|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 8:56:03   
Metuljček Cekinček
Moj metuljček bo v začetku novembra dopolnil dve leti in do pred kratkim nisem niti pomislila na to, da bi lahko bil že dovolj star za kakšno organizirano popoldansko aktivnost. Na otroškem bazarju pa smo dobili kar nekaj ponudb za telovadbo, ki se prične pri dveh letih.

Mož je kar navdušen, jaz pa nisem ravno prepričana. Se mi zdi, da bo teh aktivnosti pozneje še preveč in da bi mu sprehod in sveži zrak bolj koristil kot telovadba v telovadnici. Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 8:59:44   
Anonimen
Se mi zdi, da bo teh aktivnosti pozneje še preveč in da bi mu sprehod in sveži zrak bolj koristil kot telovadba v telovadnici.


Imaš čisto prav. Kakšne aktivnosti pri dveh letih??? pa pustite otrokom otroštvo, vseh ostalih pi....bo kasneje več kot preveč.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 9:01:19   
Nika v službi
Če ne hodi v vrtec, po moje ni nič napačno, če bi šel na telovadbo. Tudi mi smo razmišljali o vključitvi v ABC šport, ampak potem smo začeli z vrtcem in to se mi zdi povsem dovolj.

Je pa tako, da tudi, če bo začel s športom in podobnimi zadevami kakšno leto kasneje ne bo nič škodovalo.

Kaj pa vem - če bi me vprašala pred nekaj meseci, bi bila za, sedaj pa o tem nisem več tako prepričana. Najbrž se vendarle ne bi še odločila za vključitev. Mi smo stari približno enako, 13. smo dopolnili 2 leti....

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 9:33:59   
ziva_
se strinjam da je ta telovadba odvec... zdaj se se malci veliko ucijo, vse jim je zanimivo, niso na miru ze sami od sebe, kaj jim bo telovadba. dovolj je sprehod, hopsanje, skrivanje... po mojem mnjenju ne rabijo organizirane telovadbe

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 9:52:39   
sazi
Moj sin je star 20 mesecev in imava namen jutri začeti s telovadbo - bi že prej, pa je 1x zbolel, 1x pa zaspal v avtu na poti tja. Za začetek greva pogledat in če mu bo všeč, ga bom vpisala. Sta mi pa vpis na tako telovadbo svetovali tako pediatrinja v razvojni ambulanti kot tudi fizioterapevtka. Pa sem jima povedala, da smo veliko zunaj, da pleza povsod, se giblje ipd., pa sta vseeno rekli, da če mi ni odveč, da bi mu taka stvar samo koristila - seveda, če bi se ob tem dobro počutil in šel tja z veseljem.

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 10:14:52   
Lenny
Mi smo začeli s telovadbo pri dveh letih, ker sine takrat še ni hodil v vrtec in je bilo to prav fino "uvajanje" v skupino otrok. Šlo je za telovadbo, pri kateri smo starši delali z otroci pod "komado" vaditeljice. Nama je bilo zelo všeč, otroku pa tudi. Predvsem v jesenskem in zimskem času je prišlo prav takole razgibavanje, saj smo za zdaj še v bloku, kjer je prostora malo, sprehodov in potepanj na svežem zraku pa mu ta telovadba 1x tedensko tudi ni vzela.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 10:36:50   
Blink1
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Mi smo začeli s telovadbo pri dveh letih, ker sine takrat še ni hodil v vrtec in je bilo to prav fino "uvajanje" v skupino otrok. Šlo je za telovadbo, pri kateri smo starši delali z otroci pod "komado" vaditeljice. Nama je bilo zelo všeč, otroku pa tudi. Predvsem v jesenskem in zimskem času je prišlo prav takole razgibavanje, saj smo za zdaj še v bloku, kjer je prostora malo, sprehodov in potepanj na svežem zraku pa mu ta telovadba 1x tedensko tudi ni vzela.


