|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje...
28.12.2007 21:20:06   
Anonimen
Moja user posted image  je stara leto in pol. Do svojega 6 meseca je spala v svoji postelji in sem vstajala tud po 10x nan noc. Potem mi je bilo tega dovolj in sem jo vzela k sebi v posteljo od takrat spimo celo noc.
Toda sedaj pa bi bil verjetno ze cas da se nauci spati v svoji postelji in v svoji sobi... Kako??
Verjetno ne rabim razlagat da se dere kot zverina, ce samo poskusim..
Tudi ce lezim zraven nje da zaspi, takoj ko se odmaknem ze dvigne glavo...Skratka niti na wc ne morem ne da bi jo moz stisnil k sebi med tem ko me ni...

Ce je imela katera podoben problem , prosim kako ste navadile otroka spat v svoji postelji???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spanje...
28.12.2007 21:22:33   
Petraa
mi našega skoraj 3-letnika še vedno uspavamo na zakonski postelji,potem ga damo v njegovo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje...
28.12.2007 21:27:10   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

mi našega skoraj 3-letnika še vedno uspavamo na zakonski postelji,potem ga damo v njegovo


pri nas enako, samo da je skoraj 2-letnik

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje...
28.12.2007 21:33:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

mi našega skoraj 3-letnika še vedno uspavamo na zakonski postelji,potem ga damo v njegovo


Zal ne gre!user posted image  Ne da se pretentati da bi jo uspavali in potem prenesli... Zaspi in samo ko se odmaknem,dvigne glavo...
Saj pravim spi ob meni in se na wc ne morem ponoci... moram moza porukat da jo stisne k sebi da grem jaz lulat, ce ne takoj tuli...user posted image user posted image

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje...
28.12.2007 21:38:09   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Moja user posted image  je stara leto in pol. Do svojega 6 meseca je spala v svoji postelji in sem vstajala tud po 10x nan noc. Potem mi je bilo tega dovolj in sem jo vzela k sebi v posteljo od takrat spimo celo noc.
Toda sedaj pa bi bil verjetno ze cas da se nauci spati v svoji postelji in v svoji sobi... Kako??
Verjetno ne rabim razlagat da se dere kot zverina, ce samo poskusim..
Tudi ce lezim zraven nje da zaspi, takoj ko se odmaknem ze dvigne glavo...Skratka niti na wc ne morem ne da bi jo moz stisnil k sebi med tem ko me ni...

Ce je imela katera podoben problem , prosim kako ste navadile otroka spat v svoji postelji???


najprej se vprašaj ali je nujno, da gre spat v svojo posteljo... Ja, razen tega da moti vajino intimo. Naš je tudi zaspal pri nama, do 2,5 leta, potem sem ga pa prenesla v njegovo posteljo. Najine intimne zadeve sva preselila iz spalnice itak v drug prostor, tako, da naju to ni motilo.
Ko je bil pa star 3 leta, se mu je že dalo veliko dopovedati, je dobil svojo sobo in svojo novo posteljo. Od takrat naprej, ampak striktno od prve noči naprej, gre sam spat, povem mu pravljico, rečem lahko noč in grem ven. Po max. pol ure, ampak to je že izjema, ponavadi prej zaspi. Je pa pomagalo, "da je sedaj velik fant, ko ima svojo posteljo in svojo sobo". Mu je bilo kar malo izpod časti, če je kdo rekel, da bi pri njem spal.

Ampak v tvojem primeru, je otrok še premajhen, da bi mu tako to dopovedala. Zato sem te vprašala, če je res nujno, da se zgodi sedaj.

Pa jo vsaj po nekaj časa lahko prestaviš v svojo posteljo ali sploh ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spanje...
28.12.2007 21:40:01   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

mi našega skoraj 3-letnika še vedno uspavamo na zakonski postelji,potem ga damo v njegovo


Zal ne gre!user posted image  Ne da se pretentati da bi jo uspavali in potem prenesli... Zaspi in samo ko se odmaknem,dvigne glavo...
Saj pravim spi ob meni in se na wc ne morem ponoci... moram moza porukat da jo stisne k sebi da grem jaz lulat, ce ne takoj tuli...user posted image user posted image



Ajej, zdajle sem videla tole. To pa zna bit tezava. Kaj pa kak medvedek ali pa ninica, da bi ji tacas porinila pod roke? Morda bi se pa potem s casoma navadila, da nisi nujno potrebna ti zraven? ne vem, razmišljam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spanje...
28.12.2007 21:59:56   
tananejka
V svoji postelji bo spal takrat, ko se bosta vidva tako odločila. Z veliko vztrajnosti in potrpežljivosti boste zmogli.

