|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Divji angel - telenovela
9.2.2007 10:29:01   
dulcinea
Se katera spomni te telenovele. No, meni je bila izmed vseh najboljša. Rada bi si jo pogledala še enkrat. A mislite, da bi se jo dalo kje dobit?

No pa za vse tiste, ki ste gledale, še en link. Ta  komad mi je bil tako lep, da mi gredo še danes kocine pokonci.

http://www.youtube.com/watch?v=WuEUs0fipFU

< Sporočilo je popravil katrin -- 11.2.2007 21:00:41 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Divji angel
9.2.2007 10:53:31   
soncece24
Meni je bila muzika ful všeč, mam cd od natalie oreiro, pa so tudi drugi komadi ful dobri. Telenovele pa mi niso ne vem kaj. Ne gledam.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Divji angel
9.2.2007 11:18:35   
Anonimen
ja sm gledala mi je tud bla zlo dobra telenovela..sploh njen tip un z dolgimi lasmi..pa pna je tud lepa...ko bi res lahko bla še kdaj na sporedu...

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Divji angel
9.2.2007 11:29:22   
srki
Ja, jaz sem jo tudi gledala, ful mi je bila dobra. Glavna junakinja je bila  Mili, a ne? Oz. Milagros. Muzika pa tudi lepa.

Druga najlepša mi je bila tudi Za Eleno, glasba pa še bolj špica, za zjokat....

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Divji angel
9.2.2007 11:37:12   
dulcinea
Čeprav so imeli nekatere odlomke čisto "out", mi je bila še zmeraj dobra. Malo drugačna od ostalih telenovel. Hm... le kje bi dobila tole na DVDju?user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Divji angel
9.2.2007 12:34:56   
anitaz
Gledala ja...user posted image Drugač pa je spot tud zelooo lep user posted image Muska njena pa itak

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Divji angel
9.2.2007 22:58:36   
Anonimen
Edina telenovela, ki sem jo gledala. Kasneje sem kupila oba CD-ja od Natalie, pa še gledat sem jo šla v Muller-ja v BTC, ko je prišla. user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Divji angel
9.2.2007 23:02:57   
petra81
Tudi zame je to edina telenovela, ki sem jo gledala!user posted image user posted image user posted image user posted image Natalia Oreiro je pa itak zakon!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Divji angel
10.2.2007 9:27:16   
dulcinea
No,  jaz sem gledala še eno v celoti. Ampak ta mi je bila zakon.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Divji angel
14.2.2007 22:34:31   
Laubica
Ha tudi zame je to bila edina telenovela -pa še všeč mi je bilauser posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Divji angel
23.2.2007 17:15:22   
lojzika
Ja tudi jaz sem jo gledala pa je bila tudi fajn

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Divji angel
26.2.2007 17:06:52   
1ksantipa
To sem pa tudi jaz gledala, uni Ivo je bil za pojest.

aja, sem ju pa zadnjič mimogrede videla v eni drugi telenoveli, mislim, da na hrvaški RTL.

Bi si jo tud jaz z veseljem še enkrat pogledala. Ja, kje so tisti časi, ko sem bila absolventka in časa na pretek.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Divji angel
27.2.2007 10:37:35   
dulcinea
 uni Ivo je bil za pojest.


A ne de?

  aja, sem ju pa zadnjič mimogrede videla v eni drugi telenoveli, mislim, da na hrvaški RTL.


Res? Kdaj pa? Pri nas hrvački RTL lovimo. Sam gledam pa bolj malo, ker ni časa.

 Bi si jo tud jaz z veseljem še enkrat pogledala. 


Jaz tudi. Misliš, da kdo od POPovcev tole gleda, pa da bi predlagal.... user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Divji angel
28.2.2007 22:41:03   
1ksantipa
Dulcinea, sem šla prav gledat na RTL, pa mislim, da je te telenovele že konec. Je pa nisem mogla gledat, ker sem bila v tem času še v službi, je bila tam okol enih.
Sta pa imela podobno vlogo. On kao en bogataš, ona pa neko revno dekle, boksarka ... Pa spet prepovedana ljubezen itd.
Je imel ta Ivo pa tam krajše lase, ampak je bil vseeno užiten. Ohhh...


Ja, pišimo na pop tv, naj jo ponovijo.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Divji angel
19.3.2007 12:08:37   
žlička
jest sem tut gledala, mi je mozicek(takrat se ni bil to) kupil cd od natalie...lepo poje in ta komad mi je tko lep



_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?