|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 11:03:12   
Annny
Zanima me, koliko m2 kopalnice imate in kaj vse ste 'spravili' vanjo?user posted image
Kakšna velikost se vam zdi optimalna?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 11:07:15   
Anonimen
2.7kvadratov
Not je banja 140cm, in omarica z lijakom 110cm. Pa koš pa skleda z vodo za mačkeuser posted image -druzga ne gre nč not. Pralni in sušilni sva dala na hodnik. Prej so imeli pa not tuš, pralni stroj in lijak.

Optimalna bi bla zame tam ene 6 kvadratov minimalno. Idealna bi bla pa še mal večjauser posted image .

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 11:34:08   
Tinky
Najmanj 8 m2. Ko sem živela v podnajemu je bila kopalnica takoo majhna, da se nisi mogu niti obrnit, zato ko sva si štimala stanovanje sem rekla, da hočem imet veeeliko kopalnico.
Not pa imam kotno banjo, velik kopalniški blok, školjko in bide. Pralni in sušilni stroj sta pa v utilitiju.


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 11:37:09   
dulcinea
Ko (če mi bo uspelo) bom delala hiši, želim ful veliko kopalnico. Ne vem kolk kvadratov. Tolk, da bo šla not banja in tuš, bide, WC (ki bo tudi še posebej), omarice pa recimo dva lijaka, ker zjutraj se ponavad mudi, pa ne moreš še zob umit. Pa ne me vprašat, kdo bo vse to pospravil. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 11:40:18   
dulcinea
Letos sva bila v Barceloni pri enem človeku par dni, pa je imel kopalnico od enega kvadrata. Ampak res. Not je blo pa lijak, WC tuš. Pa vse je blo v ploščicah. Tko da si se tuškal in je voda padala tud na in v WC. Grozno vam rečem. še obrisat se skor nism mogla. Men je to še za WC premajhno.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 12:18:31   
lukec
Naša je očitno premajhna, vendar kar shajamo. Meri približno dva kvadrata in pol, vendar sem jo ob adaptaciji stanovanja sama splanirala tako, da imava v njej tuš kabino meter krat meter, umivalnik z ogledalom, pralni stroj pa še prostor za visoko omarico širine 40 cm je ostaluser posted image . Je pa res, da ima moj user posted image  pri metru devetdeset in še malo kar probleme, ko se po tuširanju brišeuser posted image .
No, idealna bi bila vsaj trikrat tolikšna.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 13:00:47   
copka
midva imava pribl. 8-9m2, pa je super prostorna, s tem da notri nimava pralnega stroja. Sva si nabavila veliko tus kabino 120x80, lijak v enem kosu 120 cm s trasnkimi podaljski vred- spodaj bi si lahko namontirala se policke (oz. omarice), imava en lesen regal od ikee in se leseno klopco- nic omar. Ko bova imela otroke bo notri tudi previjalna. Namenoma nisva dala kadi, bi pa brez problemov lahko imela kotno ali navadno.

Nisem hotela prenatrpane kopalnice in vsi, ki jo vidijo pravijo kako je velika in svetla- imava rumene ploscice in veliko stensko ogledalo.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 13:15:08   
ellie
Midva imava 4,80 m2 pa se mi zdi premala...ker se mi večkrat zgodi, da ko se obrnem se kam tresnemuser posted image  Imava pa noter bano, umivalnik s podaljšano poličko, bide, pralni in sušilni stroj, WC je posebej (slikice v albumu). Če se bova kdaj selila v hiško, vsekakor planiram veliko kopalnico...z bano, tuš kabino, bidejem, 2 umivalnikoma, omricami,...torej kakih 10 m2.

Lp

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 13:24:18   
Lunca1
Najina kopalnica je 3,2 x 2,4 m, se pravi slabih 7,7 m2. Notri imava polkotno banjo (1,5 x 1 m), kotno tuš kad 0,8 x 0,8 m, stranišče, bide in kopalniški blok z enim umivalnikom. Pralni stroj pa imava v stranišču. meni se zdi najina kopalnica optimalno izrabljena.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 13:38:12   
robinzon
Malo manj kot 5 kv. metrov, notri je banja, WC, tuš 80x80, umivalnik in ob njem omarice. Prej smo imeli notri bide, pri delni prenovi smo ga dal ven in  namesto njega tuš. Nad bidejem je bilo tudi precej omaric, katere smo previjačili v hodnik pred kopalnico.

