|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strah pred iglo
22.11.2004 20:51:45   
pika8
Mojega 9-letnika smo danes po 1 mesecu prigovarjanja in prošenj ,končno prepričali, da smo šli v laboratorij,da je dal kri.Pred 1 mes. smo dobili napotnico za pregled blata ,vode in krvi.Da vam povem kake borbe smo imeli da, smo danes končno šli in to opravli.:bravo::zmeden:Od dne ko smo dobili napotnico,doma ni šel več na wc,zato ker se je bal bolečine ob odvzemu krvi.Vedno je hodil v šoli ,samo da mu ne bi bilo treba iti k zdr.Danes pa se je te KONČNO opogumil in smo šli.Potem pa reče,da sploh ni čutil ko ga je pičla.Pa take cirkuse je zganjal.Nobeno prepričevanje,prošenje,kaznovanje,niti prepoved igranja rač. ga ni prepričalo,da bi šel na wc.Res je bil dolgo vztrajen,da 14 dni ni igral,to se še ni zgodilo.
Upam samo ,da bo vse O.K.


P.s. Po dolgem času sem si te končno vzela čas,da sem šla malo na RR.Sem vas že zelo pogrešala.:bravo::)-:)-:)Tolko stvari se mi je zgodilo da bi lahko kar pisala in pisala.
Pa en lep pozdrav vsem na RR.:rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Strah pred iglo
22.11.2004 21:10:11   
Dadi
Pika ti kar piši piši in še nekrat piši.....Pa dobrodošla nazaj.

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Strah pred iglo
22.11.2004 21:10:39   
Dadi
hotla sem rečt enkrat

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Strah pred iglo
23.11.2004 9:41:30   
kimi
saj smo tu da ti prisluhnemo kar razpiši se;)

(odgovor članu pika8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Strah pred iglo
23.11.2004 20:45:16   
Anonimen
Joj, spomnila sem se ene zgodbice, ko sem k zdravniku peljala mojo nečakinjo, ki je bila takrat stara kakšnih 10 let, ali pa mogoče malo manj. Ko je pediatrinja rekla, da morava v laboratorij dati kri in vodo, se ji je čisto utrgalo. Sploh ni hotela iz ordinacije, vse sestre, ki so prihajale pogledat, kdo se dere (kriči na zdravnico in sestro in name), so se smejale, bilo jih je že polna ordinacija, tamala pa še skoz ni hotla ven. Pa čisto flekasta je bila, boga. No, potem sva končno šli v laboratorij. Ko sva šli na odvzem krvi, je bila če čisto zaripla v obraz. Kri ji je hotel odvzeti en prijazen moški, ki jo je prepričeval, da ima on tudi doma dve taki punčki in se ji dobrikal na vse načine, tamala je pa ful grdo nazaj bevskala. Pol se pa že možakarju zmanjkalo potrpljenja, ji je pa rekel: Tako, zdaj te imam pa dosti. Če hočeš, drži roko, ali pa te bomo trije držali in ti bomo kri vzeli na silo! No, potem je pa malo popustila in sva ji tisto kri nekako s skupnimi močni "stisnila" iz žile... Jaz sem bila tisti dan tako zmatrana, da sem rekla, nikoli več ne bom šla s to tamalo k zdravniku...

(odgovor članu pika8)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?