|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček kje??
11.1.2007 13:37:28   
Anonimen
Mene pa zanima,če katera ve kje naj dobim voziček,ki ima napihljiva kolesa,ročno zavoro in da se da ročaj obrniti tako,da otrok gleda mamo ali pa stran od nje.Torej se naj bi ročaj obračal in ne košara vozička.
Potrebovali bi takega ,kot v opisu

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 13:43:05   
1Tanya
Mi imamo takega, kupljen v Arielu Hauck I'coo Platon 3.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 13:50:07   
Anonimen
Tanya,ampak kakor sem šla gledati sedaj na net,se temu vozičku obrne košara in ne ročaj user posted image

(odgovor članu 1Tanya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 13:57:26   
Anonimen
ja pa saj se da obrnit samo košara. vsaj meni je to tak razumljivo. kak boš te obračala ročaje?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 13:58:42   
Anonimen
Iščem voziček pri katerem se obračajo ročaji na drugo stran in ne košara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:01:57   
Anonimen
ja jaz še takšnega nisem vidla. kolk vem se obrača le košara. ni malo noro če bi hotel obrnit ročaje, bi se ja voziček sesedo skupaj. maš kaki primer, da bi si lahko to pogledla? ker se očitno še velik laik za te stvari.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:03:34   
Anonimen
 user posted image user posted image user posted image user posted image Si me nasmejala
ja,se dajo pri veliko vozičkih obrniti ročaj na drugo stran,ampak potem nima voziček ročne zavore.Jaz pa iščem to vse,ročna zavora plus ročaj na drugo stran

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:05:51   
Anonimen
ok whatever
daj mi pol primer, da si pogledam prosim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:06:14   
Afnica
Meni je čist jasno kaj hoče vprašat. Vsaj moja botrca je imela tak voziček, ampak tega je že 10 let nazaj. Pač na ročaju je en gumbek, ki omogoči, da gre na drugo stran. In ni treba prestavljat košare, pač pa ročaj. Takrat je zgledlo čist simpl. Kako so pa ti novejši narejeni pa nimam pojma. Prvič slišim, da se to tako težko dobi. Malo mi je čudno, da bi pri tako praktični zadevi šli nazaj v razvoju. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:08:22   
A-N-J-A
Ta bo pa težka...ročaj,pa še zavorauser posted image .Kaj pa če bi kar po trgovinah poklicala,pa boš vidla če ma kdo tako čudouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:12:37   
soncece24
Uf, tega pa ne boš našla, žal... Ročno zavoro imajo  trikolesniki, kjer pa je sistem z obračanjem ročaja neizvedljiv - oz to ravno ne, ampak potem je brezveze, da je trikolesnik, ker bi imel dve kolesi spredaj in eno zadaj user posted image  

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:14:17   
Anonimen
Ročno zavoro imajo tudi 4-kolesniki.
Anja,mislim da bi si nabila preveč računa če bi povsod klicala,večkrat pa tudi prodajalke nimajo pojma o pojmu

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:15:14   
Anonimen
Moja sestra je tudi imela tak voziček 10 let nazaj, pri katerem se je dalo obračati ročaj. Izgledalo je čist simpl in bilo je zelo praktično. No kakšno leto nazaj je moja svakinja kupovala voziček in je tudi hotela takega pa ga ni mogla dobiti. Očitno takih vozičkov ne delajo več, čeprav mi ni jasno zakaj, ker je bilo res praktično. Tudi jaz bi hotela takega in nekaj sem že gledala ponudbe (v kratkem načrtujeva user posted image ) pa jih ni. Očitno se bom morala zadovoljiti s slabšim, kjer se obrača košara in ne ročaj user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 14:22:59   
soncece24
Manca, vozički, ki se jim obrača ročaj še vedno obstajajo, ampak ne v kombinaciji z ročno zavoro. Vsaj jaz ne poznam nobenga.


Temu se pa recimo obrača ročaj, pa še čisto lep je

user posted image




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 15:20:06   
janapan
Ma meni se zdi da se obračajo raočaji vozičkom TEUTONIA al nekaj podobnega, to je neka avstrijska al pa nemška firma, v slo jih še nisem zasledila baje pa da so fajn ; ))

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 17:11:19   
Anonimen
Sončece 24 od katere firme pa je ta voziček.  Kako pa je s to košaro na vozičku? Meni se namreč zdijo zelo nepraktične. A se da spremenit tak voziček tudi v navaden sedež. Upam, da me razumete. Da potem zgleda kot npr. tale
http://www.comfortbaby.com/images/hartan/racer_s_.jpg
Ročna zavora pa meni ni tako pomembna, tako da tudi če je ni.

