|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partnerstvo ali egotrip
11.6.2007 21:46:07   
pika09
Ko sem prebrala spodnji naslov teme, sem se spomnila teksta, ki sem ga napisala pred nekaj leti, po katastrofalni vezi na katero bi najraje pozabila, saj me je precej zaznamovala. Od takrat je 6 let, zaljubiti se ne znam, veze v katere vstopam, pa so že v začetku obsojene na propad...
Seveda je težava v meni.. Po eni strani se želim neke normalne veze, po drugi pa vztrajno bežim od nje.. Skratka moje življenje je ena sama zmeda...
Tekst je prebralo le nekaj mojih prijateljic, sedaj pa sem se odločila, da ga delim tudi z vami.. Me prav zanima vaše mnenje..

»Končno svobodna«   …Sem si rekla, ko sem po skoraj pet let trajajoči zvezi, ki naj bi bila partnerska, pa je bila vse kaj drugega. Drži, da za noben razpad zveze ni kriv samo eden in temu ne bom oporekala. Priznam svoj del krivde. Ko sem pri osemindvajsetih ob jokajočem dojenčku vsa izmučena sedla na kavč in se vprašala ».. ali je to TO?… Takšno naj bi bilo življenje?« sem vedela, da moram narediti nekaj drastičnega, sicer bom propadla na pragu najlepših let. Preprosto sem spakirala mojo dojenčico in odšla. Bila sem praktično na cesti. Brez vsega. Spet na začetku. In nikoli mi ni bilo žal. Niti za trenutek. Takrat se je dokončno porušil svet romantičnih pričakovanj in moško nrav sem pričela dojemati povsem racionalno. Vseeno ostajam optimistka in še vedno upam, da se motim. Mogoče se kje pa vendarle še sprehajajo svetle izjeme.   Moški so dokaz, da evolucija še ni končana Kaj se dogaja v moških možganih, ko se ženska odloči in končno reče: »Dost mam!« Takrat postane obnašanje moških samcev živ dokaz zato, da evolucija še ni končana. Končno bi se nam lahko zahvalili, da smo jim pomagale z dreves in postavile na noge ampak oni kaj tako zahtevnega kot je projekt »reči hvala« pač ne zmorejo. In s tem se moramo sprijazniti.  Seveda jim tega ne moremo zamerit saj v svoji omejenosti na fizičen obstoj kakšnega kompleksnega razmišljanja tako ali tako niso sposobni. Zanje se vse začne in konča pri podobi v ogledalu in tem kako na njih kot velike, jaz temu pravim »provajderje« in pokončne samce gleda okolica. In v tej njihovi omejenosti je naša prednost, drage dame. Naučiti se je moramo izkoristiti. Zgodovinsko in biološko je dokazano, da  ženske funkcioniramo na višjem duhovnem nivoju, zato bi morale na tem več narediti, ne pa da izgubljamo čas pri gospodinjskih opravilih, za katere nam tako ni nihče hvaležen. Naše orodje so možgani  in z njimi lahko dosežemo vse. Z moškimi se namreč da manipulirati, samo pravo orodje v roke, drage dame. Ali kot so pravile že naše babice; moškim ni pametno oporekati, ideje jim projecirajte, kot da so njihove in uspeh je zagotovljen. Kdo mislite je imel stoletja najmočnejši vpliv na vladarje in diktatorje? Ženske! In še to v veliki večini primerov ljubice. Tako ostaja še dandanes, medtem ko žene pridno trpijo svoje možičke, jim perejo, likajo, kuhajo in so nenazadnje voljne, ko se poveljniki vrnejo z bojnega polja v domačo posteljo. Oni pa vedno starejši so, bolj vztrajni so pri testiranju svojega libida in potence v posteljah vedno mlajših ljubic. Kmalu še to ugasne in glej ga zlomka – hvala bogu za viagro!!   Stran s predsodki, oni jih nimajo Zato, drage moje ne dajte se. Izkoristite svoje prednosti. Tudi, če ste se že odločile s svojimi plemenci vztrajati še nekaj časa potegnite iz tega kar največ. Nikar pa ne pozabite nase. Uživajte in to brez predsodkov. Kdaj ste nazadnje čutile metuljčke v trebuhu ob pogledu in dotiku moškega, ki ve kako se stvari streže? Zakaj bi se prikrajšale za užitke, za katere smo rojene, zato da bi zadostile normam, ki so jih moški ustvarili po svojih željah? Življenje je eno in to zelo kratko. Končno smo na tem planetu dve vrsti človeških bitij. Ena je sposobna živeti samostojno druga pač ne. In zato je čas, da postavimo svojo ceno. Žal lahko velikokrat slišimo «po poroki se je tako zapustila« in obratno » po ločitvi je zacvetela…« in po možnosti dobila mladega ljubimca, kateremu pere, lika in kuha mama. Le kaj si lahko ženska še želi?   Možgančkanje je odgovor  Vprašala sem se že, kako je lahko bitje brez napak, Bog, ustvaril dve tako nekompatibilni bitji kot sta moški in ženska. Odgovor se mi je porajal kot na dlani. Ker je moškega spola! Pa me je prijateljica takoj popravila, da je to bitje brezspolno in ostala sem brez odgovora. Skrajni čas je že, da pozabimo na vcepljene katoliške vrednote, ki vrsti ženskih generacij niso pustile nič drugega kot en kup predsodkov, bolečin in neumnosti s katerimi v tretjem tisočletju nimamo več kaj početi. Hvala bogu je obdobje fizičnih atributov za nami, zato ženske- možgančkanje je odgovor. Oni pa naj le mislijo kakšni frajerji so. Konec koncev najbrž še dolgo ne bodo mogli uiti svoji votlinskosti.  
Pozdravček vsem na RRuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partnerstvo ali egotrip
11.6.2007 21:49:08   
trojči
Nisem natančno prebrala, a če je partner slab, egoističen.....ga nočem, zakaj bi potem živela z njim?

