|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 12:39:41   
anabanana
Situacija je taka: pred cca dvema mesecema sem se odselila od partnerja in s seboj SEVEDA vzela tudi mojega kužka ki je moja velika sreča in veselje.

Imam pa nenormalno slabo vest, ker sem zdaj sama in ga moram kdaj silom prilike pustiti samega doma. Itak, najprej zjutraj ko sem v službi, ampak tega je navajen že od prej ... ampak če imam popoldan kak opravek je tega preveč ... imam tako slabo vestuser posted image , da sploh ne morem uživati kjerkoli že sem, ker me mori, da je on sam doma ... seveda pridem iz službe domov (naravnost lavfam, ker se mi tako smili!), greva na sprehod, potem pa se kakšen dan zgodi, da imam kakšne opravke ... ko vidim tiste učke kako me gledajo ko odhajam mi gre dobesedno na jokuser posted image user posted image  Trudim se, da je tega čim manj ali da mu najdem kako varstvo, ampka včasih ne znese ...

Koliko pa so kaj vaši sami? A sem mogoče nenormalna, ker se toliko sekiram? Vem, da je to nekaterim nepojmljivo, sam jaz tako čutim ...

_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 13:08:26   
Anonimen
Jaz jo vecinoma brez problema puscam samo, samo me skoraj vedno pride gledat skozi okno in mi je prav hudo. Najhuje mi jo je bilo pa pustiti samo 31. decembra lani - sem pol ure jokala. Pa je bila sama samo eno uro, od 23:30 do 0:30 ali pa kako minuto dlje in je spala (petard se ne boji). Ampak ze sama misel, da bo sama za NL mi je bila grozna. Sem poslala ociju & mami sms, da naj gresta res takoj domov, da ne bo Luna sama.

Drugace je pa redko 8 ur sama, ker sta sestri studentki in vedno nekdo prihaja, odhaja itd. Vcasih tudi joka, kot bi jo iz koze dajali.

Mi resujemo puscanje samega doma tako, da ji predno gres skozi vohodna vrata, damo eno kostko za grizt (te razne palcke za pse pac) in ji povemo, da naj bo pridna in da bomo kmalu doma.

Luna itak spi, ko je sama ... vcasih se ji tudi vstat ne da, ko prides domov. Ali pa na oknu cekira, kdaj se bo kdo kje pojavil. Tako da tudi zelo redko laja, ko je sama. Tuli pa natakno 2 minuti, potem pa neha in gre spat.

Za nagrado mi mogoce edino kako mojo plisasto zival nese v svojo kosaro user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 13:12:17   
anabanana
Meni je moj za nagrado zgirzel že dva para čevljev česar prej NIKOLI ni počel, tako, da točno vem, da mu ne paše biti samuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 13:15:26   
Anonimen
Potempa res ni rad sam.

Kaj pa vem, jaz ogromno popoldanskih stvari ne morem početi, ker nimam srca psa puščati še popoldne samega. Še sin je malo prikrajšan zaradi tega, ampak je tako čisto prav. Tako da se to zgodi zelo poredko, pa še takrat imam seveda slabo vest.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 13:16:32   
Anonimen
Meni so v pasji soli svetovali, da kadar jo puscam samo, da ji naj vedno dam nekaj posbnega - pac te razne kostke, kako novo igraco, nekaj kar ima pac rada in ne dobi kar tako.

Pa seveda od zacetka obvezno vse ''nevarne'' predmete, ki niso ravno za pasje zobke, pospravit user posted image  Luna je tri pare cevljev zgrizla, s tem da se mojih nikakor ne da popravit, ostale se je dalo .. pa polnilce za gsm, pa cunje. Best of je pa itak 3 luknje v zidu - ko je bila sama. Je spraskala do ometa. Nad posteljo.

LP

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 13:29:35   
anabanana
user posted image user posted image user posted image  Ta Lunca je pa res pojava!!!

