|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bela tehnika
16.5.2007 13:21:44   
bajsek
čAV!

Zopet imam en poblem. Končno sva se odločila kakšno in katero kuhinji bova naročila in zraven bi kupila še vso belo tehniko, ker imava tako dodaten popust. Sedaj nastopi težava: katero znamko izbrati???? Ne misliva kupiti najcenejše na tržišču (ali pa če je ok), ampak me zanima tako glede kakovosti, kakšne imate izkušnje? Kupila bova pa vgradno pečico, steklokeramiko električno, pomivalno korito, napo in pomivalni stroj.
sva mislila gORENJE VZET, RAZEN MOGOČE POMIVALCA BI OD bOSCHA (SO NEKATERI REKLI DA JE KAO BOLJŠ).
Meni se pa bolj zdi, da je itak vse podobno.

Vaše izkušnje prosim!

lp

< Sporočilo je popravil katrin -- 16.5.2007 21:15:52 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BELA TEHNIKA
16.5.2007 13:27:26   
Anonimen
Jaz imam edino pralni stroj gorenje drugega nič. In me ne bo nihče prepričal da je najboljšuser posted image .
Sušilec mam Whirlpool, napo Matrix, pečico Etis, hladilnik Matrix, ploščo(sam je steklokeramika-plin) Matrix, pomivalni stroj Zanussi

Z vsem sem super zadovoljnauser posted image

Preden sem kupila sem pregledala vse proizvajalce, porabo, design, garancijo...in se odločila. In mi ni niti za eno stvar žal.

(odgovor članu bajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BELA TEHNIKA
16.5.2007 14:13:48   
*biba*
Midva sva ravnokar nakupila vso belo tehniko za kuhinjo in sicer pomivalni stroj od Boscha, steklokeramično z indukcijo od Gorenja,pečico tudi od gorenja(tista ki je samo na dotik),hladilnik tudi od gorenje(inox) za napo pa sem pozabila od katere firme.
Pralni stroj pa imamo že nekaj časa in od wirpoola.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BELA TEHNIKA
16.5.2007 15:33:44   
Jo@n
Steklokeramiko vzemi Bosch ali Siemens, takšno s kovinskim robom, da je zaščiten. user posted image

Pomivalca odsvetujem Gorenje, pomiva dobro, je pa včasih malo muhast... No, odzivni čas servisa je sicer odličen, ampak bi raje videla, da ne bi potrebovala teh storitev... user posted image

Pečico imam Gorenjevo, nimam pripomb, je pa najbolši model od tistih na gumbe... Potem je le še digitalna naprej...

Pomivalno korito, preglej modele, debelino "pleha" in se odloči... Splača se dati malo več $$.

O napi pa ne bom pisala, ker jo še iščem.

Lp Joan

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BELA TEHNIKA
16.5.2007 17:24:04   
bajsek
Hoj!

Vidim da gorenje res ni popularen!
nAPO SVA RAVNOKAR IZBRALA: tECHNOWIND SLIM S3 TOUCH (Je med redkimi izvlečnimi, ki ima pretok do 600 kubikov).
kORITO ZDEJLKE GLEDAM OD rEGINOX (joj tele črke) in sicer okroglo (reginorm 15).
Za pomivalca me najbolj vleče Bosch, za steklokeramiko in pečico pa nimam pojma.
Hladilnik in pralni stroj pa že imava (moja dota, je pa od indesit ps in electrolux- hlad.).
Kje pa ste kaj kupovale, sem opazila da je med trgovinami za isti izdelek precej razlik v cenah!

A katera pozna salon pohištva YUCCA' Tam bova kuhinjo vzela in mogoče tudi belo tehniko.

lp

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BELA TEHNIKA
16.5.2007 17:38:00   
Anonimen
Midva sva vse kupila pri GA. Je blo najcenej, pa še dostavijo.

(odgovor članu bajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BELA TEHNIKA
16.5.2007 17:38:09   
Balonchy
Jaz mam pa čist vse od Gorenja in sem tut nenormalno zadovoljna! No pomivalno korito je pa Blanco.
Gorenje ima 5 let garancije (upam, da je ne bom rabla!?) user posted image

Drugač pa itak ni zdej kej preveč na znamko gledat....če ti je všeč in če ima neka stvar OK reference, ne vem zakaj je ne kupit!? Pa to govorim (pišem) na splošno.

