|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nepraktičen mož
27.4.2007 7:32:56   
Anonimen
Moj mož je popolnoma nepraktičen, za vsako stvar bi klical serviserja, helpdesk na internetega ponudnika, sam se nikakor ne znajde da bi sam kaj naredil, kar je pri meni to zelo moteče. in to vedno bolj. Ker je to pomenilo tudi za opremljanje stanovanja, za štedilnik, za pomivalni stroj, zdaj nazadnje za tv, ki ga je pokvaril in je brez zvoka pa še praznik je. user posted image kar pomeni da bom čisto brez tvja čez cele praznike, ker po vsej verjetnosti noben ne dela. on je kao neki delal, pa je reku eh sej ne znam pa vse pustiluser posted image Jaz ga drugače sploh ne pustim do elektronike in do tehničnih stvari in raje sama naredim, če pa res ne morem grem do serviserja, ker za vsako stvar se mi pa bedasto zdi tečt tja ker se je npr. izklopla elektrika user posted image Midva sva zaživela skupaj po poroki, par mesecev nazaj, in takrat sem opazila kako je popolnoma neuporaben...kaj pa ve naredite z vašimi poženščinimi možmi?user posted image pa še na wc hodi vsake pol ure ko ena ženska, na začetku je blo simpatično in smešno, zdaj pa se mi vedno bolj zdi da sem jaz tisti močnejši spol in on nežnejšiuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 7:50:52   
MarijaPo
Hja, zato pa ni pametno kupovat macka v zaklju. Ne vem kaj naj ti svetujem, ali se ga navadi, ali pa ga zamenjaj, dokler se nimata otrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 8:00:51   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
pa še na wc hodi vsake pol ure ko ena ženska,


Morda je pa noseč?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 8:21:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sem opazila kako je popolnoma neuporaben...




Kaj pa vsaj v postelji?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 8:24:38   
Anonimen
no tam se pa izkaže kot zelo praktičen user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 8:28:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Jaz ga drugače sploh ne pustim do elektronike in do tehničnih stvari in raje sama naredim,

user posted image user posted image user posted image
Ej, sori, ampak tole je men smešno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 8:29:02   
Anonimen
No, pol pa ni take panike. Ko bo tam odpovedal si pišemo dalje. Drugače pa, če si lahko ded privošči servis, zakaj pa ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 8:32:46   
Anonimen
Pol pa vzemi takšnega,ki lula samo trikrat na dan.Če ti gre še njegovo lulanje na živce,potem je pa res nekaj narobe s tabo.Ni idealnega moškega.Nekateri so bolj za tehnične stvari,znajo vse popravit,nekateri so pa v postelji boljši tehniki.Mislim,da ima večina žensk raje tiste druge.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 8:52:59   
caillou
Nismo vsi za vseuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:08:22   
Anonimen
pa ni v tem problem da lula vsake pol ure, ampak da se to zgodi v restavraciji da gre v dveh urah 5 krat na wc, več kot ženski del družbe v restavraciji. Ma sej vem da ni vsak za vse ampak vsaj par sposobnosti pa bi ja lahko imel... no saj,  sem mu že rekla, da če gre serviserju, bo moral plačati... si je takoj premisliluser posted image sej ga kljub temu ljubim ne skrbite :))

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:11:57   
rija
Anonimna, kaj pa, če ima težave s prostato?



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:15:38   
Anonimen
ne da bi vedela, naj bi imeli probleme v njegovi družini le z holesterolomuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:17:34   
Anonimen
Imam občutek,da je eni naš stari znanki RR-ja zelo,zelo dolgčas.user posted image user posted image Mislim,da vem katera je,po načinu pisanja.user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:17:46   
caillou
Zakaj pa ne najdeš nekaj kar te pri svojem možu fascinira ? Se mi zdi da poznaš samo njegove minuse ?

Moj mož se recimo tudi ne spozna na elektriko, je pa krasen v pingpongu, tenisu,....me nabriše kadarkoli, pa čeprav sem ga vsega naučila samauser posted image . Borec, da mu ni parauser posted image .

Sigurno ima tvoj mož tudi svetlejšo platuser posted image  ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:18:53   
Anonimen
Seveda ima svetlejšo plat user posted image njo prenaša,ki mu sigurno stalno teži.user posted image user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:20:03   
rija
moj je tudi dober v pingpongu....user posted image  besednem....user posted image  samo ponavadi jaz nabrišem njega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:21:21   
caillou
Veš, glede na to, da ogromno pijem in če bi sedela dve uri v neki restavraciji, bi si tudi jaz podajala kljuko WC-ja kar pogosto.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:23:08   
Marogica
ANonimna, kje pa piše, da bi moral vse obvladati? Pri današnji tehniki, si pa resnično tudi moj mož ne bi upal kar televizije popraviti, pa zna marsikaj narediti. Tvoj pa ima pač dve "levi" roki, kar se tega tiče. Moj oče je enak, pa nisem slišala mame enkrat jamrati. Najbrž zato, ker je na drugih področjih "briljiral". Torej...se to nekako izide..

Poženščen mož? Zaradi tega? Resnično imaš čudne pojme o tem. Torej je vsak moški, ki zna kuhati in prati tudi poženščen? Po tvoji logiki so potem takem to ja ženska dela...

Punca, ne delaj si problemov tam, kjer jih ni. Pokliči serviserja ali pa kupi še eno televizijo, za primer, da če se ena zopet pokvari, lahko gledaš drugo in iz lastne frustracije in jeze ne boš zopet pisala na RR, da imaš nepraktičnega in poženščenega moža.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:24:59   
caillou
Poženščen mož?
To je to, mogoče ima pa metroseksualca in obvlada vse prvine šminkeraja.

< Sporočilo je popravil caillou -- 27.4.2007 9:34:57 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:33:49   
lenika
Ja in če ne zna popraviti televizije? Niso vsi za vse. Zakaj bi moral vsak moški to znat? Kar se pa tiče lulanja, pa sploh nimam besed. Če se mu mudi, pač gre in ne vem kje je tu problem.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:48:11   
Angellina
Po mojem se morta tole grede lulanja ornk pogovort. Kaj se pa to prav kar naprej lulat! Sploh pa v restavraciji?! Le kaj si folk misli, k hod non stop na wc?!! In kaj si šele o tebi mislijo k si njegova žena?!! Jaz bi ga ornk v roke vzela in mu prepovedala lulanje v javnosti, doma pa bi zaklenila wc in ga spuščala noter sam zjutraj in zvečer. Če bi se pa v hlače polulal al pa šel bog ne daj ven za hišo lulat, bi mu pa štoflc na tamalga zmontirala! Nema da lula, kakat pa sploh nima kej več ko 1x na dan!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 9:56:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 10:32:04   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja saj, bo treba nekaj narediti glede njegovega lulanja.... drugače pa Dalija, ti pa imaš res čas, da ugibaš po besedah in ugibaš kdo je kdo ... da se ti to da :)) Seveda da ima svetle točke, in tudi zelo pozitivne, drugače se ne bi poročila z njim user posted image Ampak včasih me pa res kar pogreje, ampak saj ne more bit vse lepo in prav user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 10:34:42   
Anonimen
A sem ti na rep stopila?Kaj te pa briga moj čas?? Toliko časa pa spet nimam,da štejem kolikokrat gre kdo scat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nepraktičen mož
27.4.2007 10:43:37   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no no prav mijaaaaauuuu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?