|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 19:53:11   
Seven*
Kaj menite o tem? Je to sploh izvedljivo? Cebulice bi v tem casu posadila v korita, da bi spomladi prisle ven. Hmmm? ;)

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 20:14:37   
noe
Po moje bi šlo, sej narcise pa žafranie pa sadijo tako.Če ne pa letos kar poiskus eno korito, pa boš vidla.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 20:17:01   
NEVA-1
jaz mislim, da je možno, v naši ulici je imela ravno to pomlad ena gospa polna korita tulipanov....

saj čebulice v gredicah tudi jeseni posadiš, samo da ne bojo preveč na suhem...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 20:20:42   
Seven*
To pomeni, da jih posadim in pustim tako na oknih, ali jih lahko imam spravljene posajene na sobni temperaturi.. A katera ve, ce morajo pomrznit, da potem zrastejo al morajo biti samo dovolj zgodaj posajeni?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 20:23:31   
NEVA-1
na sobni temp. znajo kar kmalu ven pokukat, meni na sonči legi že februarja, če ni snega, ven začnejo kukat, če pa morjo pomrznit pa ne bi vedla

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 20:55:54   
noe
Ne smejo pomrznit

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.10.2007 21:12:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 21:31:37   
Anuška79
Lani sem imela v koritih na balkonu, na oknih in pri vhodnih vratih: tulipane, narcise, teloh, zvončke, hiacinte in krokuse. Celo zimo sem jih imelav zavetju  na balkonu pokrite s staro rjuho (bolj zaradi mačkov ter vetra). Spomladi je vse zelo lepo cvetelo.
Letos sem čebulčke posadila kar med resje - lani sem imela to le v dveh koritih in je bilo čudovito.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 21:33:16   
MAJDA22
IZVIRNO SPOROČILO: Anuška79

Lani sem imela v koritih na balkonu, na oknih in pri vhodnih vratih: tulipane, narcise, teloh, zvončke, hiacinte in krokuse. Celo zimo sem jih imelav zavetju  na balkonu pokrite s staro rjuho (bolj zaradi mačkov ter vetra). Spomladi je vse zelo lepo cvetelo.
Letos sem čebulčke posadila kar med resje - lani sem imela to le v dveh koritih in je bilo čudovito.



Ali mi lahko poveš prosim kdaj si jih posadila?

Hvala!

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
27.10.2007 22:48:37   
Anuška79
Mislim, da je bilo nekje okt - novembra. V bistvu sem jih sadila takrat, ko sem pospravljala poletno cvetje z okenskih polic.

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tulipani v koritih na okenskih policah?
28.10.2007 10:22:18   
Peteršilj
Mislim, da bi šlo-Posadi jih v korito, pa naj bojo zunaj, tam pa tam jih lahko malo zaliješ, ne jih dat na toplo, naj bodo prilagojeni na zunanjo temperaturo. Veliko uspeha!

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?