|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 18:31:04   
Anonimen
Skoraj nov, kupljen februarja letos, se mi je pokvaril v ponedeljek. V sredo je šele prišel serviser pogledat. Šla je neka elektronika, katero mora naročiti.
Danes ga pokličem in mi reče šele v torek če bouser posted image user posted image

Nas je pa 5 pri hiši in počasi perem na rokeuser posted image


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 19:03:15   
Anonimen
Ja pa nesi k kašni prijateljici, tašči, mami....nekomu pač. Joj jst ni šans da operem na roke....sploh se ne bi znala lotituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 19:17:41   
Anonimen
Ja nekaj sem danes nesla k mami. Stanuje v bloku in so takšni sosedje, da so me kr mal čudn gledal s tistimi cunjami.
Nevem če ne bojo rekl mami vi boste pa moral še za kako osebo zraven vodo plačat. Je pač tko v bloku. tko da bom raje kar potrpela in na roke oprala najnujnejše.
Ja mi pa kar ostane veliko za oprat na roke.

Upam samo da v torek nebo rekel serviser še par dni za počakat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 20:06:49   
Barbara111
Katere znamke imaš pralni stroj.Meni je bil do zdaj najoljši candy, gorenje pa so sami problemi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 20:23:29   
Una
Naj te potolažim. Nam je v roku enega meseca crknila nova TV, likalnik, sušilni stroj in pri pralnem stroju ne dela centrifuga... torej je neuporaben... Čez 10 dni gremo pa na morje... Prav kriza.

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 20:29:04   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Barbara111

Katere znamke imaš pralni stroj.Meni je bil do zdaj najoljši candy, gorenje pa so sami problemi.

Imam stroj cooltech, ja smo ga kupili na hitro malo ceneje je biluser posted image , ker je prejšnji gorenje že dotrajal. takoj, ko si malo finančno opomoremo, kupim kakšnega candy.

una ja kriza, res si me potolažila, še dobro da sem doma, no bom že potrpela.

(odgovor članu Barbara111)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 20:30:31   
Barbara111
Ko ima vrag mlade jih ima na žalost več.Saj se bo vse uredilo.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
6.7.2007 22:55:27   
lex
te popolnoma razume, ker sem šele dans po enem tednu lahko cunje oprala (no prej mi jih je pa tašča, pa sem zlikane dobila nazajuser posted image user posted image user posted image ) - da ne bi slučajno še ta crknu

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
27.7.2007 10:44:51   
Anonimen
A lahk verjamete, da še sedaj nimam zrihtan pralni stroj.user posted image
Zdaj mi pa gre tale serviser že ful na živce.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pokvaril se mi je pralni stroj
27.7.2007 12:01:48   
Nika v službi
Halo?! Pritožbo na podjetje, zagrozi, da boš dala cunje ven prat, njim pa poslala račun. Stroj je vendarle v garanciji. Povej, da imaš družino, otroke, da ne moreš na roke prat, pa toliko čakanja. Jaz bi pripravila primerno pismo in ga razposlala vsem - tja, kjer sem stroj kupila, pa direktno na proizvajalca oz. zastopnika, pa na servis, pa direktorjem.... skratka vsem po spisku.

Naj ti dajo nadomestnega, če ne morejo (znajo) popravit!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?