|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nekaj vprašanj
27.8.2007 9:40:45   
pety78
Zamenjali bomo okna, kam s starimi, ki so še čisto ok?

Kam v LJ ali na Gorenjskem naj grem gledati za laminate? Merkurje in Obije sem že obdelala, všeč mi je imitacija kostanja, ki ga nikjer nimajo. Baloh center v Trzinu ima delovni čas le med tednom, ko sem v službi... A je še kje kak večji center z veliko izbiro?

Rabimo pa enega mojstra, ki bi nam ga položil. Saj vem, da baje ni težko, ampak niti nimamo opreme, pa malo bo potrebno zaokroževat, .... user posted image

Imam eno leto staro napo. Mislite, da jo lahko prodam? Mi je prevelika in se žal butam v njo...user posted image Rabim drugo obliko. Nasvet, kam po njo. user posted image

Še vedno iščem usnjeno sedežno. V Kamniku je baje podjetje, ki jih izdeluje. Mogoče kdo ve, kako se mu reče?
Katero usnje je boljše, goveje ali svinjsko?user posted image

Radi bi čimprej porihtali stanovanje in se preselili, ampak poleg službe je zelo težko, sploh ker sva s partnerjem doma šele ob 18. uri. Zato vaši nasveti in izkušnje, ki so mi res v veliko pomoč.

Hvala!user posted image






_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nekaj vprašanj
27.8.2007 10:06:28   
Erdbeere
MIlax izdeluje usnjene sedežne...je pa v Homcu to...mislim, da imajo int.stran

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nekaj vprašanj
27.8.2007 10:11:48   
žabar
Svetujem ti, da kar se ti zdi primernega opišeš, morda poslikaš in daš na bolho.net ali
kak trug oglas.
Če te v nekem doglednem času nihče ne pokliče, odpelješ na deponijo, kosovni odpad,...

To je moje mnenje.

Lp

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nekaj vprašanj
27.8.2007 13:09:29   
biba77
glede starih oken:
nas je ajm vprasal, ko so nova zmontirali, ce naj stara odpeljejo?user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu žabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nekaj vprašanj
27.8.2007 13:41:21   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: biba77

glede starih oken:
nas je ajm vprasal, ko so nova zmontirali, ce naj stara odpeljejo?user posted image



Ja, saj nas tudi, mene pa zanima, a jih oni vržejo stran, ali jih ponucajo... ? Ker naša okna so še ok, mi jih bomo zamenjali, ker bomo malo stene spremenili, da pridobimo prostor v jedilnici. Bi pa še mogoče komu prišla prav.


_____________________________



(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nekaj vprašanj
27.8.2007 17:36:45   
LoCa
glede na to kako jih demolirajo ko jih iz okvirjev vzemajo dvomim da so še za ponucat user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?