Evo... enako kot Lenny. Naša je na telovadbi uživala, jaz pa tudi, da sva počeli nekaj skupaj in sva komaj čakali vsak ponedeljek, ko sva šli tja.

Sploh pa ni tako, da bi jih zdaj nekaj silili s popoldanskimi dejavnostmi. user posted image user posted image  Jaz na to gledam tako: otroku pokažeš, kaj se dogaja in če mu je všeč, pač hodita tja. Naši je bila telovadba zelo všeč, letos pa sva začeli s plesnimi.... in ji je bilo tudi všeč... ker rada miga z ritouser posted image  in komaj čaka da gre.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 11:00:49   
Anonimen
Če ne hodi v vrtec, je zaradi aocializacije to O.K.

Če ša hodi v vrtec, pa tudi škoduje ne tiste 1-krat na teden. Zdaj bodo hladni in deževni dnevi, pa bo mogoče prav prišlo za igro notri. Saj to je v bistvu igra.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 11:10:01   
kofetek2010
Mi2 hodiva 1x/tedensko na telovadbo v GIB. In se obama dopade.
Pa sploh ne gre za kakšno telovadbo kjer bi bilo za ogrevanje 6 krogov okrog nogometnega igrišča in telovadba na raznih orodjih z 20 kilskimi utežmi in kjer bi jih učili salto nazaj in naprej, pa kolo in premete ... user posted image  

V bistvu je v telovadnici, na tleh so blazine in potem je iz raznih blazin narejen "poligon" primeren za otoke od 1. do 2. let, tako, da se je potrebno plazit pod ovirami, hodit po njih, se splazit čez, imajo tud trampolin (to je naši zakon, ker ona "skaka-skaka-skaka") user posted image , po ribstolu gor in po toboganu dol, igre z žogo (metanje, potakanje, kotaljenje), plesanje ob glasbi, petje otroških pesmic,... user posted image  

Meni se ta njena telovadba ne zdi nič kaj takšnega in je prav prijetna popestritev popoldneva, sploh sedaj, ko prihajajo mrzlejši dnevi in posledično bo tud tema prej. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 11:44:44   
honey
Mi2 začneva 3. oktobra s telovadbo. Opisan mi je bil program isti, kot navaja že Jana73, tako da mislim, da mu ne bo nič škodilo - prej koristilo. Pa da ne bo pomote - zunaj je od 8.30 (ali včasih še prej) pa do 19.00, ker je v varstvu pri babi in je res cel dan zunaj in aktiven in se mu dogaja 100/h. Ampak nikakor mu pa ne bo škodila tista 1 ura na teden organizirane telovadbe, kjer bo letal za žogo, skakal po trampolinu (česar doma pač ne more, razen po postelji, kar pa se hitro naveliča), plezal ipd. Meni pa se to ne zdi nič tako groznega, prej koristnega.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 12:23:44   
Pikaču
Jaz sem s tamalo že prejšnjo leto hodila na telovadbo, kjer smo starši skupaj z malčki tekali, skakali, postavljali poligone, plezali po vrvi, se podili z blazinami. Na omenjeno telovadbo gremo ravno drug teden.

Zelo podpiram take oblike rekreacije in sem mnenja, da tudi otroku pomaga, vsaj naši zelo, ker zlo uživa in jo komaj dobim domov, ko je konec ure.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 12:56:00   
puncica
Medve sva tudi lani ko je bila stara dobre 2 leti hodili na telovadbo 3 mesce, potem pa ji ni bilo več aktualno, se je prehitro naveličala in sva nehali, letos pa me že sprašuje če bova šli kej na telovadbo, bomo spet poskusili in če ji bo všeč bova hodili, drugače pa ne. Dobro da imamo pri nas tako organizirano da se plačuje obisk ne mesec.




_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Telovadba pri dveh letih?
24.9.2007 14:22:29   
Pi-kica 1
N&N, smo vaju pogrešali, ja. Smo samo trije tastari. Kam pa hodita na plesne, če lahko vprašam?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?