|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elektro omarica
21.2.2008 14:35:24   
2.2.
koliko je lahko stran od meje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elektro omarica
21.2.2008 16:40:33   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: 2.2.
koliko je lahko stran od meje?

V bistvu mora biti dostopna za dobavitelja elektrike, ne glede na parcelno mejo. Lahko je ob meji ali na objektu.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elektro omarica
21.2.2008 17:05:06   
bini
bom še svoje vprašanje podtaknila user posted image  - a potem ni nobenega zakonskega zadržka, da bi bila omarica NA objektu... mi bomo sedaj vlekli elektriko do parcele, pa je v naših koncih (dolenjska) menda praksa, da je omarica na parceli - stran od objekta.. nama bi pa zelo prav prišlo, da je kar na zunanji steni garaže... zdaj pa ne vem čist kolk lahko težimo user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elektro omarica
21.2.2008 17:59:46   
2.2.
saj sem jaz tudi iz dolenjske. nam so rekli da se po ta novem daje prostostoječo omarco- na parcelo. lahko pa daš po mojem vseeno na hišo oz garažo

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elektro omarica
21.2.2008 21:13:52   
Anonimen
mislim da je čisto odvisno od kraja do kraja. pozanimaj se pri rajonskem štromarju kako morate imeti narejeno!

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: elektro omarica
22.2.2008 7:29:39   
2.2.
saj z nami je vse ok. samo sosedi so postavili čist na mejo, ampak no ja bo že bomo vsaj imeli kao menik. samo me pa zanima če se mora kaj odmikat od meje? nisem taka da jih bi zafrkavala ampak oni grejo zmeraj malo pa malo v naše. potem nam pa rečejo da itak imamo več zemlje od njih da kaj se bunimo. mislim to so eni ljudje ki bi vse na muhte ...ma brez besed

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: elektro omarica
22.2.2008 8:36:29   
Anonimen
Nama so ravno zadnjič prišli in povedali, da je čisto po želji. Ali v bližini objekta ali pa na objektu. Midva sva se odločila za bližino. Morava pa še malo počakati, ker moramo najprej narediti škarpo, ker bo omarico kar na škarpi ali pa čisto zraven.

(odgovor članu 2.2.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: elektro omarica
22.2.2008 9:33:24   
Drnula
bini, elektro ponavadi napiše v pogoje pri izdaji soglasja za pgd kam naj bi šla omarica, glavni kriterij pri tem jim je dostopnost.Če je hiša lahko dostopna z dovozom, jaz osebno ne vidim problema. Mi imamo npr hud hud klanec, ca 60 m do hiše in je bolje da je kar tam doli pri cesti.
Ne vem če so že komu zatežili zaradi po svoje izbrane lokacije razen ko nergajo pri odčitavanju (mogoče pa?).

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: elektro omarica
22.2.2008 12:51:02   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: bini
menda praksa, da je omarica na parceli - stran od objekta.. nama bi pa zelo prav prišlo, da je kar na zunanji steni garaže... zdaj pa ne vem čist kolk lahko težimo 

Prostostoječa omarica te bo stala precejjjj več kot omarica na fasadi.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: elektro omarica
22.2.2008 12:53:44   
2.2.
mi smo zdaj dali prostostoječo omarco in nas je prišla samo omarica 500 eur (dali bomo pa not 2 števca za mojo bodočo hišo in za zdajšno mamino hišo). drugač je pa tista omarca na hiši 300 eur. kar drago vse skupaj.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: elektro omarica
25.2.2008 13:48:08   
Dadi
Mi imamo prostostoječo omarico in je bila všteta v ceno kom. prispevka.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: elektro omarica
29.2.2008 21:24:17   
bini
spet en kup različnih informacij...pa hvala vam za njih..
glede na to, da lahk prišparam cca 200 € - recimo da sta to dve konkretni roleti user posted image ... se mi zdi, da bomo skušal forsirat to na fasadi oz. garaži... no, bomo vidli kolk bodo kompliciral, ker načeloma je v načrtu narisana kao na zunanjem robu parcele -prostostoječa...  se bomo zgovarjali na dostopnost torej, ki bo pri nas čist neproblematična - cca 10m ravnine od dostopne ceste...


_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?