo težko-vem, ker delam v gradbeništvu!!!!
Tisti, ki pa so kej vredni, so pa zasedeni za leto naprej,...pol se pa pejmouser posted image user posted image
Če rabte , zidarja, fasaderja in recimo za ureditev okolice, so res dobri fantje od GRADNJE FIKI s.p., Ponjević Fikret 041/ 788-606, k se bom pa še kakega spomnla, pa tkoj napišem....

_____________________________

Ni lepšega trenutka, ko se ti otrok nasmehne in te objame

(odgovor članu Jelenche)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?