|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 11:25:10   
Annny
Zanima me, če se je katera od vas (za Laro že vemuser posted image ) odločila za kamin/kaminsko peč ali morda lončeno peč?

V našem novem domku bo vse ogrevanje na elektriko (talno, stensko), pa me vseeno mika še malo 'klasike'.
Obožujem lončene peči (no, ne ravno tiste kmečke s 'kahlicami'user posted image , ampak bolj moderne izvedbe), zato sem si tudi nekaj takega zamislila v naši dnevni.

Kakšne so vaše izkušnje? Se splača? Bi to naredile še enkrat? Se vam zdi romantično?user posted image
Koliko ste odštele denarja?

Pa še nekaj fotk zelo različnih stilov...(mi niso vsi všeč, ampak naj se za vsako RR-jevko nekaj najdeuser posted image )

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 11:42:29   
sazi
peči še nimamo, saj smo šele v fazi prevzemanja hiše ampak imava namen imeti v dnevni kaminsko peč - je ob dimniku zelo malo prostora, tako da za kakšno pozidavo niti ni prostora, je pa tako, da te kaminske peči kar dobro grejejo

vizualno mi je pa najlepši tak modered izgled, da je v steno potopljen samo "kvadratek" za kurjenje in se lepo vidi ogenj, vse ostalo pa je del stene

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 11:47:01   
Annny
Meni se pa recimo zdi super, da je takšna peč osrednji del prostora/stanovanja, zlasti če so kuhinja, jedilnica in dnevna v enem večjem prostoru!
Tudi 'okenčki' lepo izgledajo, to je res, ampak meni ena velika peč daje pravi občutek domačnostiuser posted image
Ne maram pa 'fake' kaminov z umetnimi ogenjčki...potem raje ne bi imela nič.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 13:08:57   
AnBan
Midva sva se pa odločila za klasično"kmečko krušno" peč, tako da se bo pozimi lahko cela družina gor pogrela, pa da bo lahko na vsake toliko časa moj speku kruh al pa pizzo, ker ima tako željo.

_____________________________

[



(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 13:22:59   
mika
anny, jaz sem hotela imeti moderno lončeno peč s steklenimi vrati, da se vidi ogenj, zgoraj pa še za kruh peč. ampak se noben pečar ni odzvaluser posted image , zato imamo kamin.


(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 13:24:03   
mika
Ne maram pa 'fake' kaminov z umetnimi ogenjčki...potem raje ne bi imela nič.


itak

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 13:30:11   
mika
user posted image user posted image

user posted image
user posted image
user posted image  
user posted image
user posted image
user posted image
tu je še nekaj slikic, čeprav jaz ne bi imela nobene točno takšne peči, ampak bi jo 'predelala'

< Sporočilo je popravil mika -- 11.6.2007 13:35:04 >

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 13:44:35   
corfu
http://www.peci-keramika.si/si/

Še tole si mal poglej. Midva tudi razmišljava o eni taki domači varjanti.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 14:01:03   
Anonimen
midva imava kamin v načrtu, podobno kot je na prvi slikici, ko je zelena stena.

user posted image

Namreč delna stena, ki loči dnevno od kuhinje, bo imela tako postavljen kamin, da se bo gorenje videlo s treh strani. Dnevne, kuhinje, hodnika. S tem, da pri nama pride kamin čisto ven - tu na tej sliki je noter pomaknjen

Malo je čudno napisano user posted image  

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 11.6.2007 14:02:51 >

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 15:54:18   
Anonimen
Ja, fajn je lončena peč, tudi odprt kamin, le da mora za kakšno večjo lončeno peč prostor res biti velik.

Moja tašča ima v majhnem prostoru, to je v kuhinji z jedilnico, lončeno peč, tako kot pravo, kmečko, v obliki 3/4 kroga, pa je meni grozno, ker ful utesni prostor. Vedno si mislim, kako bi bilo fletno, ko tiste glomazne zadeve na sredi prostora ne bi bilo. Bi se še celo dihat dalo.user posted image

Daje pa lončena peč zelo prijetno toploto.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa lončena peč, kamin itd.?
11.6.2007 17:52:25   
rija
midva sva se odločila, da bova naredila lončeno peč, ki jo bova vezala na radiatorsko gretje, talno ostane tak kot je.

peč bo seveda ultra moderna iz posebnih gres ploščic in kurišče iz treh strani.

ostalo bom napisala, ko bo fertiguser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?