Ma ja sej ga tudi jaz poskušam minimalno puščat doma in seveda ga kamorkoli se da vzamem s sabo, ampak definitivno mi je bilo prej ko nas je bilo več v hiši glede tega dosti lažje.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 13:47:53   
lejci86
moj je tudi doma sam osem ur vsak dan med tednom.se je že navadu..gre kar sam v tisti prostor kjer je kadar je sam doma.če pa vidi zjutraj da kdo ne vstane (gremo vsi delat za sedmo uro) se mu kar pridruži in spi naprej.
če pa gremo kam popoldne pohajat ali pa za vikend je pa ful žalostenuser posted image in tudi jst hitim k njemu vsak dan ob treh domov...

nvem kaj bi brez njega..imam pa mopsa

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 13:57:21   
helloKitty
Jst mam srečo, da mam predavanja samo popoldne, tko da je ponavad vedno en doma. Če pa že morm kam it, ji pa vedno radio (Center al pa Veseljakuser posted image ) pržgem al pa dam kakšn piškot user posted image

(odgovor članu lejci86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
21.8.2007 14:46:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
21.8.2007 18:25:33   
LoCa
ajoj,to mi je znano user posted image . naš še zdej pol ure po tistem, ko gremo, joka, da se ga po celi ilici sliši. je izril že vtičnico, da smo nekaj časa kr lepo varovalke izklapljali. pač tko kot pravi ribicaRR, itak spi, ko te ni. počasi se bo kuža že navadu, kmalu pa bošprej opazla veselje ko se vrneš. ampak popolnoma razumem, meni se kar srce trga ko atosa slišim tko jokat, kot da bi mu kod srček iztrgal. ma kaj češ, so pa vsi drugi trenutki skupaj nepozabni user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
27.8.2007 12:42:53   
baguSka
Ojoj... vidim da nisem edina, ki me daje slaba vest glede tega... Jaz bi se pojedla najraje, ko zaklepam vrata in odhajam...user posted image  In ko me ni, pomoje ne mine sekunda, da nebi na njega mislila... Non-stop sem zivcna in nervozna in na uro gledam, da bom ja cimprej doma... U bistvu grem cisto vsem na zivce in potem ko jim povem zakaj, me vsi samo postrani gledajo... Ces: saj je samo kuza, ta je pa ze lahko sam....!?user posted image  Navadno dobim take komentarje od nelastnikov psov, ki itak nimajo pojma... Se pa vcasih zgodi, da dobim kaksnega takega tudi od svojih bliznjih, da naj se ze neham enrkat sekirat okol tega, ker mu ni res cist nic hudga in da itak spi, ko me ni... Sicer pa sem ravno v petek dobila dvignjen pod pri vratih, ker ga je tolk sprasku... Torej ocitno le ne uziva tok zlo, ko je sam... user posted image  Mu pa vsak dan pustim prizgan radio, dam mu vse igrace kar jih ima, kaksno kostko, kot pravi ribica, vcasih pa mu se TV prizgem, ker ga full rad gleda... Ciiiist vedno pa me je full vesel ko pridem domov, razen ce ga za kaksen teden pustim v varstvu, me potem se par ur ignorira, ko se vrnem... user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
27.8.2007 13:17:34   
Mala_princeska
BaguSka ti si faca in veš kaj - k tebi noben ne bo vlomil, brez skrbi user posted image .
Ker če je prižgan Tv ali Radio si folk misli, da je nekdo notri - ne vejo pa da gre za psa (tisti, ki te ne poznajo). Lahko se počutiš varno user posted image .user posted image

Jaz jo zjutraj za cca.pol urce peljem na sprehod(če sem zjutraj na šihtu), potem je pa v pesjaku, dokler jo kdo od domačih ne spusti ven na potrebo in potem laufa kot norc naokoli. Tako da ni veliko sama.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko pa so vaši sami doma?
28.8.2007 13:20:14   
LoCa
ja, najboljše je psa zmatrat tko da nima nobene izbire kot pa it spat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?