|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   En hecen problemček
14.3.2007 2:18:27   
Anonimen
Hmmm... Kako bi začela? user posted image

A se spomnite tistega "pripetljaja" okrog enega mojega sodelavca - tisto "kao" mojo zatreskanost in potem vašo zafrkancijo, da sva ljubimca? user posted image  No, upam, da vam je (kljub vsej, na koncu še moji, zafrkanciji) vsem jasno, da nisva ljubimca. Je pa res, da sva full dobra prijatelja. Res dobra.

Tukaj pa zdaj nastane tale hecen problemček...user posted image

Dva prijatelja (ne glede na spol) imata ponavadi tudi željo, da gresta kam skupaj. Torej tudi jaz in on. In nastal je cel problem, kako bi šla midva čisto mirno, prijateljsko, na eno pizzo pred službo, ne da bi nastala iz tega cela panika. A zakaj panika?

Kot prvo - sva sodelavca. In kot drugo - delava v takšni stroki, da naju pozna cela Ljubljana.

Rezultat? Nikamor ne moreva skupaj, ne da bi bila opažena. user posted image

Ni problem v tem, da bi imel kateri od naju dejansko kaj skrivati. Po tej logiki naju lahko skupaj vidi kdor hoče in kjer hoče, pa ne bo imel česa videti (razen, če koga zanima, kako se pije kava in je pizza). Problem je v tem, ker vsi vedo, da je on samski in da ima nekaj "pod palcem" (kakor se temu reče), jaz pa malo manj kakor poročena mama dveh otrok. Potem se pa začnejo govorice...

Ne skrbi me, kaj bi Kamikaza rekel, ker sta tudi onadva prijatelja. In ker dejansko ni nobenega varanja v igri (niti namenov s katerekoli strani). Je pa res, da mi gredo na živce neresnične govorice in da sem tak karakter, da vsaj glede sebe vedno skušam dokazati resnico. V takšnem primeru pa bi izpadlo to čisto drugače... kakor da se branim, ker bi bila res kriva... pa nisem...

Skratka... kako, hudiča, iti v miru na pizzo in kako posledično utišati sodelavce, ki nimajo drugega dela kakor opravljati? Celo tako smotani so, da bi oni dejansko verjeli, da imava res kaj, če bi naju videli sama, kako greva v kakšen lokal ali pač nekaj podobnega... user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 6:34:06   
Lunca1
Kaj pa če bi šli vsi trije s Kamikazo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 6:40:37   
Marogica
1. Cela LJ te najbrž ne pozna.
2. Ne vem, kakšna je razlika, če je sodelavec samski ali poročen. Če greš na pico, to nima veze, pa tudi če bi šla seksat, nima veze. Ljudje si vedno to mislijo, kakor oni vidijo in ne tako, kot je.
3. Če se Kamikaza strinja, bi mu povedala, kam greva, da bo vedel "za v naprej".
4. Če res ne veš kam, se pripeljita k meni v Maribor-tam te noben ne poznauser posted image . Jaz pa ne bom po RR-ju raztrobila...

Ergo: pojdi na pico s samskim sodelavcem, ker ljudje bodo tako ali tako čvekali-pa če je res ali ne. Predvsem pa se dobro načvekaj in najej.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 6:49:55   
arabela*
ti kar pojdi v miru z njim na kafe.Saj je itak vseeno kaj si kdo misli.Ni tak?user posted image  pa naj se oglodajo do kostiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 7:32:59   
srki
Oseba, kakršna si (dovolj samozavestna in prebrisana), naj te ne briga, kaj bodo drugi rekli. Vsaj tak vtis sem o tebi dobila, da te boli k**** za druge in kaj govorijo, zato pojdi na pizzo brez obremenjevanja, kaj bo kdo rekel, zakaj si šla z njim.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 7:58:54   
lenika
Ah prosim lepo, še Drnovška ne pozna cela Ljubljana.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 8:30:23   
caillou
S čistjo vestjo greš pa mende ja lahko na tisto pizzo.  Ne vem, jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala in zakaj hudiča je potrebno odkrivat resnico tretjemu ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 8:31:34   
lex
Spravi se na pizzo in kofe, pa te boli k**** za vse, tiho itak ne bojo, pa naj malo glodajo, da bojo imeli še kaj več za povedat, jim pa čez en teden s čajčkom vrži še eno kost.
Če te pa full moti pa pojdita kam daleč proč od table Ljubljana.user posted image
če se Kamikaza strinja te itak boli K**** za vse, mene so na fešti obsodli da sexam s kolegom pred kočo, pa smo bili vsi trije z mojim za bajto in pili vodko, je šel pač na WC in se zaklepetal s kolegom, midva sva pa lepo naprej pila - se še zdaj smejimo na ta račun (tisti hinavci so se pa po nekaj letih sami poslovili iz naše klape).

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 8:45:55   
pety78
Od kdaj se pa ti z drugimi obremenjuješ?user posted image

_____________________________



(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 8:47:44   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Od kdaj se pa ti z drugimi obremenjuješ?user posted image


Tudi to je dobro vprašanje...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 8:51:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Od kdaj se pa ti z drugimi obremenjuješ?user posted image


Tudi to je dobro vprašanje...


