|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:12:31   
iva01
zanima me koliko velike imate te prostore v hiši,....pr nas naj bi to vse skupaj prišlo veliko približno 30 m2, men se pa to zdi mal majhno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:25:02   
Anonimen
Kuhinja, jedilnica in dnevna soba bodo povezani v en enoten prostor, vse skupaj bo merilo nekako45m2.
Meni je npr. pomembno, da je jedilnica velika, ker bomo imeli veliko mizo, pa da je ena stena namenjena knjižni omari za vse moje knjige.
30 m2 sicer ni veliko, odvisno kakšno je vaše družinsko življenje.

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:28:35   
Anonimen
Mi imamo kuhinjo +  dnevno + jedilnico povezano in imamo okoli 70 kvadratov. Jaz imam rada, da je odprto, da diha in da ni utesnjeno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:29:08   
snorlax
Pri nas je to skupen prostor, meri pa čez 50 m2. Zaradi otrok je fajn, ker je to velik prostor, da lahko tekajo, se igrajo, še za tobogan imamo prostor. Ali pa, če imaš obiske, je tudi vredu, da je veliko prostora, sploh za kakšen rojstni dan z otroci.

Jaz sem si vedno želela en velik prostor v hiši. Zato sva tudi vrgla eno steno ven oz. je nismo pozidali, da imamo zdaj tak velik skupni prostor.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:35:21   
Tanik
kuhinja in jedilnica skupaj, okoli 30 m2 (mogoče malo več) in prehod v dnevno z zimskim vrtom okoli 45 m2. je bolj vse odprto.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:36:45   
Anonimen
pri nas je to en prostor in ima cca 55 kvadratov

(odgovor članu Tanik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:44:14   
viv_
Pri nas bo dnevna in jedilnica velika 55m2, iz jedilnice se gre pa naprej v kuhinjo, je mal pregrajeno, kuhinja ima pa predvidenih 10m2.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:50:26   
nuala
Pri nas bo to veliko 25 kvm, ampak jaz sem na splošno pristaš majhnih hiš.
In, kuhinje ne rabim ogromne, smo 4 in obiskov nimamo veliko.
Poleg tega bo vb dnevni minimalno pohištva ( verjetno samo sedežna, kizica, nekaj za TV in morda kaka polica ).
Se mi zdi, da ko so otroci stari enkrat cca 8 let, so radi v svojih sobah in velika dnevna ni več tako pomembna. razen, če si družabne vrste človek, seveda. Ali, če jo kombiniraš še z delovno sobo / knjižnico.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 9:55:24   
Dadi
No pri nas bo tudi vse to en prostor, ker ne maramo bit preveč zaprti-no samo tam kjer je to nujno....Tako da bo merila dnevna soba+jedilnica+kuhinja...tam cca 38 kv....No kuhinja bo velika 8 kv. Lahko bi bilo vse skupaj večje še za 12 kv. ampak sva raje sobo za goste naredila (oz. igralnico in računalniški kotiček s kavčem  z možnostjo za prespat.)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 11:33:27   
Pauline
Kuhinja, jedilnica in dnevna = 65 m2. Prej smo pa imeli na 45m2, poleg k., j., in d., še stranišče in predsobo.......too much premalo....ne maram, da je vse stisnjeno....mora biti prostorno in svetlo. Zdaj je super....me pa ne bi motilo, če bi bilo še večje...

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 22:04:58   
rija
če govorimo o hiši, je zame 30 kvadratov za vse to absolutno premalo.

to so ja prostori, v katerih smo največ, v katerih živimo....

pri nas je to vse zelo zračno tam nekje 80 kvadratov....od oka....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 22:12:03   
Marogica
Pri nas imamo dnevno sobo ca 43 m2, kuhinja in jedilnica pa ca 25, vsi trije prostori so "odprti" oz. povezani med seboj, torej vsega skupaj ca. 67m2. Meni se zdi absolutno preveč, saj se način življenja spreminja in se v dnevni sobi ne dogaja nič ve kaj dosti, razne obiskov 3x na leto, ko jih je res okoli 20 komanov naenkrat v dnevni sobi.

