|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obešanke - help!!!
2.5.2007 20:52:47   
kepa*
Vidim, da ste mnoge prave izvedenke za rože, pa naj vas vprašam za nasvet.
Namreč, ne vem najbolj točno, kaj naj dam v obešanke. Situacija je taka: gre za balkon, kjer bom imela samo 6 obešank in nič rožic na ograji, zato bi rada, da je to karseda bujno. Balkon ima samo dopoldan sonce, potem je senca. Rada bi nekaj trpežnega in da zelo bujno raste in cveti, da se fejst povesi čez obešanko, da mal zakrije poglede in da mi kvazi tašča zavida user posted image . Pa rada bi imela bolj pisano - torej, da bi bilo v eni obešanki ena zadeva, v drugi druga, pa spet prva itd., torej da bi se izmenjavali. Upam, da razumete.user posted image

Povsod drugod že imam rožce, samo tukaj pa ne vem, kaj bi dala. Zelo bom vesela vašega mnenja, ker bi rada šla jutri v nabavo.

Aja, pa še to: koliko cvetlic moram posaditi v obešanko, ki ima 20 cm, in obešanko, ki ima 25 cm. Hvala.

< Sporočilo je popravil kepa* -- 2.5.2007 20:54:40 >


_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obešanke - help!!!
2.5.2007 23:38:48   
mamči
Sama imam na eni strani hiše tud podobno situacijo, jutranje sonce potem pa bolj senčno. V pobešenke pa kombiniram :
- ****sije - obstajajo viseče in stoječe, tako da se res  lepo razrastejo in so v različnih barvah


senco imajo rade tudi begonije :


potem imaš na razpolago še veliko bujnih in pisanih surfrinij


Vmes kombiniram še kakšno moljevko, pogosto pa odnesem domov še kakšno novo rožico in tako malo poskušam še s čim novim.
Jaz dam v posodo 3-4 rastline, s tem da je vse te rože potebno res pogosto zalivat in redno gnojiti.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obešanke - help!!!
2.5.2007 23:39:53   
mamči
user posted image  tak sem se trudila, da slikice prilepla....zdaj jih pa ni gor user posted image

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obešanke - help!!!
3.5.2007 5:31:56   
zaljubljena23
Jaz imam doma v obešankah zajčjo deteljico. Pri njegovih pa sem zasadila kombinacijo zmajeve begonijo in na sredino črnooko suzano. Lahko poskusiš z visečo vodenko, v bistvu je kombinacij lahko veliko.

Senco obožujejo: ****sije, zajčja deteljica, vodenke, begonije, kakšna okrasna trava lahko pride v poštev ali pa okrasna kopriva. Nekje sem zasledila zelo zanimivo kombinacijo na robu obešank so surfinije na sredini pa okrasna kopriva.

user posted image

user posted image

user posted image







_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obešanke - help!!!
3.5.2007 16:29:20   
kepa*
Uuuu, kake lepe rožice! No, hvala za nasvete. Sem danes že opravila nakup in sem jih tud že nasadila. Sem se pa odločila za ****sije + pokončne vodenke in koprive + oranžne verbene. upam, da bodo lepo uspevale.

Zanima pa me tudi, ali je treba za vse te rožce kako posebno gnojilo ali zadostuje eno univerzalno? Pa če katera izmed njih potrebuje posebno oskrbo?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obešanke - help!!!
3.5.2007 18:02:30   
zaljubljena23
Mislim, da ni nobenih posebnosti tukaj, le na ****sije malo pazi, saj jih zelo rade napadejo kakšne nezaželje žživalice. Čakam na fotke ;)

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?