|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 21:57:52   
BELINEA
Zanima me kaj naj ponudim moji 5 mesečni punčki  za pit? Vodo, kakšen čaj? Lep pozdrav in hvala za odgovor!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 22:04:34   
Anonimen
eni zagovarjajo samo vodo, jaz pa vodo, kompote doma skuhane, tudi 100% jabolčni sok razredčen z vodo je že pila pri tej starosti, pomarančni sok ožet in zalit če ga prenese - beri če ni po njem rdeča rita :), pa čaji a la komarček, pa hipp instant čaji.

(odgovor članu BELINEA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 22:09:08   
biba77
Mi smo zaceli z vodo, potem pa smo mu dajali domaci jab. sok, razredcen z vodo (1 sok + 2 vode). Ko ga je zmanjkalo, pa smo probali razlicne stvari...

Pri nas se se najbolje obnesejo domaci nesladkani kompoti (jabolka + razlicno suho sadje), kjer "vodo" cez dan spije, sadje mu pa zmiksam v sadno kasico in jo ima za sadni obrok, razredcen ananasov sok (tega smo zaceli piti pri 8 mesecih) ter instant caji z okusom gozdni sadezi (tudi delam malo redkeje kot pise na embalazi).

Sicer pije tudi drugo, a imam obcutek, da premalo...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 22:20:04   
BELINEA
Hvala za odgovore, bom vse probala, noče veliko popit, uvajamo gosto hrano, nismo dojeni pa me skrbi. !! Lepo nedeljo želim obema!

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 22:44:37   
Anonimen
Moj je pri tej starosti, pa tja do enga leta in pol, hotel piti samo zeliščni instant čaj. Tega je popil na litre in litre, ostalega pa niti pod razno ni hotel. Potem smo pa počasi na radensko in coca colo prešaltali. No ja, bi, če bi mu pustili, tako mu pa občasno damo še kaj drugega.user posted image

(odgovor članu BELINEA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 23:14:50   
lex
Moj je pri tej starosti pil samo instant čaje in nič drugega. Po enem letu pa je začel malo več različnih stvari pit, sedaj pri 2 letih pa samo vodo z okusiuser posted image , kak jih kaj pikne. Probaj več različnih stvari.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 23:18:19   
BLAŽIKA
Mi smo pili instant čaje pa kakšen hipov sok razredčen z vodo seveda.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
14.4.2007 23:23:40   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA
instant čaje


Seveda pijejo instant čaje. A ste si prebrali, koliko sladkorja je v njih? Tudi tisti, ki so "primerni" od rojstva dalje vsebujejo saldkor.

Za žejo je najboljša voda. Če je otrok od malega tako navajen, bo sam prosil za vodo.

Coca cola in radenskauser posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
15.4.2007 23:43:50   
eya
Moj ni maral niti čajev niti vode. Instant čaji so pa meni za videt ogabni, neki briketi čudne barveuser posted image

Tako da naš pije kar 100% sokove, na začetku je pil samo jabolčnega, kasneje pa tudi ananasovega in pomarančnega. Mu ga pa vedno redčim 1:1 z vodo.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
20.4.2007 13:44:54   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: Putka
Seveda pijejo instant čaje. A ste si prebrali, koliko sladkorja je v njih? Tudi tisti, ki so "primerni" od rojstva dalje vsebujejo saldkor.

Za žejo je najboljša voda. Če je otrok od malega tako navajen, bo sam prosil za vodo.

Coca cola in radenskauser posted image



Putka, res so sladkani in vecina nas gleda na to, koliko sladkorja ponudi otroku, vendar mi ti zaupaj, kako bi ravnala, ce tvoj otrok opusti dojenje, mleka ne spije na noben nacin in je edina tekocina cez celi dan samo tisto nekaj juhice za kosilo.
Kako dolgo (v dneh) bi vztrajala pri ponujanju vode.

Meni je bilo 3 dni vrh glave, potem pa sem otroku ponudila za pit razlicne stvari...
Pac, vsi otroci vode ne sprejmejo takoj. Ravnotako ne nesladkanega caja,...
Nas bauc vode se sedaj noce, razen, ce jaz pijem iz kozarca in mu ponudim. Ker pa nam pitje iz kozarca se ne gre, se popita voda zaenkrat steje v kapljicah.


Torej, ko bo cas, ne?user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
28.4.2007 21:06:21   
suky
Se čist strinnjam s Putko!! Bi rajš mal dalj vstrajala pri vodi kot pa pri sladkanih ugabnih čajih! A ste vidle otrokove zobe kakšni so od teh čajih...pa nej ena reče da ni to to, ker mam primer v družini. Pijejo te čaje kao niso sladkani in ga s flašo valajo po ustih pol pa taki zobje da te kap in potem se še sprašujejo "kako saj ti čaji niso sladkani?!" PREVARA!!!