Življenski stil se je spremenil, otroka odraščata, sta vedno več v svojih sobah, jaz sem tudi v svoji pisarni(od koder sedaj pišemuser posted image ), tako, da zvečer kraljuje mož v 43 m2 sam. Bedno. Pa seveda stane tudi-ogrevanje prostora, ki ni več sam sebi namen, kot pred 50 leti, ko so imeli en televizor, en radio in ko se je celotna družina zbrala, da bi gledala oz. poslušala.

Pri nas je družaben prostor samo kuhinja oz. jedilnica. Tukaj smo resnično vsi skupaj večkrat na dan. TU na kvadraturo ne bi gledala, če bi gradila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
30.1.2008 22:17:13   
Gina
PO moje imamo cca 40m2 to dvoje skupaj veliko, al pa kak meter manj, pa ni majhno. Je precej prostorno. Lohk bi se kotalkala not.user posted image  Z rolko se pa otroci res vozijo. Pa še pianino imam not, pa dva raztegnjena kavča, kot zakonski postelji velika, za tv gledat. če imate 30m2, je to lahko čisto dovolj veliko, če ni glih v kvadrat, oblika je važna. Ker če imaš pa npr. 6x5m, je pa manj možnosti za kombinirat po moje, kaj pa vem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
31.1.2008 9:09:13   
maja1488
tudi meni se zdi 30 kvadratov malo. Midva sva nardila odprto hišo (ja, to pomeni, da ni nikjer vrat razen za kopalnico). Prostor kjer je kuhinja in dnevna soba meri cca 105 kvadratov. Ful se nama pozna pri komunikaciji in pri igri s tamalo. Sem definitivno za skupen prostor.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
31.1.2008 10:49:15   
luka jan
Tud men se zdi 30 kvadratov mal premalo. Je pa res ta kvadratura odvisna od vsakega posameznika, eni preživijo v tako velikem stanovanju, drugim je tako velika dnevna soba premala. Mi imamo jedilnico in kuhinjo skupaj, dnevno sobo posebaj, vse skupaj okoli 40 kvadratov. Men je to zadost, če je vse pospravljeno je prostora še preveč. Da ne omenjam čiščenja, takrat bi pa vse to še zmanjšala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
31.1.2008 11:19:24   
mojsoncek
Mi imamo skupaj kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo. Prostor je velik 40 m2 in je cisto dovolj prostora. Trideset kvadratov bi pa res znalo biti malo premalo. No, je pa vse odvisno od razporeditve prostora, vrat in vsega ostalega.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
31.1.2008 13:36:45   
Cacka02
Mi imamo jedilnico in dnevno veliko 67m2, kuhinja je pa 15m2.
30m2 je premalo za vse skupaj, oz. je tudi odvisno od razporeditve.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
31.1.2008 13:48:35   
Anonimen
Trenutno imava vse skupaj 32 kvadratov, sva pač v bloku. V hiši bo pa ene 3xvečjeuser posted image .
Čeprav se mi tud zdej ne zdi nekaj ful majhno, ker je pač kuhinja majhna, dnevna kjer se večinoma zadržujemo pa kar velika.
V glavnem če ne moreš izbirat je dovolj veliko, če pa lahko, bi pa jaz naredila ful večje.

(odgovor članu Cacka02)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
31.1.2008 13:50:19   
Strawberrie Cherrie
mi imamo kuhinjo z jedilnico nekje 30m2, dnevna se je pa zdaj malo zmanjšala zaradi otroške sobe na 25m2. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
2.2.2008 7:48:52   
CatJa
Cca. 80m2 brez tega pisarniškega kotička, ki je od lani pregrajen. Se mi ne zdi nič preveliko. Je pa res, da je mansarda in ni tolk uporabne/pohodne površine.




_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
2.2.2008 16:41:28   
iva01
tako smo premlel zadevo in se odličili, da bo v tistih 30 m2 kuhinja in prostorna jedilnica, dnevna pa bo nekak na pol ločena  ker čist brez stene ne more bit zaradi nosilnosti zidov, velika cca 20 m2

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kuhinja, jedilnica, dnevna soba....
2.2.2008 20:21:29   
Dadi
No fajn iva...Samo da boste uštimali kot vam paše...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?