|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prodaja parcele
6.1.2008 18:08:33   
ema82
Mi kdo lahko priporoči kakšno dobro nepremičninsko agencijo iz ljubljane ali okolice,bi jo rabila za pomoč pri prodaji parcele.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 18:13:18   
Gina
Ko smo prodajali v lj. stanovanje, sem pogruntala, da je pol agencij neresnih. Edini, ki so se res trudili, tudi brez ekskluzivne pogodbe, so bili dajč&dajč. Obakrat so mi oni prodali, kljub množici drugih, ki so se slinili zraven. Edino nisem mogla znižat njihove provizije. provizije so pa res strašne povsod.

Se mi zdi da so morda še bolj fajn agencija veber iz Logatca, samo oni delajo izključno vrhniko, logatec, postojno oz. ta resor. Pa tudi cenejši so.

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 21:07:02   
PAJO
kje prodajas parcelo, mal opisi pa ceno

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 21:33:11   
ema82
http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?SID=&lev1=1&lang=sl&lev2=1&detail=2016876&pic=175814.jpg&nonav=1&no_tb=1

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 23:02:26   
natalia
Ko smo prodajali v lj. stanovanje, sem pogruntala, da je pol agencij neresnih.


to tudi pri nas v mb, hišo prodajajo že skoraj 9 mesecev, pa je bila objavljena samo enkrat v Večeru, zgleda, da jo bomo mi osebno prej prodali.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 23:42:34   
Drnula
Se mi zdi da so morda še bolj fajn agencija veber iz Logatca, samo oni delajo izključno vrhniko, logatec, postojno oz. ta resor. Pa tudi cenejši so.


Imela sem opravka  z veliko agencijami, najbolj v relaciji LJ  -  PO. Veber so bili edini, ki jih je res zanimalo kaj bi rada in si zabeležili kaj iščem, kaj mi je pomebno in so tudi poklicali ko je prišlo kaj kar bi bilo zame primernega.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 23:44:19   
ema82
Parcela,ki je na linku je last mojega očeta ter njegovega brata in sestre ,so jo podedovali pa je ne rabijo in se jim zdi škoda da gre v nič,pa jim pomagam pri prodaji.
Drugo parcelo imava pa midva z možem in bi tukaj potrebovala pomoč.In sicer imava 2400m2 veliko parcelo 10 minut iz centra ljubljane na lepi mirni lokaciji ob gozdičku,rabila bi pa pomoč pri postopku spremembe namembnosti,parcela je že v postopku a bi rabila koga da nama malo razloži in pomaga pri postopku naprej.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 23:48:36   
kovač
A bi se dalo kakšno parcelo tudi na polovico dat oziroma razparcelirati? Ali ne?

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 23:50:12   
Drnula
Jaz bi predlagala, da se dogovoriš na občini za sestanek in ti bodo povedali vse kar moraš narediti in do kdaj.
Jaz sem imela situacijo s spremembo namembnosti ene male parcele in ker so občine pristojne za sprejemanje prostorskih planov se je treba obrniti nanje. Po mojih izkušnjah so te zadeve predvsem odvisne od ljudi, ki delajo na neki občini.

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prodaja parcele
6.1.2008 23:51:03   
Drnula
Kovačev predlog je zelo dober !
user posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prodaja parcele
7.1.2008 0:02:16   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: ema82

,rabila bi pa pomoč pri postopku spremembe namembnosti,parcela je že v postopku a bi rabila koga da nama malo razloži in pomaga pri postopku naprej.



Obrni se na Pikec0 RR, ona se spozna na te stvari.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prodaja parcele
7.1.2008 0:22:01   
ema82
Da,tudi o razparceliranju sva razmišljala in je ena od opcij.Midva sva se na občini že vse pozanimala in so rekli da bo aprila razgrnitev prostorskega plana,takrat bi rabila že koga zraven,ki se spozna na to da nama malo pomaga in pove kaj je kaj,prej pa bi se rada s kakšnim strokovnjakom pogovorila še o opcijah glede parcele in kako naprej.Zato bi rada kakšno priporočilo,da ne bova  nekoga klicala ki nama bo tvezil kar nekaj tjavendan in zgubljala čas in denar.Hvala vsem za pomoč!user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prodaja parcele
7.1.2008 9:34:56   
Drnula
Hm - predlog za strokovnjaka.... žal ne morem nič predlagat. Jaz bi tako kot ti probala najti nekoga po priporočilu, še najraje kakega lokalca.
Pazi, da ne zamudite kakega roka. Ker te prijave za spremembo namembnosti so na par let.

(odgovor članu ema82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prodaja parcele
15.1.2008 13:23:13   
ally1
ema82, moj oče je pred kratkim prodajal parcelo, pri tem mu je pa momagala agencija DALUS iz Mengša. V roku 2mesecev je prodal kar 2parceli.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prodaja parcele
15.1.2008 13:41:23   
Anonimen
Drugo parcelo imava pa midva z možem in bi tukaj potrebovala pomoč.In sicer imava 2400m2 veliko parcelo 10 minut iz centra ljubljane na lepi mirni lokaciji ob gozdičku,rabila bi pa pomoč pri postopku spremembe namembnosti,parcela je že v postopku a bi rabila koga da nama malo razloži in pomaga pri postopku naprej.


Obrni se na občino kjer parcela leži.
Če občina še sprejema pobude za spremembo namenske rabe jo vloži (kje in kako ti bojo že na občini povedali). Mislim pa da si prepozna (vsaj za ta krog), ker velika večina občin je že konkretno globoko v postopkih sprejemanja OPN. Tko da pozanimi se, več pa itak ne moreš nardit pa neglede koga najameš.

Tko da boš rabla cca kakih 5-10 let do naslednjega kroga (razen če se z novo vlado spet nov zakon sprejme).

(odgovor članu ema82)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prodaja parcele
15.1.2008 13:45:50   
Anonimen
Da,tudi o razparceliranju sva razmišljala in je ena od opcij.Midva sva se na občini že vse pozanimala in so rekli da bo aprila razgrnitev prostorskega plana,takrat bi rabila že koga zraven,ki se spozna na to da nama malo pomaga in pove kaj je kaj,prej pa bi se rada s kakšnim strokovnjakom pogovorila še o opcijah glede parcele in kako naprej.


Če je javna razgrnitev predvidena še ne pomeni da ŠE VEDNO sprejemajo pobude za spremembo namenske rabe za to rundo. Takrat so vse pobude že upoštevane in se pač o njih razpravlja. Načeloma.

Tist NEKDO pa vam čudežev ne bo naredil.

Postopki so kakršni so:
-pobuda
-presoja
-osnutek
-javna razgrnitev
-javna obravnava
-dopolnjen osnutek
-soglasje nosilcev urejanja prostora
-sprejem

Me pa zanima kaj pričakuješ od tistega NEKDO?

(odgovor članu ema82)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?