Pa veliko uspeha pri navajanjuuser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spanje...
28.12.2007 22:02:07   
Anonimen

Pa jo vsaj po nekaj časa lahko prestaviš v svojo posteljo ali sploh ne?


Sploh ne. Samo odmaknem se isto sekundo je glava v luft..In problem je v tem da sem ponovno noseca ,trebuh bo vedno vecji postelja vedno manjsa...
In kako bomo pa potem se en dojencek kar vsi spali v eni postelji??user posted image user posted image

Motece je tudi ker se zbuja moz, ko grem na wc in tamala zajoka... jaz sem doma on pa mora v sluzbo, zato se mi ne zdi fer..da se zbuja..
Sploh pa ker ima veliko otrosko sobo...in je ne mara niti videti.

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spanje...
28.12.2007 22:03:42   
kepa*
Uh, pred več kot dvema letoma sem imela podobne težave. Veliko sem o tem pisala na tem forumu. Pobrskaj malo po temah nazaj, mogoče dobiš kako idejo ...

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spanje...
28.12.2007 22:10:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Uh, pred več kot dvema letoma sem imela podobne težave. Veliko sem o tem pisala na tem forumu. Pobrskaj malo po temah nazaj, mogoče dobiš kako idejo ...


Prosim povej samo kako si resila??? PLS, PLS...user posted image

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spanje...
29.12.2007 10:07:05   
kepa*
Glej, prilagam ti linke do mojih postov o tej težavi. Mi smo se takrat odločili za t.i. kruto metodo in mi ni žal.

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=726197

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=731935

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=740359






_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spanje...
29.12.2007 11:09:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Glej, prilagam ti linke do mojih postov o tej težavi. Mi smo se takrat odločili za t.i. kruto metodo in mi ni žal.

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=726197

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=731935

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=740359







Kruta metoda odpade... user posted image  je ocijeva ljubica, ki ne sme jokat...user posted image user posted image
Prav gotovo obstaja tudi kaka, metoda na lep nacin...

Hvala za linke, bom sla prebrat.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spanje...
29.12.2007 11:11:36   
Petraa
da se otroka pusti jokat to ni noben način

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spanje...
29.12.2007 21:17:02   
kepa*
Mah, pol pa nič. Potem pač prenašajte izsiljevanje.
Sicer je pa ta tema neprestano na spisku in vidim, da se večini sploh ne da več odgovarjat.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spanje...
29.12.2007 23:43:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

da se otroka pusti jokat to ni noben način


Se strinjam...

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spanje...
1.1.2008 10:32:16   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

mi našega skoraj 3-letnika še vedno uspavamo na zakonski postelji,potem ga damo v njegovo
O hvalabogu, sem mislila da smo mi edini! user posted image user posted image No, naš je 2 letnik. Ne vem kako se bo to dalo spremenit!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spanje...
2.1.2008 0:37:26   
Allia
Mi tudi našo 21 mesečnico uspavamo na zakonski postelji kjer potem tudi spi, saj se takoj prebudi, če jo poskušam prestaviti v njeno posteljo in potem je še slabše, saj bi se ponoči kar dojila.Tako, da se zbujamo po 3x na noč zaradi dojenja.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spanje...
2.1.2008 11:01:47   
aezzy
joj, ne razumem zakaj sploh daste otroke k sebi v posteljo!!!
ne, sej ne mislim tako kruto kot je napisano, samo res si ga malce polomila, pa kaj, ce si mogla po 10x vstat! jest sem tudi in se danes po 3x vstanem, spi pa v svoji postelji od zacetka in v svoji sobi od 4 meseca.

sej to ne pomeni, da je/ga nimas rada, ce ga das spat drugam.
jest tudi ne podpiram metode z jokanjem. pac nisem tak tip. samo ne vem ce bo slo pri vas drugace......
lahko edino probas tako, da si od zacetka ti pri njej v sobi, tudi po vso noc ce je treba. daj jo v posteljo, ti pa si vzemi stol in zaspi zraven z roko pri njej. vse te bo bolelo, po enem neprespanem tednu bo pa sama spala.

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spanje...
2.1.2008 23:13:21   
Allia
Aezzy,ja, imaš prav.Vse to sem počela.Vsak večer jo z roko božala, jo uspavala v svoji postelji, ampak ni šlo.Pa sem kar dolgo vztrajala.Glede na to, da se mi je pa zbujala na 30 min-1 ure vsako noč, res nisem več zdržala.Noge me niso več držale.Pomoči pa tudi nisem imela, saj mož dela ponoči, tako da 6 mesecev sem zdržala, potem pa nisem več mogla, ker se stanje ni izboljševalo in sem jo začela puščati pri sebi.Tako je bilo to pri nas.user posted image

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?