< Sporočilo je popravil manca82 -- 11.1.2007 17:12:51 >

(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 17:11:46   
LuLu
Hauck Miami v Arielu se ročaj obrača, samo nima napihljivih koles, ampak ima PVC kolesa. Ta plavi na sliki pa je HAuck Ontario, ki ga nisem v Arielu še videla. Sta pa nova 2007 kolekcija.

http://www.hauck-group.de/de/untertyp.asp?PLID=1&BID=1&KID=1&HID=601

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 17:26:03   
soncece24
KOt je že Lulu povedala. Oba Ontario in Miami sta Hauckova. Oba sta kombinirana, se pravi se data poležat v vodoravno, ročaj se obrača, imata torbo za prenašanje, potem pa se to odstrani in voziček posede, pa je takšen kot tisti na tvojem linku. Stane pa Ontario z napihljivi kolesi okoli 200€, Miami pa 145€ (na kikiweltu), pri nas so pa malo dražji. Je pa teh variant kr veliko na tržišču. V poplavi vseh modernih variant so meni ti stari klasični modeli z 4-imi velikimi kolesi najlepši, kolko so pa kaj praktični pa pojma nimam.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 17:28:38   
ribica.
Voziček kot ga želiš, lahko kupiš tudi v rutarju. Firma pa je HOCO (avstrijska). Le ročne zavore nima, ker potem ne bi mogel ročaja prestavljat z ene strani na drugo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 20:09:10   
Anonimen
Ful lepa hvala za informacije. Pa sem že mislila, da takih ne delajo več.
Bi me pa zanimalo seveda, če katera tak voziček ima koliko so praktični.

No, stran od tega podjetja (hauck-group) pa je v nemščini, kar mi pa ne pomaga prav dosti, ker nemško ne znam.
Sem primorka in sem bolj vržena na italijanščino user posted image

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 20:14:37   
ribica.
Mi ga imamo in sem zadovoljna. Sploh ročaj, ki se obrne je zakon.  vedno naštimaš tak kot ti paše oz. otroku. Da ga vidis, da on vidi tebe ali da ima razgled, da obrneš kadar piha ali kadar žge sonce.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 20:20:56   
ribica.
Mi imamo  firmo hoco, ne hauck, ampak mislim, da je princip isti. Za kvaliteto ne vem,  hoco-tov je zelo vredu. Moja soseda ga je lani kupila v Arielu (skoraj enak, druga firma) pa je bil kr poceni, ampak nima košare zraven, pa ni preveč fajn za zimo. Pa kolikor sem ga videla, je naš pri drugem otroku bolj ohranjem, kot njihov po pol leta uporabe. Ampak lahko da je to tud od človeka odvisno?

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček kje??
11.1.2007 21:35:03   
LuLu
Manca82, meni je tudi nemščina groza, samo na tem linku, ki sem ti ga dala so slikice user posted image  in na teh slikicah vse njihove značilnosti. Lahko pa greš v Ariel, pa naj ti dajo Hauck katalog 2007 in preštudiraj. Jaz bom verjetno kupla Hauck Miami, je 53 tisoč in torba je v ceno vključena, pa ti čez dva meseca lahko napišem kakšne so izkušnje, če ne bo prepozno.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček kje??
12.1.2007 7:17:48   
Anonimen
LuLu ja to bi bilo pa krasno. Seveda ni prepozno čez dva meseca, saj jaz sploh še nisem user posted image , nameravava pa v kratkem poskrbeti, da bom user posted image  
Ker se ti najbrž ne boš več spomnila čez dva meseca, saj boš imela veliko dela z malo štručko, ti bom poslala tam enkrat spomladi kar zs, da mi poveš izkušnje. Zmenjeno? In če je še praktičen toliko kakor lep, potem bo to tudi naše vozilo za malega paglavca.
Moti me edino to, ker bi rada, da ima voziček večja kolesa. Ontario jih ima, ampak se mi zdi, da pa se le-te ne obračajo. Ali imam prav?

< Sporočilo je popravil manca82 -- 12.1.2007 7:33:02 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček kje??
12.1.2007 8:56:31   
Mana
Obračanje ročajev ima tudi tale...vendar niso napihljiva kolesa, je lahek in dobro vodljiv, zaradi obračanja ročajev nima ročne zavore...

http://www.mami.si/si/page/detail/gitm/6827/UNO_Mod_Verde/-/

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?