|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:23:04   
Stefka
No evo, pa sem se znašla v dilemi.

Ko sem se junija vrnila s porodniške, sem začela iskat drugo službo, ker gre firmi, kjer delam zelo slabo in za vsako plačo naprej ne vem ali jo bom dobila... no, do zdaj sem jih še vse. Do zdaj sem bila na nešteto razgovorih... na enem v torek.

Drugi krog. Naj najprej povem, da sem presneto premišljevala ali naj se sploh prijavim na to delovno mesto, ker je že moj mož pred leti delal tam in... se razumemo, so delali z njim kot svinja z mehom. Pa ok, sem rekla, tole je le uprava, tudi plača je ok, nič boljša kot tukaj, kjer sem zdaj, ampak v redu, je vendarle blizu doma.

Torej, da se vrnem na razgovor. Pridem tja, na začetku poteka zelo sproščeno, potem pa se je začelo... da iščejo izdelano osebo, da sem jim jaz ne zdim taka user posted image , da bi morali vame vlagat ogromno energije... bla bla, da je druga kandidatka bistveno bolj primerna za to delovno mesto itd. Mojo prijavo so brali sproti.
Vse lepo in prav, dokler nisem začela poslušat, da dvomijo v moje vrednote itd... Ok, sem bila tam eno uro in potem odšla.

V sredo sem jim napisala res jezno pismo po mailu, da odstopam od razpisa, ker nočem delati za tako podjetje, ki dvomi v moje vrednote po 20 minutah poznanstva in podobno. Zame je bila zgodba zaključena.

No, potem pa danes klic, me kliče ta direktor, če se ga spomnim user posted image ... Jaz ja? Sem že pričakovala, da bo pi... kaj jim to po mailu pošiljam in on meni.. da sem sprejeta, če pridem na preliminarni sestanek, da lahko prevzamem delo.... Sem bila tako šokirana, da sem ostala kar brez besed... Sem rekla ok, se oglasim, ampak moram prespat zadevo... še zdaj sem čisto paf.

Zdaj pa ne vem... naj grem? Saj v končni fazi se lahko premislim, ko bom videla kaj hočejo od mene.

Fora je v tem, da mi je ta služba, kjer delam zdaj, všeč, da se ful dobro razumem s sodelavci in točno vem kaj pričakovat od šefov, ampak lahko da bom že čez dva meseca ostala brez plače.. Na drugi strani je ona druga blizu doma, bistveno bolj odgovorno delo (vodja kadrovske), lahko bi kaj naredila... ali pač. Ne vem.

Bi vprašala ali katera pozna to podjetje iz KR? Hibar Blesk?

Kaj svetujete? Sicer bom prespala zadevo, pa se odločila potem, ampak... kaj bi naredile ve?

Hvala za mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:27:16   
Anonimen
Iz tvojega pisanja sem dobila občutek, da s tabo najprej niso bili zadovoljni, in da so te zdaj na delovno mesto vzeli zato, ker niso našli drugega kandidata. Sama se ne bi odločila za to službo. Ne maram psihičnega pritiska.

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:30:41   
lex
verjetno so videli, da se znaš postavit na lastne noge, da imaš hrbtenico in da se verjetno  ne oračaš po vetru. Mogoče so tako govorili z vsemi in potem videli njihove reakcij. Mogoče si jim dokazala na tanačin, da si sposobna za to delo

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:34:09   
ZARA
Mogoče so te pa samo stestirali in čakali na tvojo reakcijo. Pojdi, izgubit nimaš kaj, samo dobiš lahko. Zdaj lahko ti postavljaš pogoje, Stefka.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:35:40   
srki
Jaz bi pa sprejela. Imam tak občutek oz. mnenje, kot lex.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:36:01   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: lex

verjetno so videli, da se znaš postavit na lastne noge, da imaš hrbtenico in da se verjetno  ne oračaš po vetru. Mogoče so tako govorili z vsemi in potem videli njihove reakcij. Mogoče si jim dokazala na tanačin, da si sposobna za to delo


E točno to sem pomislila tudi sama. Dvomim, da si edina, ker služb je danes dosti manj, kot iskalcev, torej si se jim morala prav s to eksplozijo prikupit, verjetno res iščejo eno odločno načelno osebo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:37:05   
Nončika
Alo!

Se popolnoma strinjam z lex.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 23.11.2007 20:20:49 >

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:37:12   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mogoče so te pa samo stestirali in čakali na tvojo reakcijo. Pojdi, izgubit nimaš kaj, samo dobiš lahko. Zdaj lahko ti postavljaš pogoje, Stefka.


se podpišem!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 14:43:48   
srki
No, Štefka, smo ti kaj pomagale?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 15:29:31   
Splet.Ka
Hej:)

Jaz tudi mislim, da si jih s svojo reakcijo tako presenetila, da te HOČEJO imeti. Meni se je zgodilo nekaj podobnega, saj sem ti že opisala svoj primer.

Jaz sem, ko sem se odločala, ali iti v novo službo ali ne, naredila takole.

