|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obdobje
4.2.2008 14:43:04   
cina
Pozdravček,

malo me zanima za primerjavo, kako je to pri vas... Moški se končno odloči, da bi delal user posted image , jaz sem itak čakala sam na to...user posted image Torej- pride obdobje, ko delamo na user posted image . In zdaj me zanima, koliko se o tem pogovarjate s svojimi partnerji- pred/po seksu, pred spanjem... o čem in kakšne stvari se že dogovorite... ali ste ful spontani in potihem upate na user posted image ter veste, da se šele potem 'začne'... Zanima me predvsem, kakšni so moški v tem obdobju, ker jaz bi se samo neki menla.user posted image

Se opravičujem za takšno zmedeno temo, haha.

hvala za kakršnakoli mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obdobje
4.2.2008 15:18:14   
tehnofil
Saj se ni kaj za pogovarjati.

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obdobje
4.2.2008 15:25:36   
mojamura
hehehe....ne se menit ampa sexat rajeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obdobje
4.2.2008 20:45:53   
mateyka
midva sva samo rekla, da bova nardila punčko, potem sva jo pa "delala" in bolj mal govorila - in je ratal user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obdobje
4.2.2008 22:42:50   
madejka
Midva sva se pač odločila, da bova začela delat na user posted image in sva nehala uporabljat kontracepcijo. Se nama ni sanjalo, da bo kr prvi mesec ratalouser posted image Se nisva pa nič posebej pogovarjala o tem prej. Šele pol, ko je blo user posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obdobje
5.2.2008 11:18:28   
janin79
Pred +: pogovori so bolj na hec kokr zares, največ sva se pogovarjala ko je prišla user posted image  (3krat)

Po + : se ne da opisat kaj vse ti dogaja. Gre zares in takrat te preplavi vihar misli in ni dneva ni noči da ne bi namenil par besed nerojenemu otroku.

(odgovor članu madejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obdobje
5.2.2008 11:54:58   
Teya*D.
Midva sva najprej oba nestrpno čakala kdaj bouser posted image . Pa sva se odločila, da se bova sprostila in ko bo čas za to se bo že zgodilo. Se je in to čez pol leta, čeprav so rekli, da ne bova mogla imet. Od začetka tak nisva verjela, da je res šele ko se je pokazal trebušček je bilo to, to!user posted image potem so se začeli pogovori in rajanja...

(odgovor članu janin79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obdobje
5.2.2008 12:01:31   
Anonimen
Pred in po seksu se o tem ne pogovarjava. Mislm to pa res ne spada v to sceno.
O tem se pogovarjava pač drugje, ne v postelji. Mislim da to pa res ne spada tja. Pred seksom debatirat al mislš da bo al ne. Sej človeka vse mine.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Obdobje
5.2.2008 13:50:34   
Anonimen
Pogovor o tem pa res se spada v posteljo. Ne pored in ne po seksu. Iz mojih izkušenj je celo najboljše čim manj o tem govoriti. če je želja pri obeh enaka je ok, o vzgoji, barvi sobe in vozičkih pa se bosta imela potem 9 mesecev čas pogovarjat. Sedaj samo čim več seksa.
Pri nama je trajalo 2 leti, a si predstavljaš da bi se vsakič o tem pogovarjalauser posted image . Sva se pa res vedno ko sem dobila user posted image , ker sem rabla malo tolažbe in spodbude.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Obdobje
5.2.2008 14:11:51   
Maxica
Midva se nisva nič kaj menila. Enostavno sva bila brez zaščite in nič pazila, pa je bilo. Obakrat sem zanosila pravzaprav nenačrtovano, pač, ko je ratalo, je ratalo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?