|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj na steno kuhinje
23.5.2007 13:32:13   
livia
Ker se selimo, me zanimajo vaše izkušnje kaj dati na steno kuhinje. Ploščice, PVC ala linolej, steklo,......
Prosim za nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj na steno kuhinje
23.5.2007 13:57:33   
sazi
mi se bomo sicer selili naslednje leto in imava z možem zaenkrat idejo, da bo na steni steklo

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj na steno kuhinje
23.5.2007 13:58:58   
bobika
Selili  se bomo še ta mesec in na steni bomo imeli steklo. Se še odločamo kakšno varianto stekla bo pri nas.
Meni je zelo všeč fototapeta pod steklo. Je pa cena tudi konkretna
user posted image
user posted image
user posted image  

< Sporočilo je popravil bobika -- 23.5.2007 14:05:25 >

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj na steno kuhinje
23.5.2007 14:29:20   
honey
Glede na to, da ne bom imela visečih omar v kuhinji, mi ploščice niso všeč, ker se mi zdi, da bi stale "v luftu". Začela sem iskat druge variante in sicer:

- steklo: mi ni všeč, ker je non-stop pucanje na pucanje,
- PVC ala linolej mi tudi ne potegne preveč, ampak samo estetsko, nobenega drugega razloga,
- kerok: absolutno predrago,
- granit: takoj, če bi le imela toliko denarja, da bi dala pult in oblogo iz granitauser posted image ,
- v igri je bila tudi pralna barva, ampak
- odločili smo se kar za lak. Sicer to zgleda tako, da steno normalno pobeliš oz. pobarvaš z željeno barvo, nato pa jo samo prelakiraš, kot bi si npr. nalakirala nohte in bi šla čez barvni lak še s prozornim. Glede na to, da bo kuhinja rdeče-siva, bo stena tudi siva, v lak pa bomo zamešali rdeče lističe, da bo malo popestrilo vse skupaj.

Variant imaš ogromno, je pa odvisno od tega, kaj ti je všeč in kakšen človek si - jaz sem šla na to, da se ne bo vse videlo oz. poznalo, ker imam zdaj v kuhinji take črne sijaj ploščice in se pozna na njih čisto vsaka pikica in mi gre prav na živce. Zato sem hotela v novi kuhinji vse bolj tako, da se ne bo poznala vsaka malenkost.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj na steno kuhinje
23.5.2007 14:44:31   
tinkamiška
U tisti čiliji se mi pa zelo dopadejouser posted image user posted image user posted image je pares, da je verjetno tudi fino osvetljeno i zgleda zaradi tega še lepše...

Mi imamo opeko po tleh in po steni tam kjer bi naj bile ploščice...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj na steno kuhinje
23.5.2007 15:53:12   
poška
mi imamo kar pult po steni, slika pa v albumu user posted image , sicer še ne čisto dokončane kuhinje

možnosti so še inox plošča in fronta od omar

_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj na steno kuhinje
23.5.2007 16:31:51   
Strawberrie Cherrie
Steklo.
Jaz ne bom imela ploščic so mi user posted image

(odgovor članu poška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.5.2007 17:05:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj na steno kuhinje
23.5.2007 22:14:31   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: bobika
in na steni bomo imeli steklo. 


Tudi midva sva se odločila za belo steklo user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj na steno kuhinje
24.5.2007 1:22:19   
snorlax
Pri nas bo steklo. Kako se obnese, pa povem čez dober mesec.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj na steno kuhinje
24.5.2007 7:10:07   
Anonimen
steklo. pucaqt je treba vsako stvar. pošpricaš in osvinjaš al ploščice al linolej al pa steklo. hec je samo v tem kako dobro in kako lahko se kaka zadeva očisti. pri steklu res ni blema k sam pošpricaš in obrišeš pa še mal te prisili ker ne želiš gledat mastiča na šipi pa spucaš koj in si narediš dolgoročno usluggo ko vidiš da čez eno leto nimaš 1 cm masti na steni okol šporheta

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj na steno kuhinje
24.5.2007 13:29:27   
livia
Ok, bomo verjetno dali kar šipo.

