|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moška poročna obleka
10.3.2008 8:58:55   
SRCCEK
Zdravo

Midva sva šla končno v lov za njegovo poročno obleko, ampak sem zelo razočarana. Zakaj? Jaz sem si predstavljala svojega ženina v lepi poročni obleki, ki ima zraven tudi "brezrokavnik", vendar so mi v vsaki trgovini rekli, da jih ne delajo več zraven obleke, ker niso moderni user posted image user posted image user posted image  Na koncu sva kupila obleko v Muri, vendar brez brezrokavnika....sicer imajo posebej komplet brezrokavnik in kravata v sivi-srebrni barvi, vendar mi nekako ne gre skupej, da je vse v isti barvi.
Kakšne obleke ste si pa vi zamislili, oz. najdli?? A preveč komplibiram okrog tega telovnika? Meni je eleganto, da ima ženin na sebi telovnik, ko sleče suknjič!!!! PA VAM??
Prosim, za pomoč, kje bi se ga dalo dati delat, pa koliko to pride!!!
Hvala

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:46:20 >


_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 9:08:27   
Lunca1
mojemu ga je naredila ena oblikovalka, Pika ??? iz Ljubljane (blizu Mosteca)

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:46:31 >

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 11:10:16   
fragola
Midva sva tudi kupla obleko od Mure in sicer v črni barvi, brez brezrokavnika, pač ker se nama ne zdi potrebno da bi ga imel in sicer še junija je toplo!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:46:43 >

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 11:20:57   
2.2.
moj tudi ni imel telovnika ker se sploh ni počutil v njem in se nismo glede tega obremenjevali. imel pa je prav tako murino obleko.
svati in vsi ostali pa itak bolj gledajo nevestouser posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:46:54 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 12:32:31   
Kaliope
sicer nisem poročena, sem pa bila aktivno dejavna pri poroki moje sestrične in njen mož je tudi imel brezrokavnik ... obleko je kupil v enem majhnem moškem butiku v Ljubljani (Bežigrad) in takrat so skoraj vse obleke imele brezrokavnik ... je pa res, da bo to 2,5 let nazaj ... meni osebno sicer brezrokavniki niso všeč, tak da bi verjetno aktivno iskala mojemu obleko brez njega user posted image a da bi si pa tvoj dal brezrokavnik naredit po meri in v isti barvi, kot ima obleko, pa ne bi šlo?

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:47:07 >

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 12:34:24   
Kaliope
verjetno bi se dalo to uredit pri vsakem krojaču? Ali pa poišči kakšno šiviljo, ki dela v Muri (kje na štajerskem ali v pomurju) in ti bo verjetno lahko naredila še iz kakšnega istega materiala ... 

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:47:18 >

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 13:57:57   
NATAŠI
midva sva gledala tudi obleke 14 dni nazaj.... in moj si želi imeti brezrokavnik .. zdaj obleke še nisva vzela ker bova šla še mal v lov ... meni je všeč da je ženin drugačen od prič in ostalih stvatovi in niso vsi v "enakih" oblekah ... mora biti drugačen

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:47:30 >

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 14:59:52   
Balonchy
Če si katera (kateri) želi izposojo obleke (lahko jo gospa tudi naroči in jo kupiš), svetujem Modni salon Mirjam (Vrhnika). Ima veliko izbire za izposojo in še več za nakup. Cene pa skoraj smešne, proti ženskim oblekam (govorim za izposojo in za nakup).

Prijetno izbiranje vam želim! user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:47:45 >

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 19:44:54   
pikovit
Srccek kaj pa če bi šla v Italijo.Sem bila v Udinah in videla obleke za cca. 200€.Drugače pa sem jst rentala obleko v Poročnem kotičku in naju bo vse skupaj prišlo cca 350€(z kravato in lajbičem in srajco)

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:47:56 >

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 21:43:33   
mala pikica
Midva sva kupila obleko in brezrokavnik v Sensu. Sicer pred dvema letoma, ampak mogoče pa še jih imajo.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:48:09 >


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moška poročna obleka
10.3.2008 23:06:38   
pearl_shell
Srccek, midva sva se poročila poleti 2007 in sva zanj iskala svetlo bleko, da se je ujemal z mojo. 
Ker je bolj visoke sorte, čez ramena precej širok, drugod pa ne toliko, so mu vse obleke čudno stale (Mura, Sens), tako da sva šla na koncu že vsa obupana še v Karizmo (za Bežigradom, blizu stadiona) in tam dobila prav vse - od zelo kvalitetne srajce, točno takega telovnika kot sva si ga želela, do kravate, ki je narejena iz istega materiala, pa tudi obleko.
Da se mu je vse 100% prilegalo, je potem tudi sam lastnik popravil obleko po moževih merah (hlačnici, telovnik je podaljšal, itd.).
Lahko naročiš tudi čevlje, kakršnokoli barvo hočeš, ni pa poceni, to je res. Midva sva torej za vse skupaj (telovnik + kravata, srajca, pas, obleka, manšetna gumba) dala 640 evrov.
Tisti dan na poroki je sicer bilo okrog 35 stopinj, ampak ker je bil dober material, je mož vročino veliko lažje prenašal kot bi jo sicer.


< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:48:18 >

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moška poročna obleka
11.3.2008 11:32:36   
Balonchy
V Vrhniki (Modni salon Mirjam) = izposoja moške obleke (+vse kar zraven spada - brez čevljev) od 100 do 150 ojrov! user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:48:34 >

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moška poročna obleka
11.3.2008 14:08:07   
SRCCEK
Hvala lepa vsem za pomoč

Midva sva že  kupila obleko od MURE (brez telovnika), ker se pač nama ni dalo več iskat. Saj v Muri imajo posebej telovnik in kravato v isti barvi, vendar mi nekako ne sede.....edina varijanta je, da dam telovnik delat, vendar bo to sigurno spet 100 ojrov user posted image user posted image user posted image ..... meni je lepo, da ima ženin telovnik, ker se po tem razlikuje od priče in ostalih gostov!!!
Hvala lepa vsem!!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 12.3.2008 13:48:44 >


_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?