|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STOKKE firma
24.11.2004 7:24:21   
tejč
A je katera kaj poizvedovala za posteljico Stokke? (okrogla)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   STOKKE firma
24.11.2004 7:30:21   
Ajsha
Kaj misliš s tem "poizvedovala" ?

LP!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   STOKKE firma
24.11.2004 11:38:10   
tejč
Kolk stane in če je v avstriji kej cenejš? Bojda je zabeljena.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   STOKKE firma
24.11.2004 11:55:09   
mehurčica
http://www.ringaraja.net/maliOglasi/oglaspodrobnosti.asp?id=2893&katID=4

Mogoče ga še prodajajo. Jaz sem enkrat pisala e-mail pa ga je še imela, ampak v drugi barvi. Najboljše, če se sama pozanimaš.

Lp:miska:

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   STOKKE firma
24.11.2004 12:06:14   
bivka
Sem jo videla v Baby centru v Mariboru in trgovini XXL Lutz v Avstriji. Pri nas stane okoli 100.000,00 SIT. Meni je zelo všeč, ampak predraga.


(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   STOKKE firma
24.11.2004 12:15:15   
bivka
To je posteljica, ki raste z otrokom do njegove višine 165 cm.
Naprej kupiš čisto mičkano, potem pa kupuješ stranice in se posteljica povečuje.

http://www.stokke.at/2003/

Lp
B :nosecka: in :duda: :roza:

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   STOKKE firma
24.11.2004 12:19:40   
bivka
Miša, res ne vem za cene v Avstriji.
Lp
B

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   STOKKE firma
24.11.2004 12:44:44   
tejč
A ne, kako je lepa! Men je tooook všeč!
Evo, punce, podatki, sveži, iz KIKE Celovec: 699 Eurov, mi je zdle gospod odgovoril.
ma, predrago, kajne? Pa tok je lepa!
V baby centru ponujajo sam dodatke za tamalo posteljico (koleščki, drugo dno, pa ne vem kaj še) 45 000 SIT- punce, sam za dodatke!!!! Za crkent. A so normalni?
Jz bi jo pa tok mela...:((

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   STOKKE firma
24.11.2004 13:21:03   
Žiga
Hojla

Kupi se osnovno posteljico. Potem pa se dokupi še dno in nekaj dodatkov za "mini" izvedbo.

Imamo jo doma in smo zadovoljni z njo.
Malemu pa je ponavadi prekratka in preširoka... :hudicek::hudicek::hudicek:

LP
Ž.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   STOKKE firma
24.11.2004 13:26:05   
mehurčica
Aja..posteljica...:ups: sem malo zamešala.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   STOKKE firma
24.11.2004 14:31:54   
Ajsha
No, mi jo imamo tudi in sicer obe - malo in veliko in smo zelo zadovoljni. Sedaj je bejba že v veliki varianti in uživa. Če sem iskrena, bi najbrž uživala tudi v običajni posteljici, vendar je ta res simpatična. Poleg tega pa jo lahko dolgo uporabljaš, ker iz posteljice narediš dva foteljčka. V BC pa jo dajo tudi na 6 obrokov, tako da lažje plačaš. Če bi jaz še enkrat kupovala, in bi morala izbirat med posteljico in previjalno, pa bi se definitivno odločila za previjalno. Ta je pa res praktična. Zelo so fine police, da ti ni treba vrat in predalov odpirat in tista dva plastična predala sta pa tudi super. Moje dete ima zelo rado "ograjico" od previjalne in nobenih pripomočkov ne more doseči zaradi strateškega položaja plastičnih predalov. Mogoče ti bodo te izkušnje kaj pomagale :)

LP!

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   STOKKE firma
25.11.2004 13:18:00   
bivka
Danes sem se pozanimala pri kolegici, ki si je kupila posteljico Stokke.
Kupila jo je v Avstriji v XXLutz (Lieboch)in je plačala okoli 700EUR, ampak ta cena zajema celotno ponudbo: mala posteljica, vsi dodatki - stranske letvice in 2 jagija (od najmanjše posteljice -do velike).
LP
B

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   STOKKE firma
25.11.2004 14:25:43   
Žiga
Za to ceno je dobila osnovno posteljico, dodatek za mini in stojalo za baldahin?
Ali je mogoče dobila še dodatek za junior?

LP
Ž.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   STOKKE firma
25.11.2004 15:02:03   
bivka
Malo posteljico z jogijem in baldahinom, pa vse stranice za povečevanje v največjo in še en jogi.
Kaj pa je dodatek za junior?
LP, B

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   STOKKE firma
26.11.2004 6:58:25   
Žiga
Hja, lej, v bistvu je stvar taka:

Kupiš osnovno posteljico Stokke Sleepi in dobiš, kot ti praviš taveliko.
Če želiš imeti stajico iz tega (ta je bila pri nas uporabna do dobrih treh mesecev), lahko dokupiš dodatek za Stokke Sleepi Mini (dno, jogi, nastavek za koleščke, nekaj šraufov...) in stojalo za baldahin.
Potem pa imaš še Stokke Sleepi Junior - tudi za to se samo dokupi dodatke... Pri nas, kolikor vem, jih ne dobiš. Ta je že za "tavelike" otroke - v dolžino ima 165cm.

Za osnovni model in "mini" (se mi zdi) daš v Baby Centru cca 150 - 160.000 SIT, kar je zelo primerljivo z 700€. Dodati moraš le še stojalo za baldahin.

Poglej si http://www.stokke.com . Tam je lepo narisano, kako je stvar uporabna - na koncu imaš dva stola...

LP
Ž.

P.S.: Moja dela v fabriki, kjer delajo Sleepi-ja, zato vem malo več o tem....

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   STOKKE firma
28.11.2004 9:17:40   
Žiga
Seveda!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?