Zadevo sem prespala. Zjutraj sem pomislila, kako bi bilo, če bi se zdaj odpravila v novo službo. Kakšne občutke bi imela, koliko prej bi morala vstati, kaj bi morala delati, kdaj bi prišla domov...

In ko sem bila v mislih na poti v "novo" službo, se nisem počutila dobro. Bolje se počutim, ko se odpravljam v to službo... Bolj z veseljem delam to, kot pa tisto, kar bi počela v novi službi.

Meni je to pomagalo.

PS: Dobro (pre)spi!user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 20:25:42   
Anonimen
Če lahko tako "izzivanje" vzameš kot motivacijo, pojdi.

Če si bolj mirne narave in potrebuješ rutino, ne menjaj.

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vzeti službo ali ne?
23.11.2007 20:33:31   
Stefka
Se še nisem odločila, moram malo prespat.

Bom pa sporočila kakšen je razplet. V ponedeljek definitivno povem v recimo temu zdaj "stari" službi, da imam ponudbo. Potem pa naprej. Me zanima kako se bo razpletlo.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vzeti službo ali ne?
26.11.2007 12:12:45   
Stefka
No, zdajle sem napisala tako recimo temu "teoretično" odpoved in čakam na odgovor vodstva. Sem se pa v bistvu že odločila, da probam. Nimam kaj izgubit.

Držite pesti!

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vzeti službo ali ne?
26.11.2007 12:20:52   
srki
Že držimuser posted image .

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vzeti službo ali ne?
26.11.2007 19:46:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka

Držite pesti!


Bomo; pa sporoči, kako se bo razpletlo :):

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vzeti službo ali ne?
26.11.2007 22:05:40   
kew kew
Jaz pa sem mnenja, da take službe jaz osebno ne bi vzela. Predobro poznam tovrstne šefe, ki se grejo igrice. Če se grejo že pri prijavi tako, kaj šele bo. Meni so taki full otročji - full šimfajo, pol bi pa kar imeli. Ja, a te bo kdo pohvalil kdaj? Kolikor jaz vem, ne. Pa tudi glede drugih stvari nikoli ne veš, pri čem si.
Imam pač svojo izkušnjo in ne privoščim takih "posrancev" nobenmu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vzeti službo ali ne?
26.11.2007 23:52:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kew kew

Jaz pa sem mnenja, da take službe jaz osebno ne bi vzela. Predobro poznam tovrstne šefe, ki se grejo igrice. Če se grejo že pri prijavi tako, kaj šele bo. Meni so taki full otročji - full šimfajo, pol bi pa kar imeli. Ja, a te bo kdo pohvalil kdaj? Kolikor jaz vem, ne. Pa tudi glede drugih stvari nikoli ne veš, pri čem si.
Imam pač svojo izkušnjo in ne privoščim takih "posrancev" nobenmu.



Se kar strinjam. Meni je važna prva reakcija. In take reakcije bodočih delodajalcev ne prenašam. Enkrat sem se nasankala, naslednjič se ne bom več.

(odgovor članu kew kew)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vzeti službo ali ne?
27.11.2007 23:08:13   
david
IZVIRNO SPOROČILO: lex
verjetno so videli, da se znaš postavit na lastne noge, da imaš hrbtenico in da se verjetno  ne oračaš po vetru.

Meni se zdi, da je ravno obratno. Obračanje po vetru je ravno to, da najprej pisno odstopiš od razpisa, potem pa (ko dobiš par prijaznih besed) službo sprejmeš.

Pa da tega sploh ne omenjam:
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka sem presneto premišljevala ali naj se sploh prijavim na to delovno mesto, ker je že moj mož pred leti delal tam in... se razumemo, so delali z njim kot svinja z mehom.


In ti si jih še 1 uro poslušala ?

d.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vzeti službo ali ne?
28.11.2007 12:39:41   
Stefka
Evo, čez eno uro grem tja. Držte pesti. user posted image

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vzeti službo ali ne?
28.11.2007 12:45:16   
Splet.Ka
user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vzeti službo ali ne?
30.11.2007 11:53:46   
Stefka
No, če koga zanima kako se je zadeva iztekla.

Po enem kupu mailov in razgovorov, sem se odločila, da grem.
Sploh po zadnjem mailu, v katerem me je naslavljal z Vi (z veliko začetnico). user posted image

Upam, da sem se odločila prav.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vzeti službo ali ne?
30.11.2007 12:40:32   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka

Sploh po zadnjem mailu, v katerem me je naslavljal z Vi (z veliko začetnico).



Tale argument je pa meni osebno res smešen. Halo?!

Kakor koli že - odločila si se, upam, da greš na bolje. Iskreno povedano pa dvomim.

Srečno!

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vzeti službo ali ne?
30.11.2007 12:56:50   
Stefka
Jaz tudi user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vzeti službo ali ne?
1.12.2007 21:57:47   
stuhica
ojla Stefka,

a menjaš službo!? Želim ti veliko sreče na tvoji novi psolovni poti!! Sem pa sma na istem in sicer bi si rada nekaj novega zaraid delovnega časa in vcsega po malem, največ pa zaradi otroka!


_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?