|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   taščina hiša
27.5.2007 9:42:15   
Anonimen
in smo spet pri taščah...
nevem kaj naj storim,ker mi počasi že krepko načenja živce in psiho.
živimo v veliki hiši jaz mož in hčerka ter tašča in njena mami.imamo dvostanovanjsko hišo vendar smo vsi povsod .
taščina mama je zgoraj ,ima cel štuk in vse omare zasedene,mi z taščo smo skupaj  spodaj z razliko. da ima vliko prostora ona zasedenega.nevem več kam naj dam stvari. vse omare, kar jih imam ,so v najini spalnici in v hčerkini.pa si predstavljajte kako imam nabasano.
skratka, nimamo enega zasebnega prostora oz.kotička kjer bi lahko uživali in funkcionirali kot družina.
naslednja stvar je sledeča..
ko zjutraj vstanemo je tam tašča,ko grem na wc je tam tašča ,ko pijeva kavo je tam tašča in najhuje ko greva zvečer spat spet tašča pridiga in govori in govori.
moža ima dobesedno kot za svojega bivšega moža.
velikokrat je tudi mož čisto na dnu, ker ga non stop nekaj nadleguje z svojimi stvarmi.naj povem v eni besedi je zelo zelo dominanten človek.
ker pa imamo skupaj manjše podjetje (ravno toliko da ni treba v službo)je pa stvar še toliko hujša ,ker moraš bit prilagodljiv.
upam da ste me razumeli kakšna je situacija.
prosim samo za kak nasvet ali podporo da zdržim vse to,ker veste kakšne so danes stanovanjske situacije in  da služb ne omenjam.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: taščina hiša
27.5.2007 9:56:42   
Anonimen
Tudi midva sva par let živela tako, z razliko da je bil tam še njegov brat in dedek.
Mene je začelo to ful razjedat, da ni bilo nič mojega, nisem mogla niti na wc brez da bi vsi vedeli...nisem glih super prilagodljiv človek, rabim svoj mir.
Zato sva se odselila. Ta čas ko sva bila tam, pa sva pridno varčevala.

Če te to zelo teži, se odselite. Magari v najem.

Kaj pa če bi se probali pogovorit z taščo in bi se  tašča in njena mami preselile skupaj, vi bi pa imeli svoje stanovanje?

Jaz sem mnenja, da morajo družine biti ločene, oz. imeti svoje gospodinjstvo.

Jaz bi tam ostala, če bi imela lastno stanovanje in ključavnico na vratihuser posted image , drugače pa ni šans. Mi je moj mir in mir moje družine pomembnejši, kot denar za najemnino. Mlada družina rabi svojo zasebnost. Že tako je potrebno ogromno kompromisov, če pa so zraven še tašča in ostala žlahta pa zasebnosti ni, je posledično veliko več problemov tudi v odnosu med vama in je porušen mir.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 27.5.2007 9:57:15 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: taščina hiša
27.5.2007 10:18:23   
Anonimen
Zakaj pa ne bi vidva začela varčevat, da bi si kupila svoje stanovanje? Ali pa da gresta v najem, magari v enosobno.. Ma, bo vsaj bolše, pa samo vajino.. Ne bo tašče, ne bo njenega pridiganja, pa še ko te obišče in ti ni do tega, se delaš, da te ni doma user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: taščina hiša
27.5.2007 11:34:02   
NRMM
Podobno smo imeli mi,tudi podjetje in tudi pri nas ni noben hodil v službo,ker smo se živeli s tem podjetjem.Z možem sva živela skupaj s tastom in taščo,njegova sestra je živela nad nami.
In ko sva ugotovila,da rabiva svoj mir in,da so naju začeli izkoriščevat,sva si najprej poiskala vsak svojo službo,pa čeprav vsak na svojem koncu Slovenije (on celo nonstop v tujini),ostala par mesecev še z njimi v hiši,nato pa se zakreditirala od nog do glave in odselila.
Ni nama žal za ta korak,zdaj sva na svojem že par let, imava prekrasno hčerkico in še eno kmalu dobiva user posted image ,ter predvsem MIIIIIIIIIIIIIR.

Vse se da,če se hoče,pač je par let kriza ampak mine user posted image user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil NRMM -- 27.5.2007 11:35:25 >


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: taščina hiša
27.5.2007 12:06:56   
BLAŽIKA
Kaj pa če bi se probali pogovorit z taščo in bi se tašča in njena mami preselile skupaj, vi bi pa imeli svoje stanovanje?


A ta varianta pa nebi prišla v poštev?