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partnerstvo ali egotrip
11.6.2007 21:57:38   
Anonimen
Po dolgem času se z nečim strinjam. user posted image

(odgovor članu pika09)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partnerstvo ali egotrip
11.6.2007 21:59:18   
Anonimen
Jaz vse to že dolgo vem. Moški so pač glupi. Ne bom rekla večina, bom kr rekla vsi. Tudi moj brat in oče, da ne bo problemov. Jih pa obžujem, in oni mi pridejo kot nekakšna jutranja telovadba za mozak.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partnerstvo ali egotrip
11.6.2007 22:02:45   
Anonimen
 Z moškimi se namreč da manipulirati, samo pravo orodje v roke, drage dame.


Žalostno zate, če je to tisto, kar iščeš v partnerstvu.

Življenje je fizika. Kar daješ, dobiš nazaj.

(odgovor članu pika09)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partnerstvo ali egotrip
11.6.2007 22:07:20   
ronja
Ma, niso vsi slabi, no!user posted image jaz mam sicer res srečo z njimi, to priznamuser posted image , mogoče od tod moj optimizem, ampak res, na koncu koncev maš takega, kakršnega zbereš... (itak me zbiramo, to je naravna selekcija, heheuser posted image )

Maš pa tudi kompromise in srednje poti in kar je najboljše: imaš možnosti, da delaš stvrai, ki te veselijo in ima še tvoj izbranec kaj od teg in je sploh sreča na višku: npr. moj samec je kar zelo hvaležen, ko mu kaj skuham, jaz pa uživam ob eksperimentiranju v kuhinji (pa tudi kje drugje in tudi tam mislim, da je hvaležen za vsako tako idejouser posted image )...

Po moje ni smisel, da se gremo bitko med spoloma, ker si pač narava tega ni tako zamišljala...  Bitka je samo v tem smislu, da nas oni hočejo prepričat, da so vsi najboljši, me moramo pa zbrat tabolješga ven...  In ker ni za vsako isti najboljši, verjetno to kar laufa...

