|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   omara, ikea
28.1.2008 14:25:12   
lea23
v ikeinem katalogu sem gledala omare, tiste ki imajo drsna vrata. pač te ki so zdej " in", jih prodajajo tudi v harvey normanu, pa v rutarju,..
tale princip ( se opravičujem ker ukradla fotko eni izmed uporabnic moj-album.com!!! )

user posted image
zdej me pa zanima sledeče: ali je pri teh omarah že všteta kakšna notranja razporeditev? kakšne police in podobno?
a je katera že kje kupila takšno omaro? a ste dobili kakšno notranjo razporeditev zraven? al se vse samo kupi z doplačilom?
no sem gledala omare v ikeinem katalogu, višina 2,36m in širina 2 m, pa nevem če so notri kakšne police? omara stane 460€, kar se mi zdi ful ugodno ( pri nas v recimo harvey normanu so po takšni ceni širine 1,50m brez steklenih vrat. ampak če moram pol še police zraven dokupit oz. dat delat k mizarju, se mi pa itak ne splača user posted image

torej, a je katera že kupila kje takšno omaro?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: omara, ikea
28.1.2008 14:31:44   
soncece24
V ikei so v katalogu osnovne cene brez notranje razporeditve večinoma. Idi na njihovo stran in pri omarah poišče Pax-Planer. Tam si lahko narišeš kakšno omaro hočeš, dodaš notranjo razporeditev in ti pove ceno. Za Harvey Normana pa ne vem. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: omara, ikea
28.1.2008 15:21:43   
lea23
ja sem gledala ta pax planer. ampak zunajo postavitev še znam ( mere, vrsta lesa ), pri notranji razporeditvi se mi pa ustavi user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: omara, ikea
30.1.2008 10:10:32   
soncece24
Pazit moraš, da je globina omare (35 ali 58 cm) in širina omare (50 ali 100 cm) enaka kot notranja oprema. Potem pa klikneš na polico/košaro/predal itd. v pravi velikosti in samo povlečeš v omaro. To je vse.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: omara, ikea
2.2.2008 13:06:42   
LoCa
včasih so ble v 236centimeterski omari tudi 2 polici, zdej pa mislim da ni več. mam tko prečekiran katalog do amena. prej je to pisalo ocpodi pod cenami in je bilo označeno z zvezdico.
jsko bom naročala bom kr vse kose posebej. za zihr user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: omara, ikea
5.2.2008 12:33:01   
GoYa
Jaz sem naročila te omare v Ikei prek interneta. So prišle že konec decembra, ampak jih bomo šele zdaj montirali. Imajo drsna vrata, notranjo razporeditev si pa sam omisliš (police, obešalniki, košare, itd.). 4m omare, višine 236 z vsemi notranjimi dodatki me je koštalo okoli 1300 eur.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: omara, ikea
3.3.2008 13:45:57   
Valentina
Tudi midva imava namen kupiti PAX omaro z drsnimi vrati. Imava že kar nekaj Ikeinega pohištva in sva zadovoljna. Ker pa je PAX malo večji finančni zalogaj me zanima kako ste kaj ostale zadovoljne z njimiuser posted image

Predvsem ti GoYa user posted image  ste že uspeli postaviti omaro user posted image

Če nisem preveč radovedna, katero kombinacijo imate EIKESDAL ali HEIMDAL?

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?