|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   večerna nega
29.2.2008 13:27:54   
gojska
s čim si odstanjujete make-up.
Jest si navlažim vato in pokapam z Johnson baby oljem in si odstranim ličilo, potem si pa še s čistilnim gelom umijem obraz. Pa nič drugega.
Mogoče bi morala kakšen tonik kupit.
Kaj priporočate ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: večerna nega
29.2.2008 13:33:37   
smigli
Jaz sem si predkratkim kupla čistilni gel za problematično kožo (v lekarni). Uporabljam ga pa tako, da ga nanesem na predhodno moker obraz in nežno vtiram po koži in sperem z mlačno vodo, čiščenje pa zaključim s tonikom za ožanje por.
Vse odvisi kakšno kožo imaš.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: večerna nega
29.2.2008 13:34:55   
Anonimen
Jaz si z mlekom odstranim ličila, umijem z schellerjevim gelom z algami, tonik garniere fresh trenutno, pol pa kremo od avene diacneal in kremo za okol oči. Mam pa mastno kožo.
Zjutraj pa gel, tonik, kremo za okol oči in sivkin fluid.

S tonikom kožo dodatno očistiš in osvežiš, tako da bi bilo pametno da si ga privoščiš. Pa kreme tud najboljš ponoč delujejo.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: večerna nega
29.2.2008 13:42:02   
sončika84
kakor kdaj. Zadnje čase se mi ne da ravno z mlekci pa si odstranim szi vlažnimi robčki. no ja,saj tak ala tak imam samo maskaro al pa nitit tega ne. drugače pa sem zdaj en čas uporabljala od loctaine neko čistilno melko oz. gel. k loh tut po očeh. in mi je bil res odličen. sem se tut po očeh in me ni nič peklo in nič tko lepo mi je sščistlo kožo. tut izsušilo je ni. rees je bil odličn. sam kaj k mi je ga zmankal. nov pa n vem kok je,drag verjetno. tega sem dobila od sestre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: večerna nega
29.2.2008 13:52:57   
ženska
Jst si pa vsak večer kar z gelom za tuširanje, vmes, ko se tuširam. A mislite, da je to ok? No, potem pa si, če se mi le da očistim še s čistilnim mlekom, pol gor vržem še tonik in vedno nočno kremo (tudi če ne uporabim mleka in tonika)- vse kozmetika Afrodita.


(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: večerna nega
29.2.2008 13:58:31   
gojska
Jst si pa vsak večer kar z gelom za tuširanje, vmes, ko se tuširam. A mislite, da je to ok? No, potem pa si, če se mi le da očistim še s čistilnim mlekom, pol gor vržem še tonik in vedno nočno kremo (tudi če ne uporabim mleka in tonika)- vse kozmetika Afrodita.


men je enkrat kozmetičarka razložila, da je najboljš če se namžeš z mlekom ali gelom in potem pod tušem temeljito spereš. To jaz skoz delam, sam ne z navdnim milom ampak gel za obraz. Pol bi si pa naj obrisala z klineks robčkom in ne brisačo in vsak drugi dan menjat prevleko za poušteruser posted image

A si zadovoljna s Afrodito ?
Razmišljam, ker je cenovno ugodnauser posted image , da bi jaz tudi probala. 

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: večerna nega
29.2.2008 14:02:34   
Anonimen
Jst si pa vsak večer kar z gelom za tuširanje, vmes, ko se tuširam. A mislite, da je to ok?


Geli za tuširat so ene 10xmočnejši kot geli za obraz. In ful izsušijo kožo. Če nočeš gub, bi jaz prenehala s tem. Kupi si en nežen gel za obraz. Saj niso dragi.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: večerna nega
29.2.2008 14:06:20   
mojsoncek
Jaz imam pa kar ta mokre robcke za odstranjevanje licil. Tako da, najprej robcki, potem se umijem samo z vodo, dobro osusim in namazem s kremo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: večerna nega
29.2.2008 14:07:14   
ženska
Ok, punce, saj se mi je kar zdelo, da tole ne bo najbolj potegnal. Bom spremenila, in kupila gel za obraz. Glede Afrodite pa ja, sem zadovoljna in mislim da glede na ceno zelo dobra krema. Uporabljamo jo že nekaj časa (dnevno in nočno). Imam tisto zeleno linijo, kaj pa točno krema vsebuje pa ne vem, ker je zdajle v službi nimam sabo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: večerna nega
29.2.2008 14:08:18   
ženska
Mojsoncek, kateri robčki pa so to? Pa lepo odstrani maskaro, ni nič rdečice.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: večerna nega
29.2.2008 14:23:01   
helloKitty
Mleko za obraz o Lorala (taka črna tubica), fino sperem z vodo, čez tonik, čez gel za suho kožo od Murada. user posted image

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: večerna nega
29.2.2008 16:32:34   
sončika84
aja,pa pozabla sem povedat,da vsak večer(pa tut jutro) si dam še kremco na obraz. imam pa tako 24urno,tko da sam to uporabljam,pa se mi dopade. mislim da je od green line. ... Ja,green line sensitive(sem šla prov pogledat).

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: večerna nega
1.3.2008 14:10:28   
dory
zjutraj iz zvečer obvezno tonik z olivnim oljem in kremo z olivnim oljem...ene 2x na mesec pa si privoščim bogato masko za obraz, 1x na mesec pa še kozmetičarko :)

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: večerna nega
3.3.2008 8:17:55   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: ženska

Mojsoncek, kateri robčki pa so to? Pa lepo odstrani maskaro, ni nič rdečice.


Od Niveje... pri meni se dobro obnese, je pa res, da ne uporabljam ravno veliko make up-a.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: večerna nega
3.3.2008 21:17:25   
* Mateja *
Imamo od Afrodite Acne stop, ker sem še vedno malenkkostno mozoljaste. Umijem si obraz z peno in nato se namažem z vlažilno kremo, ki oža pore, ne masti, blablabla,... To je to!!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: večerna nega
4.3.2008 8:19:07   
taja27
Dermalogica.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: večerna nega
4.3.2008 14:54:14   
gojska
vlažilno kremo, ki oža pore, ne masti, blablabla


mateja, kira je to krema ?

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: večerna nega
4.3.2008 14:58:47   
Anonimen
Gojska za mastno kožo nagnjeno k aknam in ogrcem so fenomenalne Avene kreme. Prodajajo v lekarni. Imaš za mastno kožo z ogrci in za mastno z aknami. Edina krema ki mojo kožo normalizira. Pa sem mnde probala že vse.
Vse te kolekcije proti aknam so pa premočne, polne alkohola in z dolgotrajno uporabo uničujejo kožo.

(odgovor članu gojska)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: večerna nega
4.3.2008 17:07:57   
gojska
karin jest maf ful suho kožo, ogrce pa sem in tja kakšen mozolj. Sam po mojem rabim vlago ...a naj probam to Avene? A se povsod dobi ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: večerna nega
4.3.2008 20:12:50   
Moyca_
mogoče bi morala kak tonik kupit??
Ja kožo je treba zvečer temeljito očistit -čistilno mleko oz. čistilni gel, potem uravnati ph, ki ga s čiščenjem sesuješ- tonik in na koncu kožo nahraniš- kremica. Ostalo so dodatki, kot kremica za okrog oči, .....
To pa je osnovna  nega zjutraj in zvečer

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?