Ellie, imate zelo lepo stanovanje, lepe nežne barve, katerih se ne naveličaš.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 14:49:49   
rija
ker je čudne oblike, ene 25-30 kvadratovuser posted image . not pa je vse kar rabimo.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko m2 kopalnice?
31.12.2007 17:08:23   
Anonimen
5m2, not je pa tuš kabina 90x90 polkrožna, pa pralni stroj, sušilc, na sušilcu ena omarca, aja pa wc školjka je tud not, pa umivalnik in levo pa desno od umivalnika še po ena omarca.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko m2 kopalnice?
1.1.2008 9:49:25   
Strawberrie Cherrie


mislim, da je točna mera 6,1m2 za kopalnico in 2.5m2 za wc. v kopalnici imava banjo,umivalnik, komodo za 'potrebščine' in brisače ter koš za perilo. mi je všeč, da je malo fraj prostora, da se lahko normalno giblješ in obrneš, imava pač to srečo, da sva lahko utility naredila v kleti. V wcju je pa samo wc,kotliček, držalo za skret papir in ščetka za wc,majhna omarica za čistila, pa košara za raznorazno branje in križankeuser posted image user posted image

mi je sicer taka metraža in razporeditev optimalna, idealno bi pa bilo nekje 15m2 brez wcja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko m2 kopalnice?
1.1.2008 11:28:07   
frutka_
Imeli bomo 8kvadratov, noter bo navadna banja, metrski umivalnik (taki ko ima umivalnik in poličko v enem) z izvlečnimi predali spodaj, oba stroja bom imela noter, koš in še kakšno omarico. Ploščice bom vzela španske pisane po tleh, pipe od Hanse, omarice pa kar Ikeine.
Annny saj veš, lahko imaš 20kvadratov kopalnice pa je nefunkcionalna. Če bi imela prostor bi stroje dala drugam.Kvadrati mi niso toliko pomembni. Fajn se mi zdi da imaš banjo, sploh če imaš otroka. Sicer pa mi je kopalnica najbolj fuj del stanovanja za čistit zato niti ne želim imeti prevelike.user posted image
Aja, pa de je WC ločen se mi fajn zdi.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko m2 kopalnice?
1.1.2008 15:19:45   
janjja
Naša je (no bo), še ni čisto dokončana v novi hiši 16m2. Pa se nama je takrat zdela ko so postavljali stene velika zdaj pa ko bi jo rada opremila pa se nama zdi majhna.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
1.1.2008 15:46:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko m2 kopalnice?
1.1.2008 21:36:34   
GoYa
V pritličju 8,7 m2, notri pa tuš kad (80x100), školjka, bide, cev za perilo (dol v pralnico v kleti), kopalniški blok 130cm z dvemi lijaki in eno dodatno omarico.

V mansardi 9,2 m2, notri pa kotna banja (140x140), školjka, bide, kopalniški blok 120 cm z enim velikim lijakom za dve pipi, stranska viseča omarica.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko m2 kopalnice?
2.1.2008 15:17:43   
Anonimen
Zdaj premajhno, med štirimi in petimi kvadrati, se mi zdi.

Optimalno še enkrat večja, do deset kvadratov.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko m2 kopalnice?
2.1.2008 17:41:24   
lotoska
12 kvadratov: wc, velika kotna banja, kopalniški blok z dvojnim lijakom in dvema pipama in pralni stroj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko m2 kopalnice?
3.1.2008 21:22:39   
NRMM
Kopalnica je cca 13 m2.Not imamo tuš kad 90x90,z dodatno zazidavo,tako da je velikost tuš kabine 110x90.Sušilni stroj,pralni stroj,kopalniški blok 135cm (105 umivalnik+30 visoka omarca),kahlo user posted image .Wc pa je posebej 4m2.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko m2 kopalnice?
4.1.2008 7:40:54   
mojsoncek
Ta mala kopalnica v pritlicju je velika mislim da 2,5 m2, notri pa imamo wc, umivalnik, tus kabino in eno prostostojeco omarico.
Ta velika kopalnica v nadstropju pa meri cca. 8 m2, notri pa imamo kotno banjo, wc, bide, 2 umivalnika in omarice. Prostora vec kot dovolj.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko m2 kopalnice?
4.1.2008 11:14:25   
maja1488
pri nas sta dve. V prvi, veliki 15 kvadratov je kotna banja, lijak nad omarico in školjka. In ful ful prostora. V drugi, ki jo več rabimo pa je tuš kabina, wc, lijak nad omaro, na drugi strani pa je velik predalnik (2 kvadrata) v katerem je spodnje perilo, brisače in cunje od tamale. Gor pa je prostor za previjanje in kopanje. cela kopalnica pa ima 13 kvadratov. Pralne stroje pa imamo v spodnjem štuku.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko m2 kopalnice?
7.1.2008 8:30:11   
katra55
Nekje 6m2, notri pa imamo tuš, wc, kopalniški blok, sušilec in pralni stroj.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko m2 kopalnice?
7.1.2008 11:33:57   
sazi
trenutno v bloku imamo cca 3,5 m2 - banja (160/70), umivalnik, WC in pralni stroj

v hiši bosta pa 2 - ena majhna s tušem, WCjem in umivalnikom, večja pa bo velika dobrih 7m2, pa bo notri banja (180/80), umivalnik z dvema pipama, Wc, bide, prani in sušilni stroj (en na drugem), velika omara za perilo in vse ostalo), pa še prostor za previjalno bo.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?