|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konec dvojne sreče
2.7.2007 10:22:02   
Neža81
Pozdravljene!

Vidim, da ste spremljale mojo zgodbo, ki se je žalostno končala.

Mojih dveh sončkov ni več user posted image user posted image user posted image . Maša 530 g je živela 10 ur, Maj 640 g pa 6 ur. Oba sta bila za 2 tedna nadpovprečno velika ( 31 in 29 cm), vendar nista bila dovolj razvita, da bi preživela.  Srce se mi para, ko se jih spomnim. Punčke niti nisem vredi videla, ker so jih tak hitro peljali mimo v inkubatorju. Najbolj mi je žal, ker jih nisem mogla pobožati. Moj je lahko bil pri njima in jih božal, jaz pa sem bila takrat  v porodni sobi.

Najbolj mi je bilo hudo, ko sem videla kako med mojim porodom zbira moči moj user posted image , da se ne bi jokal,ker je skoz gledal mene, kako se mučim in kako mi je hudo. Pred porodom so mi naredili ultrazvok in oba sončka sta mahala z rokicama, kot da se poslavljata od naju. To bolečino lahko razumejo samo tiste, ki ste do doživele.

Čakava na posip pepela na polju belih vrtnic ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Eno vprašanje za tiste, ki ste imele podoben primer in ste ponovno šle na IVF.  Sicer še hitro ne bom niti pomislila na novega user posted image , vsaj dokler se duševno in psihično ne pozdravim, zanima pa me vseeno. Kako naprej? Jaz imam še 6 zamrznjenčkov. Kdaj bi najhitreje lahko šla na IVF? Kako dolgo čakaš na zamrznjenčke? Je res, da IVF z zamrznjenčki ni tako uspešen? Vem, da se je o tem že pisalo, vendar sem v takem stanju, da se mi res ne da iskat. Za vsako informacijo bi vam bila hvaležna.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:26:18   
cmokec
Neža81. user posted image žal mi je, za vse, kaj preživljata. Prišel bo čas, da vajina angela dobita tudi bratca ali sestrico. O postopkih pa nimam pojma. Sem te hotela le pozdravit. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:27:23   
rija
Draga Neža, iskreno sožalje ob izgubi tvojih dveh zakladov.....user posted image  ne morem in nočem si predstavljati tvoje bolečine....izginila verjetno ne bo nikoli, lahko pa upam, da ti bo čez čas pomisliti na tragično izgubo vsaj malo manj boleče.

No, na eno vprašanje ti lahko odgovorim: zamrznjenčki morda res niso tako uspešni, vendar so borci: to dokazuje moj mali sonček, ki pravkar zraven mene riše po parketu.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:28:34   
soncece24
Neža, grozno mi je žal, da si morala skozi to, drži se, čuvata te tvoja dva user posted image . Kak je s postopki ne vem, ti bo katera druga povedala, ti pa želim, da ko boš pripravljena podariš svojima user posted image user posted image bratca ali sestrico. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:28:35   
lana38
Neža81 user posted image user posted image user posted image . Bodi močna. Mi smo tukaj, če nas boš potrebovala za spodbudo. Pošiljam ti še

_____________________________

lana38

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:29:36   
Erdbeere
Tudi meni je hudo zate in za tvojega user posted image ..upam, da kmalu vajina angelčka dobita bratca ali sestrico in ga bosta čuvala...držite se user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:29:49   
Pingvinčica
Neža user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:30:27   
lana38
Nekaj se je zašuštralo. Hotela sem ti poslati še user posted image user posted image user posted image user posted image  za tvojauser posted image user posted image . Tudi jaz imam svojega user posted image  tam nekje. Pa vem, kako je to hudo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:30:35   
eva1
Neža-še 1x iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image in kot si že napisala, tiste ki nismo doživele, ne moremo vedeti kašna huda bolečina je to...pa vednar, upam, da bo kmalu bolje,naj vaju user posted image Maša in user posted image Maj čuvata...in da bo tudi za vsa kmalu posijalo sonce sreče!

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:32:49   
Anonimen
Neža81, tako mi je žal za tvoja sončka... Saj sploh ne vem, kaj ti naj povem, razen tega, da bodi močna. Čas bo prinesel olajšanje. Potem boš pa pripravljena za nove boje. Vendar daj času čas... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Vajina user posted image user posted image  pa bosta bdela nad vama in nad vajino novo pikico.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:36:15   
pika30
Neža najprej še enkrat iskreno sožalje user posted image  user posted image ,nisem mogla verjeti ko se prebrala žalostno novico.šE zdaj mi je hudo pri srcu.Maša in Maj naj vaju angelčki čuvajo user posted image user posted image  user posted image user posted image .
Jaz se te še spomnim ko si bila še čisto na začetku s postopkom,ko sem ti malo pomagala z nasveti in sem bila zelo vesela zate da ti je ratalo,kolikor sem spremljala včasih vaš forum.
Punca vzemi si čas zase kolikor ga potrebuješ in si naberi nove moči za novega user posted image .
Pravijo da zamrzjenčki niso tako uspešni,bi ti vseeno priporočala za ponovno punkcijo.Najboljše je npr. kakih 6 počakati,da se telo odpočije in opomore.Če pa bi se odločila za zamrzjenčke je postopek dosti hiterejši.
Želim ti-vama vso srečo vnaprej. user posted image  
lp

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:37:05   
Anonimen
Neža81 user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:42:14   
Anonimen
Neža user posted image user posted image , zelo mi je žal za tvoja sončka. Raho je zelo lepo napisala in ti iz srca želim, da bo ta čas pršel kmalu.

