|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 13:13:47   
Anonimen
Danes sem na hlačkah dobila tak temen izcedek. Dopoldan sem bila pri G, kateri mi je vzel bris. Nikoli ampak res nikoli me ni ta postopek bolel, tudi krvavela nisem nikoli po tem. Zdaj pa vas vprašam, če ste kdaj krvavele po odvzemu brisa in koliko. Ker tole mi je malo sumljivo, da toliko krvavim.user posted image
Sem pa 1 teden pred user posted image , se mi poraja misel na vgnezditveno, sam....user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 13:24:28   
Estrella*
Nikoli nisem krvavela po odvzemu brisa. Mogoče pa je to to...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 13:32:12   
Naja30
Mogoče je vgnezditvena krvavitev.

Držim pesti!user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 13:42:17   
JanaB
Jaz sem že večkrat krvavela ob odvzemu brisa res pa je, da imam zelo občutljivo sluznico, ki na dotik hitro zakrvavi.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 13:44:38   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Lahko bi bila res ja, sam znakov pa nobenih očitnih. Razen tega, da sem zadnje dni zelo napeta, pa čisto malo na otip so prsa občutljiva.user posted image

Hvala vam vsem punce.user posted image

(odgovor članu JanaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 14:21:59   
Neža7
Jaz sen tudi bila dopoldne in do sedaj nisem imela nobene problema, vendar sem brala v Avstraliji kot še mulka, da se lahko zgodi, da imaš malo krvavitve po vzem brisa, da ne bi preveč skrbela razen, če bi bilo hudo krvavitve več kot 3 dni.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 14:26:06   
**NiNa**
Tudi jaz sem po odvzemu brisa krvavela (ne veliko, nekja kapelj), čeprav ne vedno. To ni nič nenavadnega in nič narobe.
Lep dan

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
21.9.2007 16:59:09   
lindy
Tud men je moja g. rekla, da bom mogoče krvavela, vendar to ni nič narobe!

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krvavitev po odvzemu brisa
22.9.2007 19:37:12   
Anonimen
Mater mi je otrdel ob tej temi. Uh! Še kakšna pikanterija? Še katera mogoče?

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?