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
28.4.2007 21:13:05   
škratek
Naša je stara 14 mesecev in še sedaj pridno pije nesladkan janežev in kuminov čaj - navadili smo se ga pri kolikah. Seveda pa zelo rada spije tudi kakšen Fructalov gosti sok in domač jabolčni sok, ki ga redčimo pol/pol z vodo.

veliko sreče pri uvajanju

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
11.5.2007 10:27:23   
livia
Pri tej starosti sem naši dajala domači kompot, pa čaj, najpogosteje pa hippov slivov sok razredčen z vodo (pol,pol), ker je bila ful zaprta in ji je to pomagalo.
Zdaj pri 13m pije izključno vodo. Vsaj doma, ne vem pa kaj pije pri varuški.

(odgovor članu BELINEA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
31.5.2007 17:11:31   
Lianna
Samo vodo. Nobenih čajev, sokov...itd. Ker drugače jo boš razvadla in bo hotela piti samo sokove. Sej pijačo potrebuje za odžejat se, ne za posladkat se.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
9.7.2007 14:20:43   
lenika
Jaz mu vedno skuaham zjutraj čaj iz komarčka, kumine. Pije ga nesladkanega, potem čez dan pije pa samo še vodo. In tako je od vsega začetka in tudi še sedaj pri 14 mesecih. Vse ostalo pljuva ven, ker ni navajen. Hvala bogu.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
10.7.2007 22:13:52   
MAJDA22


Zdravo!

Škratek se čisto strinjam s tabo voda ali nesladkan janežev in kuminov čaj!!!!
Lahko tudi kašen domač kompot. Vendar pa res vse bolj malo sladkano.
Sploh pa ne gaziranih pijač, te so pri nas "pikale" in jih sploh nista hotela piti.

LP!



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj ponudit za pi?
13.7.2007 13:17:45   
Katrin
Vodo ali nesladkan čaj user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj ponudit za pi?
16.7.2007 8:43:42   
Bejba
Naša dva pijeta sok za razrečit, ponavadi jabolčen, pa še to je soka zelo malo notri, samo za okus. Nekaj časa sta bila nora na Cedevito, vendar sta jo popila ogromne količine (nasploh zelo veliko pijeta) in se mi je zdelo, da tako veliko pa tega le ni dobro piti. Pa smo prešaltali na sok za razrečit (z manj sladkorja user posted image ).

Tudi naš ta mlajši dolgo časa ni hotel ničesar piti, zato sem mu začela ponujati vse živo, samo da bi pil. Rojen je maja in v največji vročini poleti ni nič pil user posted image , tako da je na koncu zalegel komarčkov čaj.

Aja, kljub temu, da ne pijeta samo vode imata oba zelo, zelo lepe zobke (pohvala tudi od zobozdravnik). Ker pijeta takrat ko sta žejna in ne valjata flaše brez veze po ustih.

LP; B

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj ponudit za pi?
16.7.2007 8:57:37   
mojsoncek
Nas stirinajstmesecnik bi rekel ADA...

Doma pije vodo, cez vikend, ko smo doma, mu pri zajtrku (ce je zejen) ponudim ananasov sok (redcen z vodo 1:1). V vrtcu pa pijejo caje, pa vcasih dobijo pri popoldanski malici kaksen saden sokec...

Svoji mali pikici lahko ponudis tudi svez jabolcni sokec (samo ne postanega, da je ne bo zaprlo) ali pa morda korenckovega. Drugace pa kaksen cajcek ala komarcek, kumina + kamilice, ipd...

lp

< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 16.7.2007 9:01:28 >

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
20.7.2007 12:35:34   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Samo vodo. Nobenih čajev, sokov...itd. Ker drugače jo boš razvadla in bo hotela piti samo sokove. Sej pijačo potrebuje za odžejat se, ne za posladkat se.



No, pri nas se ni nic razvadil.
Sedaj 2 meseca kasneje cisto lepo pije samo vodo (slab liter na dan)...

Jaz bom zagotovo tudi pri naslednjem ponudila najprej vodo in ce ne bo slo, bo pac nekaj casa lepo pil sok (ali kaj bo zelel), vodo pa mu bom spet cez cas ponudila. Se obnese...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KAJ PONUDIT ZA PIT?
21.7.2007 9:02:47   
bt08
Naš je pil od 14 dneva naprej čaj,pol smo mu dali sokce z vodo,pa sedaj najrajši pri 28 mescih pije vodo al z okusom ali pa iz pipe,popije pa več kot jaz tudi več kot 2 litra na dan,več mu pomeni voda kot kaka hrana.
Tko da eni se razvadijo eni pa ne.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
Več kot 3000 novih primerov kožnega raka l...
Ob svetovnem dnevu melanoma NIJZ opozarja na prekomerno izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju, ki je glavni deja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?