|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšna vrata? kakšna tla?
30.7.2007 23:49:49   
peronija
Tukaj se vedno najde kakšna dobra ideja, pa bom kar vprašalauser posted image .
Kakšna vrata (barva) naj dam k bambusovem parketu? Si nisem mogla pomagat in sem dala v otroško sobo svetel bambus, v ddnevno in spalnico pa temnega. Sedaj pa  ne vem, kakšna vrata bi zraven pasala. Mi lahko pomagate z idejami, prosim?

Ko pa že ravno sprašujem, pa še tole:
všeč mi je kuhinja rdeče barve -visok sijaj iz Ikee. Ima kdo? Kakšno barvo talnih ploščic naj kombiniram zraven - siva ali bež?

Uživajte. user posted image

lp p
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšna vrata? kakšna tla?
31.7.2007 9:13:35   
bajsek
Čao!

Najprej glede kuhinje, menise lepše zdi da bi dala zraven rdeče kuhinje sive ploščice (če maš svetel prostor).
Kar se tiče parketa, ti pa še ne morem svetovat, ker še nisem videla takega parketa. A lahko prilepiš kako slikico? Koliko pa si plačala za tak parket? Me zanima, ker če bo posreči bom tudi jaz oz. midva mogla izbrat kakšna tla bi dala v hišo.

Lep dan

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšna vrata? kakšna tla?
31.7.2007 9:16:03   
rija
Kuhinja: ploščice sive, je lepa, vendar se pripravi, da jo boš mogla non stop glancat, kot vse kuhinje visokega sjaja, če boš želela, da zgleda kolko tolko čisto. Aja, in daj ploščice take bolj grobe, kot bi bil sekan kamen, vendar ne preveč vzorca....bo protiutež sterilni sijajnosti kuhinje...in ne preveč svetlo sive, tako srednjo.....

Parket+vrata: daj svetel javor, čim manj strukturiran, najbolje bi bila mat barvana, ker je bambusov parket zelo vzorčast......no, vsaj na veliki površini zna tak zgledat.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšna vrata? kakšna tla?
31.7.2007 9:17:56   
*lea*
V spalnici imava bambusov parket, vrata pa so enake barve kot stena ( bela kava ). Imam tudi jaz kuhinjo iz Ikee, samo da sem kombinirala visoki sjaj rdečo z visoki sjaj belo. Pult sem vzela temno siv in ploščice ravno tako. Za elemente na steno sem pa dala steklo.

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšna vrata? kakšna tla?
31.7.2007 10:22:08   
Anonimen
ja k kuhinji sivo, pa res eno temejšo varianto ploščic

vrata pa ne vem, ker ne vem čist točn kašne farbe so tla. tabolj da greš z vzorcem parketov zbirat vrata pa zravn pogledaš.

aja še to...visoki sijaj belo kuhno ni treba gloncat ma ništa. res se nič ne pozna, na rdeči se ti bodo pa vidl prstni odtisi!

(odgovor članu *lea*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšna vrata? kakšna tla?
31.7.2007 10:24:52   
Anonimen
Se v vsem strinjam z Rijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
31.7.2007 17:51:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšna vrata? kakšna tla?
31.7.2007 22:49:32   
peronija
Hojla, punce!
Hvala za vaše namige.
Danes sem gledala vrata od Lika Vrhnika in bomo res najbrž kar javor naročil. Sem pa besna kot hudič, ker imamo prenizke preklade in ne morem dat notri bombato podbojev, ki so mi res SEEEEDLI.
Ploščice sem sicer gledala ene Gorenjeve take zelo svetlo sive, ampak mi nekako ne potegnejo, ker so kvadratne, jaz bi pa reje pravokotne, pa tako z zamikom položene.  Moram še malo v lov.

Glede cene parketa: kupili na Hrvaškem, bil je pa okrog 21€ m2, če se prav spomnim. Glede na to, da je pri nas okrog 30-35 € se kar splača.

LARA, meni se ful dopade tvoja kuhinja, samo imamo doma belo že 30 let, pa bi malo zamenjala. Všeč mi je rdeča, samo kako bo pa s pucanjem pri dveh živahnih mladičih mi pa še ni čisto jasno.

lp p 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšna vrata? kakšna tla?
31.7.2007 22:51:08   
peronija
soncica, okna so sicer bela, stene večinoma tudi, vrata bodo pa v "barvi lesa" (ker dec noče met belih).

lp p

(odgovor članu peronija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?