|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voda v pomivalnem stroju
4.3.2008 12:05:31   
mirabela
pozdravljene punce,
po pomivanju posode mi je ostala voda v pomivalnem stroju, kaj naj naredim user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voda v pomivalnem stroju
4.3.2008 12:11:25   
*pepelka*
Tudi nam se je to enkrat že naredilo. Mislili smo, da nam je crknila pumpa in poklicali servis. Na koncu pa smo ugotovili, da nam je ob čiščenju filtra droben delček stekla padel pod filter in nam preprečeval pravilno delovanje pumpe. Odstrani filter in ga očisti, pa poglej, če je morda tam pod filtrovo rešetko v tisti posodici. Če se ti je slučajno kaj razbilo, je to povsem možno.

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voda v pomivalnem stroju
4.3.2008 12:15:27   
mirabela
a lahlko odstranim filter( na sredini stroje) tudi ce je voda se vedno v stroju?

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voda v pomivalnem stroju
4.3.2008 12:23:08   
*pepelka*
Lahko, a prej malo bolj poglej, da ni kakšen delček v stroju, če pa imaš vodni sesalec jo pa ven posesaj.

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voda v pomivalnem stroju
4.3.2008 12:37:20   
smigli
Morda si ga prehitro odprla. Jaz sem namreč v zmoti, da je program zaključen prehitro odprla vrata stroja in jih pustila malo priprta, da se posoda posuši in odhitela  v službo. Po prihodu domov sem želela pospravit posodo, pa vidim na dnu vodo, pa se že jezim, da je spet nekaj pokvarjeno. Med iskanjem serviserja sem zaprla vrata in ugotovila, da program še sploh ni zaključil pranja. user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voda v pomivalnem stroju
4.3.2008 13:10:57   
bučkabb
pri nas se je tud to dogajalo in smo pol ugotovil, da so nam ušli neki večji delci skoz filter do odtoka, ki je na steni. smo vzel cev dol in vse temeljito ščistl, pa je bil problem rešen. sam še danes ne vem, kako je možno da se je hrana nabrala v cevki, tam pri tisti kuglici, ki jo ima odtok, da voda ne uhaja nazaj v pomivalni stroj.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voda v pomivalnem stroju
4.3.2008 14:17:50   
BONI*
Tudi pri nas je bilo zadnjič ful vode not in je bilo treba samo filter dobro spucat in potem je bilo OK. Naslednji dan sem pa za boljši filing še prazen stroj s čistilom zagnala.

_____________________________

Boni

(odgovor članu mirabela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?