Kje ste pa kja nabavljali to šipo. Baje je original pri kuhinji blazno draga. A se da tud navadno steklo naročit? Kako steklo to sploh je?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj na steno kuhinje
24.5.2007 21:59:14   
snorlax
Mi bomo dali navadno steklo+folija na notranji strani.

Cene mi je povedala steklarka sledeče:

- navadno steklo 7.000 SIT/m2
- folija 5.000 SIT/m2
- kaljeno steklo 15.000 SIT/m2

Sorry, ker so cene v SITIH, preračunaj si v EUR.

S tem, da je prišla domov, vzela mere, izrezala vse luknje za vtičnice, jutri pride pomerit in če bo OK, potem še zmontirat.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj na steno kuhinje
24.5.2007 23:09:59   
bobika
Pri katerem steklarju si pa dobila te cene oz iz katerega kraja je?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj na steno kuhinje
25.5.2007 7:15:20   
livia
Mene tudi to zanima.
A potem se to steklo montira, ko je kuhna že montirana. Ker ploščice se prej. Res sem bolj laik, zato sorry za tako neumna vprašanja.

Bobika, me pa zanima še med kakimi stekli se vi odločate in kake cene si ti dobila. Kje se pa ta foto folija dobi. Zgleda tok cool.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj na steno kuhinje
25.5.2007 7:16:32   
Anonimen
ja steklo se montira ko je kuhinja že sestavčjena saj more sesti na pult! za ceno vprašaj lokalnega steklarja

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj na steno kuhinje
26.5.2007 20:00:09   
snorlax
user posted image user posted image user posted image Je že Lara odgovorila namesto mene.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj na steno kuhinje
27.5.2007 13:59:34   
sazi
Tudi mi razmišljamo, da bomo v novi kuhinji imeli na steni steklo. Zdaj pa meni nekaj ni jasno, Predstavljala sem si, da je steklo pritjeno na mini nosilčhik (doma imamo ogroooomno kopalniško ogledalo pritjeno tako) in ta gre šipa za elemente - tako kot ploščice in jetorej zmontiraja pred kuhinjo. Če pa je Je šipa naslonjena na elemente - ali to pomeni, da če samo premakneš spodnjo omarico, da steklo pade dol ali je še kako pritrjeno? No, imamo še celo leto časa, ampak do takrat sem bom pa res malo bolj pozanimala.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj na steno kuhinje
27.5.2007 15:23:51   
Anonimen
Steklo je na spodnji strani prislonjeno na aluminjast profil, ki je pritrjen v steno, steklo pa se prisilikonizira na (običajno) lesen okvir, ki je pritrjeno na steno.

Steklo se običajno naroči potem, ko je kuhinja že dobavljena in montirana, zato da so mere narejene točno zaradi morebitnih odprtin za štekarje, luči,... Lahko pa se kupi tudi steklo standardnih dimenzij, ki je bistveno cenejše, ampak mora biti brez kakršnih koli odprtin. 

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj na steno kuhinje
27.5.2007 20:03:01   
sazi
Ankica, hvala za informacije. Se bomo pred nakupom še pozanimali in poiskali naokrog. Imamo še veliiiiiko časa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj na steno kuhinje
28.5.2007 19:56:03   
Zasanjana
No, mi imamo steklo s fototapeto spodaj. Je na sliki vilica, na kateri je naboden košček paradižnika, potem so pa še kapljice, da kaplja z njega. Mal smotano opisano, ampak lepo zgleda.

Aja, hotela sem rečt, da mi je malo žal za to steklo, ker imamo luč namontirano direktno tja, da se res vsaka packa vidi. user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj na steno kuhinje
2.6.2007 3:09:48   
Annny
Mislim, da je najbolj praktično steklo.

Všeč so mi tudi mozaiki..nekateri dobri proizvajalci nudijo poseben premaz zanje, tako da ni nikakršnih problemov s čiščenjem (jih le pobrišeš kot steklo) in do fug umazanija sploh ne pride.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?