|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeče pikice na dlaneh, ki ga srbijo
10.3.2007 6:41:05   
Anonimen
Zdaj ima že kakšen teden samo na dlaneh rdeče male pikice, bunkice.

Zelo so goste in sicer skoraj ena na drugi, velike kot kakšno proso. Sem mazala z bepantenom in canestenov, pa nič. Sicer ima 3 ali 4 pikice tudi v dimjah, vendar ne vem, če je to pvezano.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeče pikice na dlaneh, ki ga srbijo
12.3.2007 10:36:04   
spacey
A so take male brbončice, kot majhni merurčki? Jaz imam tale ekcem oz. kožno sranje, ki srbi in dermatolog mi je dal kremo Elocom, ki zelo pomaga.
Pejte do dermatologinje, če se stanje ne izboljšuje.

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeče pikice na dlaneh, ki ga srbijo
12.3.2007 10:44:22   
mml
A je bil ob tem še kaj prehlajen? Če je bil bi lahko šlo tudi za bolezen "usta - dlani - podplati (ang. hand - foot - and mouth disease), ki jo povzroča Coxsackievirus A16
 
Tukaj (http://www.drgreene.com/21_1103.html) imaš en link v angleščini, upam da ti kaj koristi

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeče pikice na dlaneh, ki ga srbijo
12.3.2007 12:05:43   
petrc@
tud jaz mislim da je to otroška nalezljiva bolezen UST,DLANI IN STOPAL-afte.V takem primeru mora biti otrok doma,ne sme v vrtec oz,biti v družbi ostalih otrok,ker je zelo nalezljivo.Moja hčerkica je to imela 4m nazaj,je fasala v vrtcu.Ni zdravila,razen tinta,vendar je pa ne priporočajo,ali pa lasersko pri fizioterapevtu,so pa taki otročki še premajhni za to.Pikice tako kot pridejo tudi kmalu izginejo,je pa še kar nekaj časa po tem nalezljivo,prenaša se tudi prek blata.Pazite na higieno.Če jim ima tudi v ustih,naj dobi sladoled.Jaz sem svoji dajala sladoled ker je imala polna usta aft,in je bilo takoj bolš,pa še vesela je bila ker je lahko sladoled jedla.

pOzdravček,v upanju da se čim prej pozdraviteuser posted image

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...





nelson10



180 (93%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (0%)

180 (7%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!