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: taščina hiša
27.5.2007 12:41:21   
Anonimen
midva z možem sva ji po ovinkih že govorila o miru in o tem ,da vsak rabi zasebnost,klub temu ,da je že tako dovolj pamentna ji kaj takega do danes ni kapnilo v glavo. za druge vedno ve povedat vse ,pa kje se kregajo in kje ne, in kje je ta mlada od hudiča in tako naprej...
doma pred svojim pragom pa tega ne vidi ,oz. noče videt.
pomojem  noče pretrgat popkovine z sinom, kot sem že omenila se velikokrat zgodi da klepetata in se pogajata dolgo v noč .
jaz pa sem v spalnici in ČAKAM KDAJ SE BO KLEPET KONČAL ,DA OD SAMEGA ČAKANJA VEDNO ZASPIM

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: taščina hiša
27.5.2007 12:54:34   
jade1
Potem pa naj ji mož kar direktno reče, če po ovinkih ne zastopi.  Ja saj je ja njen sin., bo že razumela, da ima svojo družino in da rabite svoj mir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: taščina hiša
27.5.2007 13:06:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Potem pa naj ji mož kar direktno reče, če po ovinkih ne zastopi.  Ja saj je ja njen sin., bo že razumela, da ima svojo družino in da rabite svoj mir.


Se strinjam. Kar direkt, če drugač ne "razume".

Sam preden to naredita, imejta v mislih, da je možno da zelo zameri in da se boste mogli odselit. Tudi na tako reakcijo je treba bit pripravljen.

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: taščina hiša
27.5.2007 13:35:31   
Maxica
Jaz ti samo to svetujem - prej ko se lahko odselita, prej bo mir. Nekam na svoje, stran od tašče.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: taščina hiša
27.5.2007 15:47:46   
mama54
Kaj pa če bi se probali pogovorit z taščo in bi se tašča in njena mami preselile skupaj, vi bi pa imeli svoje stanovanje?



To sem tudi jaz pomislila.To bi bila edina rešitev za vas,vsaj dokler ste skupaj v hiši.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: taščina hiša
27.5.2007 16:13:25   
altati
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Jaz ti samo to svetujem - prej ko se lahko odselita, prej bo mir. Nekam na svoje, stran od tašče.


To sem hotela napisati, tako da se samo podpišemuser posted image .
In res: čimprej, tem bolje......Pa akr pogumno!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: taščina hiša
27.5.2007 17:53:08   
Anonimen
Zakaj se pa tvoj partner pogovarja s taščo pozno v noč? In ti ga čakaš, potem pa od čakanja enostavno zaspiš.. Ma, a je mogoče mamin sinček? Ma, nekaj naj ukrene, sej ni tašča tako butasta, da ne bi zastopila, da potrebujeta mir.. Eno je, če to dela zanalašč... Napisala si, da ne more oziroma, da noče pretrgati popkovnine s sinom.. Ma, tvoj partner ni nič boljši, če ne ukrene nič, da bi se vsaj MALO spremenilo... 

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: taščina hiša
27.5.2007 19:29:25   
Anonimen
Na svoje samo to ti lahko povem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: taščina hiša
27.5.2007 22:10:51   
Anonimen
hvala vam vsem za pomoč .upam da se bo kaj spremenilo. se bova pogovorila o tem .
rekla sem mu da enostavno ne zmorem več tako živet in sedaj
bomo videli kaj bo.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: taščina hiša
27.5.2007 22:16:22   
Anonimen
Anonimna, upam, da bosta vse porihtala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: taščina hiša
27.5.2007 22:33:04   
Anonimen
Ja kot pravi pregovor.
Stari in mladi ne spadajo skupaj.Redkoooooooooooo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: taščina hiša
30.5.2007 9:13:44   
Anonimen
Sem se pogovorila z možem in pravi, da bomo malo počakali ,ker imamo sedaj en precej velik problem v družini in ,ko se stanje umiri bomo pa vrgli vse karte na mizo ter se pogovorili o vsem skupaj.
Čeprav bolj malo verjamem ,da se bo kaj spremenilo.Pa vendar; sem vam hvaležna za nasvete in podporo.
TUKAJ STE VSAJ NEPRISTRANSKI IN POVESTE KAKOR MISLITE.
Če bi se s to težavo obrnila na kako kolegico ,vem ,da nebi dobila iskrenega odgovora,ampak kot je že v navadi slovencev ,bi mi skoraj zagotovo marsikdo še privoščil in kmalu bi vedel ves okoliš.Tega si pa resnično ne želim.
Žalostno je pa dejstvo, da ko imaš težave si vedno SAM in se nimaš na nikogar obrnit.Včasih se počutim zelo osamljeno in depresivno.
Hvala vam še enkrat in lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?