|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čudni ljudje...
31.1.2008 9:19:46   
Skratek46
Evo mene spet tuki...Rabim en nasvet. Moj user posted image se je včeraj čisto razpenu,ker mi pravi, da se moram naučit bit vsaj malo bolj žleht.
Stvar je pa taka. Predvčerajšnjem je čisto ponorel,ker mu je mama rekla, da sem se jst užalla na punco od njegovega brata "brez veze". Sploh se nisem užalla-res ne. Stvar je bla taka...ona je meni enkrat pravla, da imata z bratom od fanta odpreto vezo-da se videvata pač tudi z drugimi in sem ji jst rekla, da če je njima tako ok,je tudi meni.Koneckoncev se ravnam po načelu, da ne sodim,ker ne želim, da bi kdo sodil meni...in se je to tam zaključilo.
Pa mi ona začne en dan, da kako je sistem gnil in da se za njene pojme samo še butasti ljudje poročajo in da je poroka živa neumnost itd.,itd. Tam mi je pa dvignla tlak....Se pravi jst,ki se hočem poročit sem glupa in moj partner tudi-onadva sta pa pametna in "sodobna",ker imata "odprto" razmerje-mislim halooo???user posted image
In pol je ona rekla bratu, da sm se jst razkurla in je un tkoj teku k mamici, da ji pove kako sem jst čudna(tip ima skori 30 let in je res čudn no).
In pol ko je moja bodoča tašča rekla mojemu, da kaj sem jst tko razdražljiva je on znoru in ji je povedal za bratovo odprto razmerje in zakaj se je pravzaprav šlo...tam je ostala brez texta.
In mi pravi moj,da če bi oni naju pustili pri miru on tega nikoli mami nebi reku-sam da mu pa gre res na jetra,ker brat non stop neki njega ogovarja. Pa tudi, da bi se jst morala obnašat malo bolj nesramno do ljudi,ker drugače pri njih doma ne gre(razen s tastom ki je živ cukr).
Sam meni je pa bedno mislit, da bom mela nikakve odnose z njegovim bratom in s punco-me razžalosti-on pa pravi, da je pri njih blo skozi tako in da se nimam kaj počutit kriva.
Kako bi se vi obnašale do te punce in brata od user posted image ,če bi bile na mojem mestu?
Hvala za odgovoreuser posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:24:39   
Anonimen
Moj dobronamerni nasvet.Počasi se boš morala začeti ukvarjati sama s sabo.
Če pri vseh ljudeh vidiš samo slabo, pomeni, da tudi s teboj ni vse v redu.Pa ne mislim nič slabega, samo to, da si preveč obremenjena z drugimi ljudmi.
Druge ne boš nikoli spremenila, lahko pa začneš delati na sebi, tako, da te ne bo vse prizadelo.user posted image

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:26:01   
Marogica
Nisem še srečala človeka, ki bi se toliko obremenjeval s poroko, kot se ti...pa ne mislim priprav na poroko...vse ostalo. user posted image user posted image

Kam bo še to vse pripeljalouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:29:41   
Anonimen
Punca, ko boš videla kozarec na pol poln in ne na pol prazen, ti bo dosti lepše v življenju.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:31:28   
sneška_
Skratek,berem te tvoje teme in po moje preteravaš.Pa brez zamereuser posted image  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:50:51   
Skratek46
Če se vam zdi tako,bo verjetno "res" ja...V glavnem vas nisem vprašala za mnenje o meni-vprašanje je bilo jasno postavljeno in ne vem kje se najdete vedno vse tko pametne.
Sekiram se ker mi za določene stvari ni vseeno in že veliko delam na sebi-vedno iščem krivdo tudi pri meni-sam včasih se je vredu tudi spopasti z dejstvom,da ne razmišljajo vsi tako.
Drugače pa si lahko vaše ocene prišparate in če nimate odgovora na zastavljena vprašanja se mojih postov raje izogibajte.
Hvala

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:52:14   
Marogica
To je bil odgovor na vprašanje. Saj si se zopet kregala z mamo in sestro okoli poroke.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:52:33   
Anonimen
Priporočam, da odpreš blog(spletni dnevnik). Tam se lahko razpišeš, kolikor ti srce poželi.

< Sporočilo je popravil aspirinčica -- 31.1.2008 9:58:59 >

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:52:52   
Anonimen
No vidiš.Tale tvoj post dosti pove.Nihče ti ni želel nič slabega, sama si vse vzela za slabo.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:53:05   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Priporočam, da ospreš blog(spletni dnevnik). Tam se lahko razpišeš, kolikor ti srce poželi.


Dober predlog.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:57:09   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Evo mene spet tuki...Rabim en nasvet. Moj user posted image se je včeraj čisto razpenu,ker mi pravi, da se moram naučit bit vsaj malo bolj žleht.




Sej malo ti pa že uspeva.