Kar se tiče zamrznjenčkov, jaz mislim, da so kar veliki borci, skozi mojo zgodovino, sem kar nekaj punc spoznala, ki jim je uspelo z zamrznjenčki. Tudi jaz čakam na njih s polno mero upanja. Naj ti vlijem nekaj tega pozitivnega upanja, da boš lažje dočakala ta dan. Vajina angelčka bosta pa vedno pazila na vaju in vajine nove pikice.

Bodita močnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:45:25   
murkica
Sploh ne vem kaj naj napišem, razen tega, da zdajle zraven jokam kot dež, ko sem prebala tvoj post. Prav imaš, če tega ne doživiš ne veš kako boli in jaz tega res nisem doživela, vendar že sedaj mi je tako hudo, da ne vem kako bi prebolela izgubo svojega otročička.
Žal mi je za oba vajina user posted image user posted image , samo sem prepričana da vajo od "tam gori" gledata in mislita na vaju.

Ne obujpajta, kot rečeno, težke stvari v življenju nas samo okrepijo.

user posted image user posted image user posted image  Življenje kdaj kruto se z nami igra –
nam kdaj kaj podari, pa tisto spet vzame,
s tem nož nam zasaja v sredino srca,
pretežka bremena nam daje na rame!

V teh bridkih trenutkih čustvujem s teboj,
želeč, da usoda bi te ne zlomila.
Morda pa – kdo ve – za duhovni razvoj
preizkušnjo to kruto ti je namenila?!

Čeprav preizkušnja neznosno boli,
usoda obliže že zate pripravlja.
Ko tema odide, nov dan se rodi,
in spet nova sreča se zate najavlja.

Čeprav ti težko je, zdaj sredi poti
ne oziraj nazaj se! Pogum in moči
usmeri v prihodnost, ki čaka te že,
saj skupaj s soprogom ti uspelo bo vse! 
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:50:10   
CUKRČEK
Joj, Neža81, kako mi je hudi za vasuser posted image Si ne predstavljam bolečine, ki jo doživljate.
Veliko sreče in kakega zdravega user posted image vama želim v prihodnostiuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:52:21   
ElaM
Neža, še enkrat iskreno sožalje.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:56:55   
Piškotka~
Neža user posted image user posted image user posted image  Vsi smo s teboj

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 10:58:03   
Njuškalo
Groznouser posted image Si sploh ne predstavljam, kaj preživljašuser posted image Moje sožalje!

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 11:07:27   
NiLe
Neža, naj vaju z možem čuvata vajina user posted image user posted image

Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 11:09:36   
brina_3
iskreno sožaljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 11:11:46   
Jančika_
user posted image user posted image user posted image Neža, zelo mi je žal...drži se.  user posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 11:20:48   
Blueberry
user posted image user posted image Iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 11:24:19   
Marina_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 11:33:55   
2 Sraki
user posted image user posted image user posted image  to je od naše družinice, ki vsak večer moli za otročke, ki se še niso rodili in za starše, da bodo končno dočakali dan. Vedi da sta tvoja dva user posted image user posted image  hvaležna za vso vajino ljubezen in da sedaj pazita na vaju iz nebes.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: konec dvojne sreče
2.7.2007 11:36:10   
Špelka
Neža - zelo mi je žal, da se je moralo tako zgoditi.... user posted image user posted image user posted image  Ko sem prebrala tvojo zgodbo, jokam tudi sama.... user posted image user posted image user posted image  iskreno sožalje ob izgubi. user posted image

Za nov postopek pa - poslušaj le tvoje srce... Jaz se ne bi strinjala z Evo, da pojdi kar takoj na novo punkcijo - pa saj itak ne moreš, dokler imaš pingvinčke. Moraš najprej te "porabiti". Vem pa ne, kdaj greš lahko po njih. V primeru, da postopek (s punkcijo in to) ni bil uspešen vem, da greš lahko že čez mesec ali dva po pingvinčke. vem pa tudi, da mora v primeru nosečnosti in rojstva miniti eno leto... Kako je v tvojem priemru, bodo pa najbolje vedeli kar na kliniki.

Lahko pa všrašaš tudi tule, kjer odgovorjajo strokovnjaki s Gineka v LJ: http://med.over.net/forum5/list.php?134

Mislim nate, Neža... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?