|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teden dni po abraziji
28.12.2007 23:15:13   
Rubin.
Zanima me če je to o.k., da en teden po abraziji še vedno rahlo krvavim in imam bolečine v trebuhu?

Tnx.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teden dni po abraziji
28.12.2007 23:23:29   
Jančika_
Jaz sem krvavela dober teden in toliko časa me je tudi bolelo. Ampak je postopoma pojenjalo. Kaj pa vem, jaz bi se šla po moje po kakih 10 dnevih pokazat, če ne bi bilo boljše. 

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teden dni po abraziji
29.12.2007 11:13:44   
pika74
Jaz sem skoraj 2 tedna po abraziji (v torek bo 2 tedna)... pa še vedno občutim kake bolečine... sem pa tja... pa tudi krvavim še vedno malo... ma ne veliko... tako, za en mini vložek... pa še to samo malo...

Sem pa zadnjič klicala na urgenco v Lj in jih vprašala, če je to ok... pa so mi rekli, da bom sigurno še kak teden krvavela tako po malem... in da je to normalno. Če se pojavijo hujše bolečine, krvavitve, slabosti, morda padec v nezavest... in vročina (npr. nad 38),  pa je treba takoj na urgenco oz. tja, kjer so opravili abrazijo.

Lp

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teden dni po abraziji
29.12.2007 11:52:23   
Anonimen
Pozdravljene.

Pri meni je danes 8 dni od abrazije in imam še vedno rjav izcedek. Bolečin nimam. Me je pa od začetka 2 noči pošteno zvijalo, res močne krče sem imela.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Teden dni po abraziji
29.12.2007 12:26:08   
Naja30
Jaz sem krvavela kakšen teden, rjav izcedek sem pa tudi imela še kakšen teden potem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Teden dni po abraziji
29.12.2007 14:08:15   
Bety upa
No...super, da ste odprle to temo....


Meni je danes 23 dni od abrazio (pregled v 10.tednu, ugotovljena smrt zarodka v 8.tednu) in vseskozi imam čiiiisto rahel roza izcedek....Pa neke čudne rahle bolečine v desnem jajčniku....

In sem pla danes nalašč vlekarno bo BC in ga kar tam na stranišču naredila....In je pozitiven... PRedvidevam, da je ostalo še malo placentnega tkiva, ki izloča hormon in povzroča krvavitve in da se bo po prvi M vse lepo počistilo.....Enak scenarij sem imela vsakič po abrazio.

Ali imam prav?!?!user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Teden dni po abraziji
30.12.2007 14:44:01   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Bety upa

No...super, da ste odprle to temo....


Meni je danes 23 dni od abrazio (pregled v 10.tednu, ugotovljena smrt zarodka v 8.tednu) in vseskozi imam čiiiisto rahel roza izcedek....Pa neke čudne rahle bolečine v desnem jajčniku....

In sem pla danes nalašč vlekarno bo BC in ga kar tam na stranišču naredila....In je pozitiven... PRedvidevam, da je ostalo še malo placentnega tkiva, ki izloča hormon in povzroča krvavitve in da se bo po prvi M vse lepo počistilo.....Enak scenarij sem imela vsakič po abrazio.

Ali imam prav?!?!user posted image


Še dva meseca po abraziji ali ss, telo še vedno vsebuje hormon beta HCG, tako da ti lahko test pokaže user posted image .

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Teden dni po abraziji
30.12.2007 21:52:11   
Anonimen
jst sem po čiščenju rahlo krvavela še 3 tedne, pol pa čez en teden in pol dobila user posted image . Rekli so mi, da je to vse normalno. Ta drugo user posted image  sem pa dobila točno kot urca... user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Teden dni po abraziji
31.12.2007 0:28:41   
s@nny
Pri meni se je krvavitev ustavila naslednji dan. Kakšne 4 dni sem imela rjavi izcedek. Po enem tednu pa sem ponovno začela krvaveti. Ko sem klicala na ginikološko so mi rekli, da je možno da je user posted image .

Drugače se ss zgodi zaradi pregrade v maternici ali pa zaradi genske napake. Tako, da pri naslednjem pregledu bom zdravnici rekla, da mi da napotnico za odstranitev pregrade, da bova z mojim spet čimprej lahko delala na pikici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?