Če punce napišejo kaj si mislijo, sprejmi to kot dobronamerno kritiko in ne kot napad na tebe.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:57:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Priporočam, da ospreš blog(spletni dnevnik). Tam se lahko razpišeš, kolikor ti srce poželi.


Dober predlog. Ne, da nočemo pomagati, a vseeno, a se ti zdi, da bodo naši nasveti pomagali? Dovolj si stara, da sama pri sebi premisliš, kako pa kaj. Pa brez zamere user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Moj dobronamerni nasvet.Počasi se boš morala začeti ukvarjati sama s sabo.
Če pri vseh ljudeh vidiš samo slabo, pomeni, da tudi s teboj ni vse v redu.Pa ne mislim nič slabega, samo to, da si preveč obremenjena z drugimi ljudmi.
Druge ne boš nikoli spremenila, lahko pa začneš delati na sebi, tako, da te ne bo vse prizadelo.


Bolj lepše ne bi mogla napisati user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 9:58:52   
Anonimen
Prvo kar je, se ne razburjaj.

Misli si svoje in delaj kar se tebi zdi prav. Kaj ti je sploh mar za mnenje nekoga, ki te vznemirja z negativnimi vibracijami?

Če ti "svakova" punca ni všeč se enostavno ne ukvarjaj z njo.


(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 10:04:00   
Pajaca
Veš kaj vsak nardi po svoje in bv se je z nekom kregat kaj je bolje imet odprto vezo al se pa poročit. Pač če ti kdo reče, da je neumno poročit se, reč ja pač tud neumni ljudje mormo bit na tem svetu pa je problem rešen, al pa pač enostavno greš stran pa se ne pogovarjaš o tem.

S njegovim bratom in tole punco se pa pač pogovarjaš čist tko k z vsemi drugimi, pač lepo vreme, sonček sije, trava raste. Osebne stvari pač ne ralzlagaš. Da bi ju ignorirala in se ne pogovarjala mi je pa men mem.

O tem kako je treba bit pa včas žleht ma pa tvoj prav.

Sam še vedno je bv se kregat z svakinjo (al kaj ti je ona kao) k to nič dobrga ne prnese, kot si že sama pogruntala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 10:10:27   
Skratek46
Ja sej-res se mi ne da kregat...Jst mislim, da nas si pač mislita o nama kar želita-njihova stvar.Moj user posted image je pa bolj exploziven in pravi, da bi morala svakinjo nekam poslat,ker če ne, bo vedno taka do mene.Sam to nisem jst pol.
V glavnem bom najbrž kr tiho...nočem ustvarjat neke vojne. Tako tudi,če se bojo skregali-vsaj ne bom jst vmes al pa kriva za karkoli.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 10:27:58   
r1ta
Poskusi na vso stvar gledati kot da nisi ti ti, temveč le opazovalec, ki stoji ob strani. Tudi sebe si malo oglej in verjetno boš videla, da to nisi več ti in da te ti problemi preveč okupirajo. Če mene vprašaš se non stop vrtiš v samih nekih spletkah in sploh ne znaš več razmišljati o lepi rečeh, temveč samo o problemih. Sprosti se malo. Mlada si in nikamor se ti ne mudi! Najvažnejši je vsak dan posebej, kar bo pa jutrišnji dan prinesel pa naj bo presenečenje, ki bo vsekakor prijetno. Poskušaj biti kar se da pozitivna in ne dopusti, da ti drugi krojijo življenje. Če si se ti za nekaj odločila, vztrajaj pri tem in ne glede na to, da se bo vedno našel kdo, ki ti bo metal polena pod noge, si vzami zalet in vsako poleno visoko preskoči.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 10:34:56   
Skratek46
Hvala-res si lepo napisalauser posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 10:49:03   
madela
Torej vprašanje je ,kako bi se obnašala do te bratove punce.
Zame in mojo osebnost taki ljudje,kot je ona in njen možek niso pravi. Razumevanja ne bi bilo. Torej odgovor,pustila bi jo pri miru,naj živi kot hoče,pa tud mene naj pusti pri miru.


