|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamaški
4.10.2007 15:50:16   
lex
A še kdo zbira plastične zamaške? Naši na šoli so jih nehali, konec septembra, meni jih je pa mama danes prinesla in če jih še kdo rabi mu jih pošljem po pošti.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamaški
4.10.2007 16:33:44   
jooly
jaz jih imam, pa ne vem, komu so namenjeni in kam naj jih dam?? user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamaški
4.10.2007 16:40:17   
tejkag
Koliko jaz vem jih zbirajo otroci v vrtcu, neko podjetje jih odkupi in da za določeno težo nekaj denarja, zbirajo jih zato, da bi nekemu fantku pomagali kupiti invalidski voziček.


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamaški
4.10.2007 17:16:52   
lex
To je meni vse jasno, ampak na naši šoli so jih nehali zbirat insedaj me zanima, če jih še kje ali je že konec akcije.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamaški
4.10.2007 18:11:53   
diva 4
Konec akcije je zadnjega oktobra. Jih moja otroka nosita v vrtec in je tam tudi napisano na oglasni deski.Zbirajo pa jih tudi gasilci oz. so oni to organizirali , saj je ta otrok izgubil očeta , ki je bil tudi gasilec.

< Sporočilo je popravil diva 4 -- 4.10.2007 18:16:25 >

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamaški
4.10.2007 18:50:08   
*pepelka*
Povprašaj pri vaših gasilcih, drugače pa jih lahko jaz oddam našim, ker jih še zbirajo.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zamaški
4.10.2007 19:50:27   
bodoča
lex, vidim da si iz vuzenice in če jih ne boš spravila kam drugam, jih na črpalki v radljah zbirajo, če ti ni predaleč.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pvc zamaški
5.10.2007 10:57:43   
Katrin
Pozdravljena,

jaz (mi) še vedno zbiramo pvc zamaške. Če jih še nisi oddala, mi jih lahko pošlješ (ti dam naslov na ZS).

Teh akcij je več oz. invalidnih otrok za katere se zamaški zbirajo, tako da akcije še vedno potekajo. Zamaške pa odkupuje podjetje Plast.

Lepo pozdravljena!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pvc zamaški
8.10.2007 23:24:35   
Pia73
Pri sinu v šoli jih tudi še zbirajo a mislim, da so vključeni v akcijo, ki se bo kmalu končala.

Vem pa,da jih zbirajo nekje v LJ do maja 2008 ali nekaj podobnega. Naj se javi katera, ki ve kaj več o tem. Enkrat mi je ena poslala mail iz enega posta na MON-u, kjer so se to pogovarjali.

Mi bomo zbirali naprej in upamo, da bomo našli koga, kii jih bo še potreboval.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?