|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prepir zaradi krsta
9.4.2007 22:56:43   
Anonimen
Oj, kaj menite glede tega?
Z partnerjem se prepirava glede krsta, kdo bo šel za botra. Pri sinu je šla za botro partnerjeva sestra, medtem smo prekinili stike (cca 2 leti, družinska nesoglasja). Jaz sem za to, da bi bila botra moja teta, partner pa pravi, da bi lahko ponovno rekla njegovi sestri, to bi z njegove strani pomenilo, da bi hkrati obnovili stiki. Povedala sem mu, da tega nočem. A me vseeno skuša prepričati. Ne vem, no, ali se bova toliko časa prepirala, da hči sploh ne bova krstila? Podn a ne, da se nategujeva glede tega!
Kako bi zadevo rešile ve?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prepir zaradi krsta
9.4.2007 22:57:38   
Anonimen
Rekla bi partnerju, da lahko stike s svojo sestro obnovi tudi brez krsta, če jih hoče. Ne pa, da krst uporablja za izgovor. Reva.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prepir zaradi krsta
9.4.2007 23:05:26   
lelaval
Se podpišem pod Kereso.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prepir zaradi krsta
9.4.2007 23:06:54   
Marogica
Je pa hecen, ta tvoj partner. Da bi imela oba otroka isto botro, s katero se boste čez dve leti zopet skregali? S tem jemljete otroku nekaj, za kar bo prikrajšan. In tako botro res ne želita svojima otroka, če se kljub razprtijam, ne posveti svojemu "varovančku".

Mislim, da je tvoja odločitev čisto pravilna. Stike pa obnovite kar tako ali pa nič. Pa partnerja na RR povabi, da si malo te odgovore prebere. Včsaih je tudi "kurnik" dobrodošel...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prepir zaradi krsta
9.4.2007 23:07:24   
fricka
Kerensa si pa stroga. Če rabi razlog pač še ni reva. Jaz bi pač rekla, da se mi zdi fer, da je drugič na vrsti za botra moje sorodstvo. Seszro pa lahko zmeraj povabi na slavje. Saj enkrat pa res mora obnoviti stike, bratje in sestre pač ne smejo biti skregani. Tako bi pqč naredila jaz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prepir zaradi krsta
9.4.2007 23:08:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fricka
Kerensa si pa stroga.

Sploh ne. Ampak moški mora biti zame MOŠKI. Brez izgovorov.

(odgovor članu fricka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prepir zaradi krsta
9.4.2007 23:22:18   
Anonimen
Sam a nista pr krstu DVA botra (spol ni več važen)?

In naloga botra ni da se družina skozi to 'pobota'/utrjuje/razdira...ampak naj bi bil boter nekdo, ki bi za otroka tudi v neki obliki 'skrbel', kar ne pomeni oskrboval z darili, ampak čutil in rastel z otrokom, se z njim ukvarjal, ga nekako spremljal skozi odraščanje in morda tudi kasneje (ne nujno v cerkvenem/verskem smislu).
Zame osebno je moja krščenka kukr moj otrok in tamala čuti (vsaj upam), da se name lahko zanese, da bom vedno tam neglede na vse. In tako bo ostalo, neglede na to al bom svoje otroke kdaj mela al ne. Meni to nekaj pomeni in sicer predvsem soodgovornost za tega otroka. Jst svoje botrstvo jemljem resno na tak način in ne zgolj kot finančno mašilo za satrše. (morda sem pa čudna)

In tako nekako gledam na vlogo botrov, da so ob otrocih VEDNO - neglede na stanje priljubljenosti v familiji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prepir zaradi krsta
10.4.2007 7:02:29   
srki
Pa izberite čisto nevtralnega bota, npr. vajinega prijatelja ali prijateljico.

Drugače je pri nas navada, da je boter/-a en in isti, npr. mojima nečakoma je bila moja mami, verjetno bo tudi tretjemu, če bom jaz imela še kakšnega, bo tudi mojemu drugemu sestra, kot je bila prvemu.

Stike je treba zgladit na drugačen način, ne preko krsta.  

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prepir zaradi krsta
10.4.2007 7:46:25   
živa
Otrok ima lahko dva botra, pa imejte obe.

Lp,

živa 

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prepir zaradi krsta
10.4.2007 15:18:50   
romy
Se strinjam z Živo. Moj sin ima botrico po njegovi strani in botra po moji strani. In to je ves štos.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prepir zaradi krsta
10.4.2007 15:33:19   
Anonimen
Midva sva se tudi prepirala glede tega prvič ni hotel noben popustiti in je nazadnje bilo po njegovo. Otrok je šel h krstu ko je bil že kar nekaj mesecev star. Drugič sem mu pa že takoj povedala, da je boter moja izbira in tako je bilo, bil je krščen še dva meseca ni bil star.

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prepir zaradi krsta
10.4.2007 21:07:43   
Anonimen
Pri nama se je pa kar moj brat ponudil in je pač bil on.Potem pa je bil njegov brat užaljen,ker je mislil,da bova prosila njega.Saj se je moj brat prej ponudil in kaj bi ga zavrnila?Njegov je to pač zvedel kasneje in se nekaj časa mulil potem pa je bilo v redu.
Res pa,da bi nekoga prosila,ki se je skregal z nami hvala lepa.Če hoče ste si lahko tako dobri,če ne pa tudi prav.Da bi ji potemtakem v rit lezli zdaj????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prepir zaradi krsta
10.4.2007 21:38:20   
natalia
mislim, da niste zadeli bistvo krsta. se ne gre za vas, ampak za krščenca.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?