|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
13.11.2007 23:19:13   
polona2
...ali ima katera kakšno pametno idejo na zalogi? Slikico mogoče? Kopalnico bi rada imela čim bolj preprosto, brez pretiravanja pri vzorcih, bordurah, želim pa si kopalnico v turkizno modri(tla) in beli (stene) barvi.  Ali bi lahko imela pri tej barvni kombinaciji lesene omarice? Wc je ločen od kopalnice in bi imel stene prav tako v beli barvi, talne ploščice pa "bright green" barve. Mislila sem imeti vse ploščice v mat izvedbi, sedaj pa nisem  več čisto prepričana...Kaj pa kombinacija lak stenskih in mat talnih v naštetih barvah? Vem, da kompliciram...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 7:04:12   
Anonimen
Kaj pa če bi na steno dala potem sem in tja kakšno turkizno pa še kakšno drugo barvo zraven? Da malo poživi in naredi zadevo malo "drugačno". Pa  še vedno ne kičasto, samo malo bolj veselo.

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 7:11:23   
mika
se strinjam s splišni. če bodo stene samo bele, bo preveč sterilno in hladno, razen če je tebi belina všeč. zraven lahko imaš rjave omarce.

jaz bordur nimam, ker mi ne sedejo. ostani kr pri mat ploščicah, ker bodo v vsakem primeru postale mat, le da flekaste, razen če jih misliš dnevno čistit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 8:15:31   
polona2
Torej so bele mat stenske ploščice boljša izbira?

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 8:29:02   
mala zirafa
Mi imamo ploščice v turkizno sinji barvi z rahlim vzorcem, svetlikajoče in delujejo zelo sveže.Po tleh so malenkost temnejše mat, po steni pa svetlejše.Zgoraj pa je bordura v enaki barvi kot so talne ploščice.Umivalnik je obzidan ravno z enakimi ploščicamo kot so na steni.vse skpaj je lušno za videt.ker je kopalnica majhna, smo dali ogledalo od zida do zida, tako da jo poveča.Tuš kabine ni, niti kade.To pomeni da stopiš pod tuš z zaveso direkt na talne ploščice.Seveda je na tla prizidana bordura da loči kopalnico od tuša in da se voda ne preliva po celi kopalnici. Upam da si me razumela.
Barva je stvar okusa.Moj dragi je to opremljal ko še nisva bila skupaj, mi je pa zelo všeč.Bele barve je samo strop in del stene pod stropom do ploščic.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 8:30:33   
mala zirafa
Aja nabavil jih je v trstu v trgovini s keramiko  Ugussi.Govorijo tudi slovensko.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 8:33:36   
mala zirafa

























user posted image

user posted image



user posted image

user posted image





user posted image











cerca:

user posted image


in:
Ceramiche per bagno Ceramiche per pavimento Rivestimenti in ceramica, mosaico e pietra Questo mese in offerta Mobili e accessori Sanitari Vasche idromassaggio e cabine attrezzate Cabine doccia Rubinetterie Colle e sigillanti Accessori per la posa e fai da te















user posted image
Crea/Atelier
user posted image










user posted image





user posted image

Ceramiche FAP

Splendida linea di ceramiche da bagno, che fa protagonista principale il colore, sempre straordinariamente ricco e intenso, per un effetto che circonda completamente l'ambiente.






user posted image

49,80


user posted image




user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image











user posted image
Roman Stone
user posted image










user posted image





user posted image

La Faenza

Ispirata ai toni e alle superfici degli antichi materiali lapidei, questa linea puň essere personalizzata con svariati schemi di posa ed elementi decorativi di stile e formato diversi.





user posted image

19,65


user posted image




user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image











user posted image
Jolie
user posted image










user posted image





user posted image

Ceramiche FAP

Jolie, linea di ceramiche dedicata al bagno, č un perfetto equilibrio di eleganza e semplicitŕ, di lucido e opaco, di colori raffinati e sempre attuali.





user posted image

23,35


user posted image




user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image











user posted image
Quintana
user posted image










user posted image





user posted image

Ceramiche CIR

Un vero caleidoscopio di formati e colori nei toni delle terrecotte e delle antiche maioliche dell'Umbria, che permette di creare rivestimenti e strutture in muratura.





user posted image

35,00


user posted image




user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image











user posted image
Ceramica Venis rivestimenti rettificati serie Quartz
user posted image










user posted image





user posted image

Gruppo Porcelanosa

Il gruppo spagnolo Porcelanosa č leader mondiale nella ceramica per lo sviluppo tecnologico e qualitativo dei materiali, ed č anche costantemente innovativo nelle proposte stilistiche.





user posted image

59,00


user posted image




user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image








1   2 

< torna alla pagina principale






user posted image






user posted image

user posted image



user posted image

user posted image


(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 8:49:03   
mika

user posted image
 
 te, ki so temnejše imamo mi

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 9:48:22   
rija
jaz bi dala tla turkizna, stene bele. mogoče pri umivalniku pas turkiznega od tal do stropa....v tisti del, ko so omarice, ogledala.

pohištvo wenge ali kakšen podoben temen les.

dodatki v močno turkizno, vsaj par odtenkov močnejša od ploščic, modri - brisače, tepihi.....če maš prostor, daj kakšno veliko prozorno vazo z vejicami temnega bombaža.....temne lesene žaluzije na okna, če so.....pa vse ostalo nujno kramo - plastiko v prozorni izvedbi.

dobila boš zelo fensi šmensi kombinacijo.....

jo mam točno v glavi, samo nimam časa iskat slikcuser posted image  pa predpogoj je, da je kopalnica dovolj prostorna....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
14.11.2007 11:31:27   
polona2
Nekaj takega imam v mislih(brez teh modrih vzorcev), vendar bi rada še kakšno idejo.

user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
15.11.2007 10:43:19   
Anonimen
Jaz sem v bauhausu  lj.videla zelo lepo razstavljeno, -ozke daljše ploščice, pa več barv je:turkizno modra, bela, zelena, rumena,user posted image vranžna....bordure so kot steklene kapljice in se z ene barve v drugo prelivajo, res je ful lepa kopalnica!

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kopalnica-turkizno modra-bela kombinacija
15.11.2007 12:58:22   
mojsoncek
Ni ravno turkizna, lahko pa dobis kaksno idejo... Marazzi iz serije Fresh:

http://www.marazzi.es/all/img/upl/source/s1/%5CAmbientes%5CFRESH/FRESH4506.jpg

http://www.marazzi.es/all/img/upl/source/s1/%5CAmbientes%5CFRESH/FRESH4507.jpg

http://www.marazzi.es/all/img/upl/source/s1/%5CAmbientes%5CFRESH/FRESH6008.jpg

http://www.marazzi.es/all/img/upl/source/s1/%5CAmbientes%5CFRESH/fresh2502.jpg

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?