|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barve
10.9.2007 13:33:31   
pety78
Izbiramo barve za v stanovanje, pa se mi malo zatakne pri otroški sobici. Bo Mammut-ova sobica, modre barve z zelenimi stolčki, potrebujem le še nekaj za shranjevanje igrač. Imam modro zelen tepih z bež odtenki, kakšne pa naj bodo stene? Nagibam se k rumeni, bolj pastelni barvi, mogoče spodnji del stene rumen, nato tanek bel pas, pa zopet rumen pas in zgornja polovica bela. Ali je bolje, da sta recimo dve steni rumeni, dve pa beli...?

Nasvete prosim. user posted image
Hvala.


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barve
10.9.2007 13:35:44   
Anonimen
Glede na to da bo sobica pisana bi jaz dala enobarvne stene. Nežno rumene bi lepo prišle.

Mi pa ne gre plavo pohištvo pa zeleni stolčki. Zakaj pa ne kupite modrih?

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barve
10.9.2007 14:19:34   
pety78
Tale sobica bo, ampak v zeleni barvi so samo stolčki, torej bo nekaj zelenih, nekaj modrih, ostalo modro, tepih modro zelen, sten pa ne bi dala zopet zelenih ali modrih. Se mi zdi, da manjka barv.

http://www.ikea.com/ms/de_DE/img/store_images/NJAS/MAMMUT_279x279.jpg


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barve
10.9.2007 22:16:58   
Skaana
Mislim, da te nese v pravo smer user posted image . Jaz bi tudi poskusila z rumeno, ampak celotno steno enotno, ker itak bo gor še kakšna polička ali pa lučka ali pa oglasna deska... Pa poskusi pobarvati najprej le dve steni. Mogoče bo to že čisto dovolj. Pa oranžna ali rdeča bi tudi šle, ampak ta modra je res zelo močna, zato boljše rumena.

Če imaš čas, si slikco sobe prenesi na tole stran in preizkusi barve. Pa javi, kako bo.
Men je mamut serija ful dobra, sam barve so mi premočne, sploh za punčke user posted image .

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barve
11.9.2007 0:01:49   
rija
jaz niti pod razno take sobe nebi barvala z nobeno rumeno.....

jaz bi dala kivi zeleno in belo.....zeleno na manj zasedeno steno, belo na bolj "zasedeno"steno....pa zraven zavese, okrasne pojštre za sedenje na tleh v zelo pisanih variantah....da malo ubiješ močnost barv....

recimo

modri mamut
user posted image

zeleni mamut

user posted image

kakšno za shranjevanje

user posted image

posteljino

user posted image
potem za zavese in pojštre za na tla...

user posted image
prvi dve, dveh pa še ne najdem pa sta v zeleni in modri barvi z nekimi živalcami na beli podlagi


tepih

user posted image

luč
user posted image

evo, zelo na hitro, pa vse poceni iz ikee....saj bo treba v zgodnji puberteti itak jovo na novo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barve
14.9.2007 22:54:03   
Anonimen
se strinjam z rio. kar korajžno z barvami :)

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barve
15.9.2007 17:28:35   
Anonimen
jaz niti pod razno take sobe nebi barvala z nobeno rumeno.....

jaz bi dala kivi zeleno in belo.....zeleno na manj zasedeno steno, belo na bolj "zasedeno"steno....pa zraven zavese, okrasne pojštre za sedenje na tleh v zelo pisanih variantah....da malo ubiješ močnost barv....



Ja, to bo bolje kot rumena.

In komot daš zraven kakšen ultra roza stolček (tudi Mamut).

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barve
15.9.2007 20:26:36   
k1
mi imamo to sobico v roza modri kombinaciji in rumene stene. aja, pa obvezno kupi tudi poličke (mi imamo 4 - rdeče modre), ful dobro pašejo zraven. poleg smo kupili še tiste ribice tepihe za po tleh in njihovo posteljnino. meni je všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?