Evo, še ena, ki se sprašuje enakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 9:11:03   
Angellina
Ti si smešna. Ko jih juser posted image e. Ti kr pet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 9:13:53   
Naja31
Ah, daj no. Kaj te briga kaj si bodo drugi mislili?
Jaz sem mislila, da bi rada šla sama z njim nekam za vikend ne pa na pizzo. Pa saj nismo v 16. stoletju.

Pa dober tek!

Jaz bi tudi pizzo, njam.  

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 10:53:47   
Rožica I
Pelji si ga domov user posted image !
(res mislim!)

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 11:04:01   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Skratka... kako, hudiča, iti v miru na pizzo in kako posledično utišati sodelavce, ki nimajo drugega dela kakor opravljati? Celo tako smotani so, da bi oni dejansko verjeli, da imava res kaj, če bi naju videli sama, kako greva v kakšen lokal ali pač nekaj podobnega... user posted image

ah Kerensa... sej veš, da ljudje bodo govoril tako ali drugače.. tle ni pomoči... če si želiš na pijačo s sodelavcem in Kamikaza s tem nima  problemov -  just go... in odjuser posted image vse ostale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 12:16:54   
tinaaja
narocita si pico domov user posted image
pa pol javno to povejta in kaksen hec in govorice bodo sele pol user posted image

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 13:16:39   
G in T
Enostavno. Pojdita v najljubšo picerijo, se vsedeta, naročita, pojesta, nato poravnata račun in oditeta. Popolnoma brez problema.user posted image   Da bi se morala zato, ker sta prijatelja skrivati je pa absurd. Saj ne počneta nič napačnega. Govorice se lahko tako ali tako razvijejo, čez čas se bodo pa tudi polegle. Lahko jima pa data še kakšen mali povod, in se po pici prijateljsko objametauser posted image . Naj sodelavci opravljajo, bodo tako vsaj pozabili na lastne težave.

Ne se obremnjevat z drugimi, naj se sami s seboj.user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 13:25:08   
Njuškalo
Pred leti sem imela jaz tak problem.Isto,sodelavec mi je bil všeč,jaz pa njemu,samo nikoli nisva nič imela.On bi še mogoče kaj hotel,samo mene niso poročeni nikoli zanimali.Zato sva bila samo prijatelja.In,kot si rekla,Kerensa,prijatelji kam tudi grejo,kot prijatelji pač.Midva sva šla enkrat na pijačo,čisto nedolžno,pa ravno takrat pride mimo največja opravljivka,ki je bila tudi najina sodelavka.In se je že od daleč zadrla: oooooo,saj sem jaz vedela,da tole še traja!Saj nisem vedela,ali naj se režim,ali naj ji kaj sploh skušam pojasnit...ker me je kar presenetila.Jaz sem samo izdavila:traja kaj?Saj ni bilo nič od nič..torej kaj naj bi trajalo?Grrrrrrr.......
No,in kako sva to rešila?Kr neki...jaz sem prekinila tako zvano prijateljstvo,ker je on skoz hotel nekaj več.In sem potem razmišljala tudi,Bog ve,kaj je on tisti govoril,da midva imavauser posted image Hudič...
Je odvisno od moškega ,kakšen je.Koliko se res da biti prijatelj z njim.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 13:38:30   
tanikaa
Kerensa, NIKAR!!!!!! NE SMEŠ Z NJIM NA PICO!!!!!!! Cela Lj bo polna govoric user posted image  

Saj se tudi midva s Kalbotom dajeva dol, a ne veš? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 13:47:34   
kalbo
Saj se tudi midva s Kalbotom dajeva dol, a ne veš?


In to večkrat na danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 13:50:41   
baguSka
Skratka... kako, hudiča, iti v miru na pizzo in kako posledično utišati sodelavce,


Ja seveda. Na celo in na hrbet si nalimas napis: NE VARAM!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 14:06:55   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Skratka... kako, hudiča, iti v miru na pizzo in kako posledično utišati sodelavce,


Ja seveda. Na celo in na hrbet si nalimas napis: NE VARAM!



In ziher jih boš prepričala. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 14:13:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Saj se tudi midva s Kalbotom dajeva dol, a ne veš? user posted image


Madona, tega pa še nisem slišala oz. prebrlala. No, zdaj vemuser posted image .


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 14:16:00   
muška
Preveč kompliciraš-kot vedno in delaš probleme kjer jih ni.Glede na tvoj karakter, ki ga kažeš tukaj na RR , ne vem v čem je problem?user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: En hecen problemček
14.3.2007 14:19:47   
mala maja
pa ko jih j****. Pejt pa ne sekiraj se. Sploh pa se strinjam, ti se sekiraš in s tem obremenjuješ.
OD KDAJ PA??????

Sama sem šla(na isti način), pa še moj ni vedel. Pa še sosedo sem srečala v piceriji in sva jo zraven povabila.

Noben ni nič govoril.user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?