Aja, tiste metuljčke sem pa noro čutila to soboto, ko je lubi spraznil balkon, postavil mizico in klopci in sva ob 1h ponoči jedla zunaj domače kanelone, ki sem jih medtem naredila... Bil je to definitivno najbolj zaljubljen dan oz. noč najinega življenja (on je rekel, da se še nikoli ni tako počutil, zase pa tudi lahko to rečem...)user posted image Tak da, ni vse izgubljenouser posted image , tudi po 8 letih ne... Res pa ne vem, kako bo, ko bo user posted image , ampak bom kmalu zvedela, heheuser posted image

Res pa je, da noben od naju ni bil vzgojen v katoliški veri, niti se nimava namena poročat, mogoče je to ključ, heheuser posted image Just kidding, ne me resno jemat, danes sem tak dobre volje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Želim ti, da bi se tudi ti tako počutila in želim si, da bi se jaz še naprej, tudi po poroduuser posted image user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 5:06:23   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

 Z moškimi se namreč da manipulirati, samo pravo orodje v roke, drage dame.


Žalostno zate, če je to tisto, kar iščeš v partnerstvu.

Življenje je fizika. Kar daješ, dobiš nazaj.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 5:24:35   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Jaz vse to že dolgo vem. Moški so pač glupi. Ne bom rekla večina, bom kr rekla vsi. Tudi moj brat in oče, da ne bo problemov.


      ............. ...........   .............  ..............

    ( da bog da te zaprejo do konc življenja v samostan med same ženske, brez moškega in tudi brez vibratorja  user posted image user posted image  ) .........  ...........

  ...............               .....................   ..................   ..............  ......................

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 6:01:24   
srki
Dokler boš imela v glavi misel, da so vsi moški fuj in fej, ne boš našla moškega, s katerim boš srečna.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 6:18:27   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: pika09
....Skratka moje življenje je ena sama zmeda...
Tekst je prebralo le nekaj mojih prijateljic, sedaj pa sem se odločila, da ga delim tudi z vami.. Me prav zanima vaše mnenje.....


Besedilo pisano z ocitnim namenom samozdravljenja. Pravzaprav je v tem besedilu toliko iztirjenih izhodisc, da clovek niti ne ve od kod bi zacel. Po tolikih letih bi lahko pravzaprav ti sama zacela s recenzijo. Recimo, da se odlocis ali je moskega in zensko ustvaril bog ali je na delu Darwinova evolucija. Lahko tudi premislis o tem, kako tako superiorno bitje kot je zenska, rodi in vzgoji tako inferiorno bitje kot je moski....
Z druge strani pa, prezentiranje besedila, ki si ga napisala pred leti, pri razpadu zveze, kaze, da si na ta stalisca se vedno vezana oz. kar ponosna. No, kaze pa tudi, da se od tistega trenutka nisi premaknila niti za korakec. Se vedno zivis vpeta v tisto zvezo in niti najmanj superiorno nisi sposobna narediti koraka naprej.
V necemu pa imas popolnoma prav, tvoje notranje zivljenje je ena sama zmeda. Cudno pa je, da je za tako vecletno zmedo v zivljenju superiornega bitja, krivo tako inferiorno bitje....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 7:49:49   
Dejča
Če tako razmišljaš o moških, se ne čudim, da si po šestih letih sama - bolj me čudi to, da po takem obdobju še vedno isto misliš. Torej je največji problem v tebi. Verjamem, da si po propadli zvezi, ki ti je izpila vso kri in odnesla večji del energije, lahko kaj takega napisala, toda da še po toliko letih razmišljaš na ta način??? user posted image  Kar bodi raje samska, saj te ne privoščim nobenemu "manjvrednemu" moškemu.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 7:56:40   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Misek



