|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zanositev po abraziji
5.2.2008 23:39:58   
ninyka
20.9 sem mogla prekinat nosečnost zaradi zdravstvenih razlogov,od takrat sem imela zelo redne cikluse 30dni nazadnje pa sem imelauser posted image 2.1 in od takrat je še vedno nimam.test sem delala par dni nazaj ampak je bil negativen,zanima me ali je možnost da imam sedaj premalo hormona in mi zato ne pokažeuser posted image .
nočem se spet prehitro veselit ker bi bila potem spet razočarana. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zanositev po abraziji
5.2.2008 23:44:19   
*talcy*
ojla....jaz sem tud imela abrazijo en dan za tabo...prejšnji mesec sva se odločla da bova delala na user posted image  in danes zagledla + ...sem delala pa test 3 dni pred user posted image ...tako da po izkušnjah bi ti moral pokazat če bi bilauser posted image ...nočem te spravljat v slabo voljo nared test u četrtek če si ga delala že par dni nazaj lahk da imaš premal hormona v sebi....držim pesti zate....

(odgovor članu ninyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zanositev po abraziji
6.2.2008 12:09:35   
soncek28
Zakaj si mogla prekinat nosečnost,če ni preveč osebno vprašanje?
Kar vztrajaj še naprej,upam,da boš čim prej zagledalauser posted image aliuser posted image  Držim pesti!!!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zanositev po abraziji
6.2.2008 12:11:41   
soncek28
Ja pri meni je tudi trajal kar nekaj časa,da mi je test pokazal user posted image .Enim pokaže takoj,enim pa ne,čist različno.Srečno.

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zanositev po abraziji
6.2.2008 14:10:08   
*talcy*
ma nisem po lastni volji šla na abrazijo.... srček ni več utripal tko da sem morala na čiščenje...no kot že rečeno smo včeraj zagledali user posted image  (+)v prvem poskusuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?