|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   z njim ni nič
20.11.2006 14:22:13   
Anonimen
sploh ne vem več kaj naj z možem sva pred 6 meseci dobila sinčka in od takrat je samo suša pri porodu ni bil z mano tako da to ni vzrok pač zadeva je taka da ko mi dopizdi ga enostavno napadem in takrat je nekaj akcije ampak se vedno prehitro konča sam pa nikoli ne da pobude tako da sexava 1x na mesec to pa je zame toomuch premalo pa še vedno moram jaz v napad ne pomaga niti da nagica skačem okrog njega ko da me ni jaz pa sem naveličana večnega napadanja želim si samo to da bi me vsaj enkrat zgrabil tako kot pravi moški user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: z njim ni nič
20.11.2006 19:21:40   
ronja
Pogovori se z njim! Ni druge! Mogoče se česa boji, mogoče ma kake probleme v službi, pa se zato ne more sprostit, mogoče se čuti zapostavljen zaradi otroka, mogoče je kronično utrujen,... Ma razlogov je lahko 1000, mogoče se boji, da ne bo dober oz. da mu ne bo ratalo, to je zelo pogosto pri moških srednjih let, ko se ustrašijo, da enkrat lepega dne oz. noči, ne bojo več mogli... In potem sploh nočejo, da do tega ne bi prišlo... Otoročje, ampak so taki. Ne vem, pomeni se z njim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: z njim ni nič
21.11.2006 11:45:20   
Alisa
Joj ne razumem moških, pa saj jim je baje sex zlo pomemben. Kaj hudiča jih spremeni ko dobiš otroka?
Tudi jaz včasih moram prav tečkat!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: z njim ni nič
21.11.2006 11:59:41   
Lenka_
Haha, kot da bi svojo zgodbo brala Anonimna! Pa ne rabim bit zato anonimna user posted image Pa pogovor kot vsi vedno pravijo, naj se pogovorima, ne pomaga nič! On samo reče potem, saj te pa mam rad pa seks meni ni vse, če je tebi! Ja mislim halo, vse res ni, brez pa tudi ne gre! Tak da nasveta nekega ne morem dat, še sama bi ga rabla.

_____________________________

http://a-lenka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: z njim ni nič
21.11.2006 13:52:10   
Anonimen
In kaj pol naredite v tem primeru? user posted image

(odgovor članu Lenka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: z njim ni nič
21.11.2006 14:15:57   
Anonimen
Grejo k sosedu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: z njim ni nič
21.11.2006 15:21:59   
Lenka_
Ko bi vsaj mela kakega dobrega dedca za soseda ne pa same take ko brez viagre več bič ne laufa!

_____________________________

http://a-lenka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: z njim ni nič
21.11.2006 19:17:54   
Anonimen
Ja suša bo ustala še naprej sem že pomisnila da ma kako drugo sej a niso včasih pravli da moški ne zdržijo brez seksa no pri nama je ravno obratno če ne dobim svoje doze sem potem tako tečnnnnnnnnnnna bi kar koga zadavlauser posted image

(odgovor članu Lenka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: z njim ni nič
21.11.2006 22:13:16   
Sita
http://www.zakonskosvetovanje.com/3_strategije.html

Mogoče ti bo pa tole pomagalo.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: z njim ni nič
22.11.2006 9:47:46   
Anonimen
Uf anonimna!

Če boš tako nadaljevala, ga boš zgubila!

Jaz sem bila ista..kar napizdevala sem ga...pa ao nič ni prav naredil..zakaj..ker sem želela pozornosti...

Ampak hej....ne moreš nekaj poztivnega dobit, če skoz daješ negativo..

Moški so prestrašeno, novo bitje, nove dolžnosti, itd..

Moj nasvet: imej se rada, ne sili v moža, moža imej rada, pa bo seks prišel sam od sebe..


(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: z njim ni nič
22.11.2006 10:56:21   
Anonimen
veš saj sem poskusla pa se enostavno ne morem več zadržat tok mam poln kufer vsega če jaz ne skočim nanga potem je zmožen tud 2 ali pa celo3 mesece zdržat brez seksa sej se mi bo še skisalo
če bi prej vedla da bo tkole ratal bi si najprej ljubimca našla pol pa zanosila pa bi bil problem rešen user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: z njim ni nič
23.11.2006 11:55:17   
tanikaa
Joj, anonimna. Pa daj začni uporabljat ločila. Tak je težko brati take zmazke.

Pomagati ti pa itak ne vem, ker bi naš seksal petkrat na dan, če bi imela za to pogoje. user posted image  Mogoče bi pa bilo dobro razmisliti o Al bininem predlogu. Saj lahko greš še dalj od sosedov. Veš, tudi sosedje imajo sosede user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: z njim ni nič
26.11.2006 20:11:30   
metaa
Če kej pomaga: moj je isti, pa poznam še enega takega, ki se mu enostavno ne da seksat. Mit, da bi dedci kar naprej, če bi mogli, je očitno iz trte izvit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: z njim ni nič
27.11.2006 9:11:46   
Anonimen
In kaj narediš ?????user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: z njim ni nič
28.11.2006 0:16:52   
tweed
user posted image
zgleda da bom moral kar jaz kaj povedat o tej zadevi.
Sem moški. user posted image  Sexala sva do 2x tedensko. Prišla Neli. Sexava 2x (ali 1x) mesečno.
Pa ne da se njej ne bi dalo... jaz sem enostavno preveč zaposlen (in ne prestrašen).
Poskrbeti je potrebno za to in ono, ko pa ob 8 dete zaspi, pa je še to in ono, pa je ura 22:00 ali več (takrat pa so pr župniku djali, da je treba spat ituser posted image ).
pa ne bom imel druge...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?