(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 10:50:08   
Anonimen
Razumem te, ker se tudi jaz bila in sem še občasno včasih taka, da se sekiram. Včasih se sprašujem, ali je svet nor ali sem jaz. Samo taki so in ti jih ne boš spremenila. S svojim obnašanjem jih celo vežeš nase. Osvobodi se teh odnosov, kot je že ena napisala, sonce sije, trava raste...Vem, da je težko, tudi meni vedno ne uspe in sem odprla kakšno temo, da si z mnenjem drugih malo moralo dvignem, ampak boš mogla, ker drugače se boš požrla. In ko boš imela otroke, jih  boš gledala, pa jih ne boš videla, ker boš vedno obremenjena z drugimi stvarmi. Vem, da bi rada vspostavila dober stik, ker si razumna, pravična, dobra  in ne moreš dojet, da pač oni taki so, ker ti nisi. Pusti jih pri miru, kaj ne vidiš, da oni v tem uživajo, ko vidijo, da tebe to prizadane? Onedva pač želita biti nekaj posebnega (odprt odnos) in pač sta ti fouš, rada bi skalila vajino srečo, ker tudi onedva na nek način trpita. Vendar se ti naj najmanj ne smilita. Jaz imam probleme z domačimi. Prekinila sem stike, čeprav to boli. Marsikdaj zelo. Pa si mislim, ok, pejt do njih, se vrži na kolena, ter jih prosi za oprostitev. Pol se pa spomnim njihovega dolgoletnega nikakvega odnosa do mene, pa mi razum pravi, za svoje življenje si odgovorna samo ti, ali boš naprej trpela ali pa....Pa si skuham kavico, spljuvam v pogovoru sama s sabo tiste osebe in grem naprej. Sicer trde kože kot ene pravijo,da se z leti utrdiš nimam, ampak bom že...Vso srečo želim tudi tebi. Lep pozdrav

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 11:26:53   
Skratek46
Hvala-res hvala vsem.Zdej se že boljše počutim-mogoče imam res tak značaj,da me vsaka zadeva zatolče-včasih se še zaradi žalosnih zgodb na TV-ju zjokam,ko nora. Vem, da nekatere mislite, da problemi izvirajo iz mene-sam ljudje nismo vsi enaki in morala bom biti močnejša in se ne toliko obremenjevat s tem.JE pa res tudi, da mi moj user posted image daje toliko moči,ker je sam neomajen in ima zadeve zelo dobro pošlihtane v glavi, da se veliko manj vbadam z okolico,ker čutim zelo močno podporo z njegove strani.
Mogoče se bom ob njemu naučila malo bolje odbijati negativno energijo drugih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 11:53:39   
Anonimen
Jst še zdej ne štekam kaj tvoj "kao dedc" skače do svoje mamice vsake 5 min, če je njegovo "ljubezen življenja" tako žalilauser posted image
Resno ne štekam.
A sta vidva mal mazohista? K prou rineta v ****rije.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 11:57:57   
Skratek46
Drugače je njegova mama tajnica v družinskem podjetju in jo vidi vsaki dan.Sploh pa se da človeku še kakšno priložnost-res so bile njene pripombe nesramne-sam ji je povedal svoje in konec koncev je to njegova mama-ti pa hočeš povedat da bi blo najboljše da prekine stike z njo.V temu ni rešitve-sploh pa se je opravičla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 12:05:13   
Anonimen
Ne nism hotla povedat da je ne sme več videt. Sam dejstvo je da da zelo veliko na njeno mnenje. Če nebi dal ji nebi šel razlagat kako imata brat in punca uštimano, kar se btw vaju čist nič ne tiče. Če onadva vaju obrekujeta, bi bla lahko vsaj vidva bolj odrasla pa ju nebi.
Pač išče pri mamici odobravanje za vse kar on dela. To pa men ni fejst. No neb mi blo.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 12:06:12   
brblja
Oj,

Iz osebnih izkušenj ti bom svetovala, da upoštevaj nasvet svojega dragega. Ko v neki družini odrastejo v samostojne osebe in poiščejo svoje partnerje se začne tekmovanje, kdo bo koga. Namreč: imam brata, ki je nekoliko mlajši od mene in se je pač odločil da se bo poročil. Vparšal me je za par nasvetov in sem mu pač realno povedala. In potem njegova izbranka, na prvi pogled zelo prijaznauser posted image , seveda se zahvali za mnenje,me poprosi za pomoč in jaz seveda pristanem, ker si pač želim dobrih odnosov v družini. Potem izvem, da okoli govori, da še ni srečala bolj glupe ženske od mene in da nimam pojma o življenju...user posted image Nauk zgodbe; Ko se dobite recimo na kavi, ali pa se srečate pri njegovih je najbolje govoriti o vsakdanjih stvareh, vremenu, praznikih, politiki... in niti slučajno ne omenjajte kakršne koli stvari ki se nanašajo na odnose!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Čudni ljudje...
31.1.2008 12:12:01   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Moj dobronamerni nasvet.Počasi se boš morala začeti ukvarjati sama s sabo.
Če pri vseh ljudeh vidiš samo slabo, pomeni, da tudi s teboj ni vse v redu.Pa ne mislim nič slabega, samo to, da si preveč obremenjena z drugimi ljudmi.
Druge ne boš nikoli spremenila, lahko pa začneš delati na sebi, tako, da te ne bo vse prizadelo.user posted image


Se strinjam. Sem sama dožvela marsikaj, kar me je prizadelo in sem pri sebi naredila en obračun, da si sedaj vsakokrat samo svoje mislim in grem naprej. Breme pa pustim za sabo in se ne oziram. Ker če bi se šla vsem dokazovat, da nimajo prav, bi samo izgubljala svoj dragoceni čas in živce, spremenila pa tako ne bi nikogar.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?