Besedilo pisano z ocitnim namenom samozdravljenja. Pravzaprav je v tem besedilu toliko iztirjenih izhodisc, da clovek niti ne ve od kod bi zacel. Po tolikih letih bi lahko pravzaprav ti sama zacela s recenzijo. Recimo, da se odlocis ali je moskega in zensko ustvaril bog ali je na delu Darwinova evolucija. Lahko tudi premislis o tem, kako tako superiorno bitje kot je zenska, rodi in vzgoji tako inferiorno bitje kot je moski....
Z druge strani pa, prezentiranje besedila, ki si ga napisala pred leti, pri razpadu zveze, kaze, da si na ta stalisca se vedno vezana oz. kar ponosna. No, kaze pa tudi, da se od tistega trenutka nisi premaknila niti za korakec. Se vedno zivis vpeta v tisto zvezo in niti najmanj superiorno nisi sposobna narediti koraka naprej.
V necemu pa imas popolnoma prav, tvoje notranje zivljenje je ena sama zmeda. Cudno pa je, da je za tako vecletno zmedo v zivljenju superiornega bitja, krivo tako inferiorno bitje....


Se podpišem.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 8:27:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek
Cudno pa je, da je za tako vecletno zmedo v zivljenju superiornega bitja, krivo tako inferiorno bitje....


user posted image


(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 9:04:36   
caillou
Kako lahko  bitje kot je moški (brezspolnik), na tako superiornem bitju kot si ti, pusti tak pečat ?

Tvoje rane se nikoli ne bodo zacelile, zato ker si jih s takim razmišljanjem vedno znova odpiraš. Brez zamere, vendar mislim, da bi v kakšni superiorni prijateljici našla tisto pravo srečouser posted image .

Hvala Bogu, Darwinu, taščam in tastom,....za naše plemenske bike s kakšno manjšo evolucijsko napako.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 9:16:09   
Zahi
švoh si ga fasala.. pa je zdej tako user posted image

če imaš tako mnenje o moških.. se pač druži z ženskami.. ampak.. če sodiš po parih moških, ki so te v življenju razočarali.. potem dosti žalostno zate.. ali pa dobro za nas user posted image  hladnih feministk si noben od nas ne želi..

(odgovor članu pika09)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 9:18:01   
maruškaŠ
Kdaj ste nazadnje čutile metuljčke v trebuhu ob pogledu in dotiku moškega, ki ve kako se stvari streže?


Skoraj vsak dan? (če že ne ob dotiku, pa ob pogledu sigurno)

Aja, pa glede na to kako dodelano izdelano superiorno / inferiorno teorijo imaš o ženskih in moških - na koliko moških primerkih pa si prišla do teh ugotovitev?

Je pa moje mnenje, da si ti krepko inferiorna njemu, oziroma njegovem vplivu.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 9:20:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Skoraj vsak dan? (če že ne ob dotiku, pa ob pogledu sigurno)

Aja, pa glede na to kako dodelano izdelano superiorno / inferiorno teorijo imaš o ženskih in moških - na koliko moških primerkih pa si prišla do teh ugotovitev?

Je pa moje mnenje, da si ti krepko inferiorna njemu, oziroma njegovem vplivu.


user posted image

wise words.. again from maruškaŠ user posted image

vsekakor je pa tale naša superiorna daleč inferiorna vsakemu od nas.. saj se je pustila "zjebat" parim descom.. zdaj je pa grenko zagrenjena in nepototešena.. spolno in čustveno.. take naj grejo samo še v samostan.. brez vibratorja kot je nekdo rekel user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 9:25:57   
piščanc
jaz pa nisem superiorno bitje in za moj obstoj, za mojo srečo in srečo najinih otrok je trenutno moj partner več kot potreben

kar daješ to dobiš, kot je rekla Mič in kar iščeš to dobiš bi nadaljevala jaz

jin in jang

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 9:34:45   
Zahi
pomoje ni ravno problem v tem.. pomoje je tale superiorna tudi dajala.. in dajala.. in dajala.. vendar nič dobila.. zakaj je temu tako.. ve samo ona..

če bi pa dobila pravega desca.. bi verjetno tukaj gor pisala o metuljčkih in sreči..

