|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dimnik za kamin_predračun da te kap
30.5.2007 10:07:14   
tajtaja
Samo za material-se pravi to opeko?? Shidel je predračun 1700€.
Meni je to tako dosti preveč-nisem računala, da bo to tako drago.
Lara, ti si pred kratkim delala kamin, a je vas tudi toliko prišlo, mislim sam dimnik.
So tudi druge morebitne variante???


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dimnik za kamin_predračun da te kap
30.5.2007 16:52:46   
bamby



Nama so tudi delali v Mercatorju v LJ predračun dveh proizvajalcev, med njimi tudi Schiedla. Odločila sva se za drugega, ker je bil skoraj pol cenejši, takrat nekaj manj kot 300 tisočakov sit. Po moje bolj plačaš firmo user posted image



(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dimnik za kamin_predračun da te kap
30.5.2007 22:13:12   
tajtaja
Kater pa je ta druga firma?

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dimnik za kamin_predračun da te kap
31.5.2007 7:17:06   
AnBan
Bamby, nas tudi čaka to v naslednjih treh tednih. a lahko prosim poveš kateri je ta drugi proizvajalec.



_____________________________

[



(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dimnik za kamin_predračun da te kap
1.6.2007 16:30:50   
bamby




Ta proizvajalec, ali kar pač že je, je Ekoker. Kaj več si lahko pogledate na njihovi spletni strani:

http://www.ogm-bi.si/ekoker_dimnik.htm





(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?