|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Meje vzgajanja
28.12.2007 20:29:26   
Anonimen
Prosim, če mi pomagate z odgovori, saj jih rabim za pisanje seminarske naloge:

Kakšne so vaše meje pri vzgoji otrok?
Ali jih sploh določate?
Do kje se vam zdijo realne?
Ali bi se ob tem, ko postavite neko mejo morale počutiti nelagodno? 
Kdo je po vašem mnenju bolj pomemben pri vzgoji otrok, starši ali vzgojitelji?

Hvala za vaše odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Meje vzgajanja
28.12.2007 20:46:26   
Anonimen
Saj starši smo tud vzgojitelji a ne?Meje:odvisno pri čem??Jaz npr.nimam nobene meje pri ničemer.Ok je razvajen pa naj bo.Uboga tko nič pol pa naj se derem nad njim al kaj.?
Ve kaj sme in kaj ne.


< Sporočilo je popravil Jelica36 -- 28.12.2007 20:47:01 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Meje vzgajanja
28.12.2007 22:35:00   
daysi
Jaz mislim, da morajo biti meje vzgoje postavljene že takoj v začetku. Seveda morajo biti razumne in moramo gledati ne samo na našo korist, ampak tudi na korist otrok. Jaz pri svoji vzgoji uveljavljam tudi to, da otrok mora vedeti, da vedno ne bo mogel vsega dobiti, kar se mi zdi manj "kruto", kot pa da to izve iz zunanjega sveta. O tem kaj bo dobil/imel se vedno dogovoriva, tako da ni kasneje kake zadrege sredi trgovine glede "količine". Mislim, da se zaradi tega izognemo marsikateri nevšečnosti oz. izpadov trme sredi trgovine ali pri gledanju TV-ja.
Misli , da je pri vzgoji otrok najbolj pomemben starš.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Meje vzgajanja
29.12.2007 7:26:22   
najina pikica*
tut jst mislm,da morajo bit meje vzgoje postavljene že takoj na začetku...itak pa da negremo v neko brezmejno skrajnost!iz obeh strani (starši - otrok) morajo biti in dolžnosti in pravice!
jst imam 18 mesečnega otročka,pa moram zaenkrat trkat na les,al pa najbolj bit tiho,da se nama zgrajeno ne podre...da nama gre kar se tiče vzgoje in meja kar dobro,točno ve česa ne sme in česa sme,so stvari od katerih nikakor ne odstopim,nikakor pa ni vse kar prime NE!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Meje vzgajanja
29.12.2007 14:00:27   
muška
Jaz pa mislim, da ni lepo da si anonimna. Prosiš, da ti nekdo napiše svoje osebne poglede iz svojega realnega življenja, pa nisi niti toliko kulturna, da bi pisala pod svojim nickom.

Hvala lepa!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Meje vzgajanja
29.12.2007 18:46:42   
VERONICA
Se strinjam z Muško kar se anonimnosti tiče.
Bom pa vseglih dala odgovor.

Meje pa morajo biti. Jaz ih imam zelo striktno postavljene. Pa nasplošno nisem prav nič stroga, ampak kar je ne je ne.

Gre se pa predvsem za stvari povezane z varnostjo.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Meje vzgajanja
29.12.2007 19:05:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prosim, če mi pomagate z odgovori, saj jih rabim za pisanje seminarske naloge:

Kakšne so vaše meje pri vzgoji otrok?
Ali jih sploh določate?
Do kje se vam zdijo realne?
Ali bi se ob tem, ko postavite neko mejo morale počutiti nelagodno? 
Kdo je po vašem mnenju bolj pomemben pri vzgoji otrok, starši ali vzgojitelji?

Hvala za vaše odgovore


Meje morajo biti postavljene, če ni postavljenih meja se otrok ne more počutiti varno. Ve do kam sme in more iti.  Vsi imamo meje mar ne? Otroci si jih pač ne znajo postavit, zato jih postavimo starši.
Pri vzgoji otrok so pomembni tako starši, stari starši, vzgojitelji v vrtcu, tudi izkušnje, ki jih otrok doživi v svojem vedoželjnem raziskovanju so vzgojne.

Tvoja vprašanja so preveč splošna, da bi dobila konkretne odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Meje vzgajanja
29.12.2007 19:08:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Jaz pa mislim, da ni lepo da si anonimna. Prosiš, da ti nekdo napiše svoje osebne poglede iz svojega realnega življenja, pa nisi niti toliko kulturna, da bi pisala pod svojim nickom.

Hvala lepa!


Se strinjam :).

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Meje vzgajanja
29.12.2007 20:09:40   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prosim, če mi pomagate z odgovori, saj jih rabim za pisanje seminarske naloge:

Kakšne so vaše meje pri vzgoji otrok?
Odvisno za katero stvar gre. Vprašanje je ful preveč splošno!
Ali jih sploh določate?
Ja.
Do kje se vam zdijo realne?
Realna meja je zame taka, da jo tudi jaz upoštevam. Npr. če jaz ne mečem hrane na tla, jo tudi otrok ne sme. Če jaz preklinjam, potem bo tudi otrok ...
Ali bi se ob tem, ko postavite neko mejo morale počutiti nelagodno? 
Ne.
Kdo je po vašem mnenju bolj pomemben pri vzgoji otrok, starši ali vzgojitelji?
Oboji so pomembni, predvsem zato, ker med tednom moj otrok preživi več časa z vzgojitelji kot z mano. V vrtcu je 8 do 9 ur, z mano pa 4 do 5, potem gre spat.

Hvala za vaše odgovore


Anonimnost je pa čist nepotrebna na tej temi!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Meje vzgajanja
29.12.2007 21:45:05   
asimina
Se opravičujem za anonimnost, saj ni kaj skrivat. Hvala vsem, ki ste že odgovorile. Rabim predvsem podatke kvalitativne narave, tako, da ni kakih diskretnih odgovorov, kjer bi morale odgovajati z da ali ne.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?