|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POP TV
5.11.2004 20:53:45   
SANDY
A gleda katere, tele kekce in sanjskega moškega!! Eh, ah, uh, ni čudno da jim je gledanst padla. BAje sledi po snajskem moškem še sanjska ženska :)-:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   POP TV
5.11.2004 21:01:53   
Vera*
Ja jaz sem glih gledala.Ni mi všeč.tak je vse igrano.Me pa res zanima kakšna bo sanjska ženska.:)-:)-:)-

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   POP TV
5.11.2004 21:03:15   
ninca
tale "sanjski moški" je kr nekiiiiiii :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   POP TV
5.11.2004 21:20:33   
puncica
:)-:)-:)- MEN, je nerodn ko te babe gor gledam, kolk oddaj je pa še do konca?

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   POP TV
5.11.2004 21:22:32   
Pilar
Tako mimo je vse skupaj....ja, jst sem tud slišala, da sledi sanjska ženska!

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   POP TV
5.11.2004 21:22:46   
Vera*
Men se zdi da še tri.OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO groza namesto da bi kak fajn film dali gor.:ups:

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   POP TV
5.11.2004 21:28:45   
Anonimen
Hehe, smo gledal ja...pa ni vse glih za na TV, ne vem no...:zmeden:

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   POP TV
5.11.2004 21:34:13   
niki5
jaz tudi gledala.. joj meni je ta tip tako antipatičen :ups:

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   POP TV
5.11.2004 21:37:16   
Anaelisa
Punce, en predlog: v času oddaje surfajte po RR-ju!!!
Se boste izobrazile, mogoče komu pomagale s kakšnim pametnim nasvetom, se boste kaj zmenile, predvsem pa se boste veliko bolj zabavale!;)

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   POP TV
5.11.2004 21:42:41   
Pia73
OK razumem, da vam odaja pa tip nista všeč, tudi jaz nisem glih najbolj navdušena. Ampak nekaj pa ne razumem: ZAKAJ GLEDATE, ČE VAM NI VŠEČ??? :zmeden::zmeden::zmeden: Preveč časa??? :zmeden::zmeden::zmeden:

LP Pia73

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   POP TV
5.11.2004 21:52:34   
akinom
Tud meni ni čist nč všeč a sem dons vseeno gledla.:ups:Aljaž pa rad gleda in že zadadi tega pač gledamo to traparijo.Zdi se mi da bo zmagala tista črna saj si še imena nisem zapomnila.:zmeden:tk se napravljata kot bi že bila par.:ups::zmeden:

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   POP TV
5.11.2004 22:36:07   
niki5
jaz sem ravno dojila in potem vmes še to pogledala..

jaz imam pa občutek, da je ta črna predivja za njega :)- mislim, da bo blond ;)

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   POP TV
5.11.2004 22:46:38   
Anonimen
Mah, tale Nataša je meni mal preveč....prostaška oz. ne vem...ni mi no...:zmeden:

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   POP TV
6.11.2004 7:36:35   
SANDY
Sej ne da bi gledala. Sem visela na RR-pa na vsake kvatre glavo obrnila in mal poškilila-pa je blo dost!! :)-

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   POP TV
6.11.2004 9:24:56   
TARA in MAJ
ko vidim sanjskega moškega se mi kar ubrne tko je sanjski:)-:)-:)- še tale:sloncek:je lepši

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   POP TV
6.11.2004 9:57:01   
Anonimen
Se popolnoma strinjam z Niki5 in taro9.

Kaj je že sanjskega na tem moškem? :zmeden2:

Ni čudno, da se nič ne grebejo za njega a ne?:)-:)-:)-

(odgovor članu SANDY)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   POP TV
6.11.2004 12:09:34   
kimi
čist brez veze ta odaja

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   POP TV
6.11.2004 19:53:52   
Pia73
Meni je na Tv marsikaj brez veze, pač ne gledam,.... Tudi, če si dojila bi si lahko naštimala kakšen bolj všečen program. Tudi jaz sicer ne gledam te odaje, čeprav sem tokrat izjemoma jo, ampak to je bila moja odločitev in sedaj zaradi tega ne pljuvam po njem,...:zmeden::zmeden::zmeden:

LP Pia73

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   POP TV
6.11.2004 19:55:12   
Pia73
Sicer pa, ja ribica tudi meni ta Nataše ne potegne, poleg tega, da je prostaška, se mi zdi kar preveč domača, glede na to, da še ni konec,...

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   POP TV
6.11.2004 23:14:29   
Sarina
Meni je bila pa bila zdaj oddaja taboljša od vseh -
smejala sem se ko nora :)-:).
Kaj vse ene naredijo za enga navadnega (še to ni) dedca - adijo - da ti je kr nerodno zraven - čudno da njim ni nič nerodno :zmeden2::).

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   POP TV
7.11.2004 14:31:19   
Pia73
Ja, meni je tudi zdaj na koncu postal mal zanimivo,...in ja ne moreš verjeti, kako jim ni nerodno,... ja je pa res, da so bile na to pripravljene, sicer se ne bi prijavile,...........:zmeden2:

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   POP TV
7.11.2004 17:34:17   
niki5
hja, pia sem strašno grozna, ker imam vklopljen TV in občasno vržem uč gor, na pop-u je bilo pa zaradi poročil, da bi se pa z daljincem ukvarjala pa nimam časa.. ja, priznam strašna sem :)-:)- ker dojim in ne ''šaltam'' z daljincem po programih :)

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   POP TV
7.11.2004 22:02:35   
Pia73
Vidiš pa bi si prihranila jezo zaradi tako grozne oddaje. Najbolje, da se čimprej navadiš, ker boš še dolgo dojila, pa da se ne boš neprestano jzila, ker brezveznih oddaj je vedno več, pa še sanjsko žensko napovedujejo,....:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   POP TV
8.11.2004 10:40:17   
Donja
Mi pa smo ga zadnjič gledali, ko so z bungi jumpingom skakali, ker se je to malemu ful fino zdelo. Pa helikopter je videl pa vojakinjo. O ostalem pa ne bom komentirala. Kaj pa so peli? Tega pa nisem videla.

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   POP TV
8.11.2004 14:29:37   
niki5
Pia, ni panike, me ni zjezilo, za ostale stvari na TV pa na žalost ali pa na srečo samo kakšne inserte ujamem, če mi pa mali zaspi pa tudi mene hitro zmanjka na kavču :)-:)-

Če bo pa res sanjska ženska pa pomeni, da bomo imele priliko več moških videt he he :)-:)-:)-

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?