Pred tem pralnim strojem sem imela predpotopno starega (20 let +) in brez kakršnekoli firme (podedovan) - delal je brez problema in še danes (upam), da dela pri nekomu, ki ga je dobil v rabo prek oglasa "podarim"...
Škoda mi ga je blo ruknit na smetišče, če pa lahk še kako leto komu odsluži.. user posted image



(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BELA TEHNIKA
16.5.2007 17:42:19   
Balonchy
Pa pozabla sem napisat, da sva kupovala v Merkurju! Takrat (2 leti nazaj) je blo pa tam najcenej... + ne vem kolk sva dobila bon zarad nakupa nad ??? sit (dobroimetje na Merkurjevi kartici).

Tolk je blo, da sva kupla pozabljeno mikrovalovko!  user posted image


(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bela tehnika
16.5.2007 17:48:59   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: bajsek
Hoj!
Vidim da gorenje res ni popularen!
nAPO SVA RAVNOKAR IZBRALA: tECHNOWIND SLIM S3 TOUCH (Je med redkimi izvlečnimi, ki ima pretok do 600 kubikov).
kORITO ZDEJLKE GLEDAM OD rEGINOX (joj tele črke) in sicer okroglo (reginorm 15). Mal poglej korita BLANCO. Res, da so kak € več - sam, ko ga boš imela, boš vedla zakaj! Ko sem ga jaz kupovala, se mi je hotlo kar zmešat - bilo je skoraj 1x več kot od Alveus-a po dizajnu čist isto! Res je zlata vredno. Nič zravsano, madežev vodnih kapljic ni, in kar je najpomembnejše (meni) - ne izgublja sijaja (čeprav je inox-mat).
Za pomivalca me najbolj vleče Bosch, za steklokeramiko in pečico pa nimam pojma.
Hladilnik in pralni stroj pa že imava (moja dota, je pa od indesit ps in electrolux- hlad.).
Kje pa ste kaj kupovale, sem opazila da je med trgovinami za isti izdelek precej razlik v cenah!
A katera pozna salon pohištva YUCCA' Tam bova kuhinjo vzela in mogoče tudi belo tehniko.
lp


< Sporočilo je popravil katrin -- 16.5.2007 21:17:25 >

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bela tehnika
16.5.2007 17:58:28   
bajsek
oj!

Sej ne da mi je znamka full pomembna, jst bi rada dobila kej čim ceneje, sam da bo delal in da ima take funkcije ki jih bom dejansko uporabljala. Boschev ps mi je všeč ker ima tri vetrnice in je tih, res pa se še nisem kej full zanimala za druge (to morm še predelat )- upam da bo mali kmal zaspal (je glih dans neki zbolel - mal vročine ma).

no izkušnje pa še zmer dobrodošle!

lp

< Sporočilo je popravil katrin -- 16.5.2007 21:16:46 >

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bela tehnika
16.5.2007 18:15:50   
Anonimen
No, napo sta itak že izbrala. Pomivalca imava midva od Electroluxa vgradnega, pa sva načeloma zadovoljna, edini problem do zdaj je bil že zelo na začetku, ko se je notraj v elektroniki en kontakt staknil in je crknil, samo je serviser k sreči ugotovil, kaj je problem in od takrat dela. Pečico, steklokeramično in hladilnik imava od Gorenja in sva tudi zadovoljna, korito pa mislim, da je Alveus in nama je tudi fajn. Zaenkrat po dveh letih na vso to opremo nimam pripomb in upam, da bo tako tudi ostalo.
Ti pa priporočam, da kupujeta v GA, ker so tam cene enake ali nižje kot drugje, poleg tega pa dobita za večino znamk 5 let garancije brez doplačila.

< Sporočilo je popravil katrin -- 16.5.2007 21:16:21 >

(odgovor članu bajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bela tehnika
16.5.2007 21:17:48   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka
Ti pa priporočam, da kupujeta v GA, ker so tam cene enake ali nižje kot drugje, poleg tega pa dobita za večino znamk 5 let garancije brez doplačila.

Tudi jaz user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bela tehnika
16.5.2007 21:36:20   
poliloni
jaz ti predlagam, da se najprej odločiš kaj želiš da ti stroji imajo - jaz sem želela, da so kar najbolj energijsko varčni (A, A+), tihi,določenih dimenzij, pri štedilniku pa da je na desni strani plin, levi elektrika, ker je taka postavitev najbolj primerna za našo malo kuhinjo, hladilnik, da ima spodaj zmrzovalnik, velike predale za zelenjavo,.... Ko boš vedela vse to ti pa predlagam, da malo po netu pobrskaš in primerjaš različne znamke in cene s tem kar ponujajo za določeno ceno.
Mi smo kupili Bosch pomivalca v GA, Electrolux hladilnik v Merkurju,... Ker so cene po trgovinah full različne za isto stvar. Plus nekateri dajo na obroke bolj ugodno kot drugi... 

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?