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 10:30:25   
lejca
Zahi kaj zate pomeni "pravi dedc" ?
Jst se pa kr strinjam s piko09... in jo razumem...pred leti sem tudi jaz imela zelo slabo izkusnjo,ki sem jo koncala in sedaj sem na to ponosna..in po tistem..kaj se je dogajalo...fant me je hodil nadlegovat in me je zasledoval na vsakem koraku ter se mi jokal naj vendarle premislim....hja...moski...sam da sem mu kuhala pa likala on pa hodil okrog...ne grem se vec tega....sedaj imam moza,ki me spostuje in tudi jaz spostujem njega ...je pa res ,da vcasih tud ce mu kaj glih ni vsec mi pove in se zmeniva...to je pomembno..da se dva pogovarjata..pa ne kaj sta delala tisti dan ..ampak kako sta dan obcutila!

lep pozdrav vsem skupaj  in PIKA09   ...dobro,da si spakirala..bo pa prisel pravi...sam ne ga iskat!

lp Lejca

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 10:36:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Zahi kaj zate pomeni "pravi dedc" ?
Jst se pa kr strinjam s piko09... in jo razumem...pred leti sem tudi jaz imela zelo slabo izkusnjo,ki sem jo koncala in sedaj sem na to ponosna..in po tistem..kaj se je dogajalo...fant me je hodil nadlegovat in me je zasledoval na vsakem koraku ter se mi jokal naj vendarle premislim....hja...moski...sam da sem mu kuhala pa likala on pa hodil okrog...ne grem se vec tega....sedaj imam moza,ki me spostuje in tudi jaz spostujem njega ...je pa res ,da vcasih tud ce mu kaj glih ni vsec mi pove in se zmeniva...to je pomembno..da se dva pogovarjata..pa ne kaj sta delala tisti dan ..ampak kako sta dan obcutila!

lep pozdrav vsem skupaj  in PIKA09   ...dobro,da si spakirala..bo pa prisel pravi...sam ne ga iskat!

lp Lejca



torej.. si spoznala zdaj "pravega dedca" ne? user posted image

tist prej je bil pa nek jalov osebek, kateremu si predstavljala njegovo mamico..

potrebno se je pogovarjat.. pa je vse OK.

Pika09 pa na drugi strani obsoja vse moške, samo zato, ker je spoznala nekaj napačnih.. take ženske potem nikoli ne dobijo tistega kar hočejo, saj že vnaprej obsodijo vse moške z neko idejo inferiornosti.. kar je precej žalostno.. treba pomest v glavi.. pa bo pravi tudi prišel..

< Sporočilo je popravil Zahi -- 12.6.2007 10:37:43 >

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 11:01:08   
lejca
Zahi  se moram kar strinjati s teboj,ceprav mi to ni niti malo vsecuser posted image
svojega moza ne dam iz rok ...je dober clovek...k sreci sem naletela nanj...vsak dan ko sem z njim res cenim...je pa res hudo kadar se naleti na neke "jalove osebke"..in zalostno je to ,da se jih ne da takoj prepoznati.
lep dan ti zelim
lejca

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 11:03:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Zahi  se moram kar strinjati s teboj,ceprav mi to ni niti malo vsecuser posted image
svojega moza ne dam iz rok ...je dober clovek...k sreci sem naletela nanj...vsak dan ko sem z njim res cenim...je pa res hudo kadar se naleti na neke "jalove osebke"..in zalostno je to ,da se jih ne da takoj prepoznati.
lep dan ti zelim
lejca



žalostno je, da nekaterim ravno te "jalovi" osebki podrejo celoteno podobo nekega partnerstva in spoštovanja..

iz takih zvez zvlečejo le najslabše.. in to najslabše prenašajo naprej v novo zvezo.. dokler se jim ne zasveti v glavi.. in dosežejo svojo nirvano.. t.j. superiornost user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 13:33:55   
purple
Niso vsi moški enaki. Jaz sem imela kar nekaj slabih zvez, pa zato nisem obupala. Spoznala sem pravega in še po toliko letih čutim metuljčke v trebuhu. Kaj bi se zgodilo, če bi vse gledale na moške tako črno!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: partnerstvo ali egotrip
12.6.2007 14:17:33   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: purple

Kaj bi se zgodilo, če bi vse gledale na moške tako črno!


prepolni samostani? user posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?